Skocz do zawartości
Dares

Radki 9500 w sklep.benchmark.pl !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Na www.benchmark.pl pojawila sie notka, ze w sprzedazy maja Radki 9500, ktore mozna podkrecic z 275/540 na 320/620 MHz. Pamiatki to Infineon 3.0ns. Podobno mozna odblokowac 4 dodatkowe potoki. No i cena...535 zeta. Wyglada ze maja ich duza ilosc.

 

Oto link z wynikami karty:

http://www.benchmark.pl/obrazki/12_2003/radeon9500.gif

 

A to link do sklepu Benchamrk (komputronik):

http://sklep.benchmark.pl/pelny_5800.html

 

Wyglada, ze po Radkach 9700, to kolejna niezla oferta przed swietami. Przyznacie, ze cena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadnych podpuch nie ma ? :]

 

Polecacie ja brac?Bo szukam wlasnie karty , chcialem poczekac do lutego az mi ciotka z kanady przywiezie 9800pro ale chyba sie skusze ;o

Specjalnie nic nie widac. To fakt, ze karta ma 64 mega, ale przez to moze sie lepiej krecic. Z drugiej strony mozliwosc odblokowania 4 dodatkowych potokow. Ale tylko mozliwosc, a nie gwarancja, jak chociazby w R9800SE AIW bodajze w berwakompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem przed chwila maila o tresci :

 

"czy KAZDY EGZEMPLARZ da sie przerobic na 9500pro?"

 

I w odpowiedzi otrzymalem :

 

"Nie, podejrzewam że raczej nie każdy"

 

Pewnie maja 1 z odblokowanymi potokami i wala scieme , zeby ludzie kupili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na www.benchmark.pl pojawila sie notka, ze w sprzedazy maja Radki 9500, ktore mozna podkrecic z 275/540 na 320/620 MHz. Pamiatki to Infineon 3.0ns. Podobno mozna odblokowac 4 dodatkowe potoki. No i cena...535 zeta. Wyglada ze maja ich duza ilosc. 

 

Oto link z wynikami karty:

http://www.benchmark.pl/obrazki/12_2003/radeon9500.gif

 

A to link do sklepu Benchamrk (komputronik):

http://sklep.benchmark.pl/pelny_5800.html

 

Wyglada, ze po Radkach 9700, to kolejna niezla oferta przed swietami. Przyznacie, ze cena...

Jeśli memorki są 3,0 - to na dzień dobry powinny 666 Mhz osiągnąć (toż to czysta matematyka) - po podkręceniu może 680

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie napisali że można bo jakoś nie widzę

no na www.benchmark.pl:

"Ale na tym nie koniec rewelacji, otóż karty te doskonale podkręcają się do 320/620 MHz (pamięci SGRAM Infineon 3.0ns), lub za pomocą sterowników Omega, dają się przerobić na Radeony 9500 Pro - czyli umożliwiają odblokowanie 8 potków."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli memorki są 3,0 - to na dzień dobry powinny 666 Mhz osiągnąć (toż to czysta matematyka) - po podkręceniu może 680

Tez mi si tak wydaje, tym bardziej ze na memorki mozna nalozyc radiatory np. revoltec'a i wtedy powinno byc juz calkiem niezle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzaja ludzi w blad.

Na 1 stronie , tzn stronie glownej benchmark.pl pisze (pamięci SGRAM Infineon 3.0ns) a widzieliscie co pisze w specyfikacji karty ktora sprzedaja? - > wielkośc pamięci 64 MB (3.3 ns)

 

HAHA , szukaja frajerow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzaja ludzi w blad.

Na 1 stronie , tzn stronie glownej benchmark.pl pisze  (pamięci SGRAM Infineon 3.0ns) a widzieliscie co pisze w specyfikacji karty ktora sprzedaja? - > wielkośc pamięci 64 MB (3.3 ns) 

 

HAHA , szukaja frajerow.

faktycznie 8O , ta oferta staje sie coraz mniej atrakcyjna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś z was cokolwiek w tym sklepie :?: Bo nie wiem czy dobrze patrzę/licze, ale przesyłka do Wrocławia; płatność przy odbiorze wyniosła by mnie 11 zł. Jak się mylę to proszę o poprawienie mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olac te sklepy wszystko to jedna wielka sciema poczytajcie co ludzie pisali na temat tych ich kart kolesie pisali nawet ze zamawiali teroetycznie juz przerobione karty ale niestety w pudelku byla zwykla karta oraz plytka cd ze storownikami do modowania i oczywiscie nie udalo sie jej przerobic :) jak im napisal meila to odpisali ze karta jest przerobione ich specjalnym sposobem o ktorym nie moga pisac- samo to !!!!

