Skocz do zawartości
Dares

Radki 9500 w sklep.benchmark.pl !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm to jednak te 128MB daja cos bo po waszych wynikach widac ewidentnie. Ja jade caly czas na tym co mam w podpisie tylko karta zazwyczaj leci na 330/630 i mam 14300 w 3dm2k1 i 4250 w 3dm2k3. Hmmm. Ehh jak podkrecilem Herca na 380 i procka na 2.1GHz to mialem 15k :lol: Oczywiscie ja mam nie modowana karte :P Kumplowi ostatnio zmodowalem podobnego radka i chodzi miodzio bez artefaktow. Niby mialbyc Herc ,ale to Ati oem. Kumpel sie cieszy ,bo w porownaniu do jego wczesniejszego GF3 to niebo a ziemia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisze teraz do wszystkich osob ktore pytaly sie mnie o tego radka ktorego kupilem :D a bylo ich juz kilku... :lol:

karte kupilem od kumpla kumpla ktory sprzedaje sprzet bo kupuje auto. Acha i nie ma ich wiecej! :D

Ale rozwazam delikatnie jej odsprzedanie.. ;) tylko zalezy ile bym za nia dostal... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze ja mam Radka tego co w podpisie

 

Na jakich pamięciach macie swoje Radki mój ma pamiatki Infineon 3.3. Zrobiło to na mnie ogromne wrazenie poniewaz byłem przekonany ze mam hynix 3.6 a tu taki prezent :) dzisiaj to zobaczyłem jak zakładałem radiatorki Revolteca.

 

Jak myslicie dobrze sie będą kręcić?????

 

 

 

Pozdro i Wesołych Świąt i brak kaca 1 stycznia 2004 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że WSZYSTKIE te Radki są jakoś uwalone... Ja wymieniłem swojego w piątek na inny egzemplarz, odpalam 3DMarka03 - CZAD!!, 3DMark 2k1SE - CZAD!!, PES3 - CZAD!!, CoD - CZAD!! i se tak pograłem w CoD'a, jestem w Warszawie, w fabryce czołgów, zbiegam klatką schodową, wyglądam przez okno, a na szybie w kilku miejscach... szachownica!!! Potem NFS:HP2 i jak się DOGŁĘBNIE przyjrzałem, co jakiś czas na glebie pojawiają się jednopikselowe, białe "iskierki", dzisiaj ostatnia wymiana - ale wątpię, żeby trafiło się coś lepszego :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie mieliscie zadnych problemow z zainstalowaniem tej karty?

ja wlasnie kupilem w dyskoncie w poznaniu i po wlozeniu do kompa karty na swiezutkiego wxp , komp nie poznaje ani monitora ani karty graf

poprostu zero

sprzet mam taki jak w opisie i nadal mi nic nie chodzi

karta w innym kompie zachowuje sie tak samo....

walnieta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no raczej nie bo wszystko dziala stabilnie

i windows sie ladje

ani jednej zwiechy nie mialem

wiec chyba zasilanie nie ma tu nic do rzeczy

no chyba ze ....

fakt za mam 300W zasilke nie wiem nawet jakiej firmy , mysle ze problemy z zasilaniem inaczej sie objawiają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no raczej nie bo wszystko dziala stabilnie  

i windows sie ladje  

ani jednej zwiechy nie mialem  

wiec chyba zasilanie nie ma tu nic do rzeczy  

no chyba ze ....

fakt za mam 300W zasilke nie wiem nawet jakiej firmy , mysle ze problemy z zasilaniem inaczej sie objawiają

wez zasilacz od kumpla i sprawdz to sie przekonasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Anti2k ja na swoim radku też miałem te dziwne efekty przy przełączaniu testów w 3DMarku 2001, ale to przestawienie suwaka nie pomogło :(

Nie wiem od czego to zależy, bo kartę testowałem na 3 kompach i... na Athlonie 1700XP i Bartonie 2.5 były te dziwne obrazki a na P4 2,66 nic takiego się nie pojawiało... i już nie wiem od czego to zależy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie udalo mi sie usunac ten dziwny efekt, wystarczylo, ze w Control Panelu w zakladkach OpenGL i Direct3D przeciagnalem suwaczek na max wydajnosc i odpalilem 3DMarka2001. Nastepnie znow w pozycje srodkowa i wszystko chodzi oki. Po restarcie kompa zero nieporzadanego efektu (ustawienia standardowe) :)

Zobaczymy jak sie bedzie zachowywal kolejny radek, ktorego zamowilem :)

 

Zrobiłęm suwaczki te od ustawień głównych OpenGL i Direct3D zapuściłem 3d Marka a tam nadal to samo, ale przypomniały mi się czasy mojego mx 440 tak się ładnie cięło....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...