Sciemniaja jak sie tylko da a wiekszasc tych kart i tak nie chodzi po przerobce tak jak powinna zawsze sa jakeis przeklamania na ekranie wieksze lub mniejsze . A tak przy okazji to nie ma sensu kupowac tego radka o ktorym psize DORES to shit i raczej tego nei przerobisz na pro bo chyba modeli z 64 mb nie modowali oczywiscie nie mowiac jzu o przerobce na 9700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olac te sklepy wszystko to jedna  wielka sciema poczytajcie co ludzie  pisali na temat tych ich kart kolesie pisali nawet ze zamawiali teroetycznie juz przerobione karty ale  niestety w pudelku byla zwykla karta oraz plytka cd ze storownikami do modowania i oczywiscie nie udalo sie  jej przerobic :) jak im napisal meila to odpisali ze karta  jest przerobione ich specjalnym sposobem o ktorym nie moga  pisac- samo to !!!!

Sciemniaja  jak sie tylko da a wiekszasc tych kart i tak nie chodzi po przerobce tak jak powinna zawsze sa jakeis przeklamania na  ekranie wieksze lub mniejsze . A tak przy okazji to nie ma sensu kupowac tego radka o ktorym psize DORES to shit i raczej tego nei przerobisz na  pro bo chyba  modeli z 64 mb nie modowali oczywiscie nie mowiac jzu o przerobce na  9700

Ogólnie z modelem z 64MB nic nie da się zrobić :wink:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś z was cokolwiek w tym sklepie :?: Bo nie wiem czy dobrze patrzę/licze, ale przesyłka do Wrocławia; płatność przy odbiorze wyniosła by mnie 11 zł. Jak się mylę to proszę o poprawienie mnie :)

Dobrze myślisz... Nie jestem tylko pewien czy nie będziesz musiał coś dopłacić kurierowi za to że płacisz przy pobraniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olac te sklepy wszystko to jedna  wielka sciema poczytajcie co ludzie  pisali na temat tych ich kart kolesie pisali nawet ze zamawiali teroetycznie juz przerobione karty ale  niestety w pudelku byla zwykla karta oraz plytka cd ze storownikami do modowania i oczywiscie nie udalo sie  jej przerobic :) jak im napisal meila to odpisali ze karta  jest przerobione ich specjalnym sposobem o ktorym nie moga  pisac- samo to !!!!

Sciemniaja  jak sie tylko da a wiekszasc tych kart i tak nie chodzi po przerobce tak jak powinna zawsze sa jakeis przeklamania na  ekranie wieksze lub mniejsze . A tak przy okazji to nie ma sensu kupowac tego radka o ktorym psize DORES to shit i raczej tego nei przerobisz na  pro bo chyba  modeli z 64 mb nie modowali oczywiscie nie mowiac jzu o przerobce na  9700

Ogólnie z modelem z 64MB nic nie da się zrobić :wink:

 

Pozdrawiam.

Tu sie z toba nie zgodze. Radka 9500 64MB mozna spokojnie przerobic na 9500PRO, tylko czy trafisz na dobre potoki to inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bat napisal

no i pojawil sie artykol na benchmark.pl i nowa pozycja w sklepie: r9500 na sgram 3.0ns, czy jest sens dawac 60pln wiecej za ta pamiec?

tylko nie wiem o co ci chodzi o ilosc czy czas dostepu pamieci:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe mylicie się co do tego że te pamiątki 3.0 pójdą tak spokonjie do 660, z regóły są niedovoltowane i kręcą się najwyżej do 640. U kumpla kręciliśmy Radeona 9500 Gigabyte z pamiątkami 3.0 i poszły na max 640 bez artefaktów z radiatorami więc nie zawsze tak jest że im niższy czas dostepu to lepiej kręcące się pamięci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje ze oplaca sie kupic ta karte chocby nie mozna bylo odblokowac dodtkowych potokow. W koncu ten 9500 jest tanszy od zwyklego 9600 n-p ktory ma slabsze pamieci ( 4ns). Jak by nie ptrzec po podkreceniu ma sie karte o wydajnosci 9600 pro ktora jest troszeczke drozsza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...