Skocz do zawartości
wojs

Help!!! Neostrada!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już modem NEO od 3.12.2004 i nic...

 

Ile czekaliście na sygnał?

Czy lampka ADSL ma być zgaszona, czy mrugać, jak jeszcze nie mam sygnału?

Jak sprawdzić, czy mam dobry kabel? (chodzi na nim teraz modem, więc chyba jest ok)

Czy, jak mi włączą sygnał, to po odpaleniu kompa od razu zapali mi się na zielono oprócz PWR diodka ADSL?

Czy, gdy będę miał już sygnał (zcrossowaną linię), to podłączenie telefonu bez mikrofiltra będzie czymś grozić? Bedą jakieś szumy?

Aha, czy mogę używać własnego kabla telefonicznego, bo oryginalny jest za krótki? Jakich Wy używacie?

 

 

Z góry dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Molestowanie ich nic i tak nie daje :(

 

Jak sprawdzić, czy mam sygnał bez łączenia się z siecią?

Jakiś voltomierz, inne sposoby (programy diagnostyczne modemu)?

 

Ciekawe, ile jeszcze będę czekać. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn rozumiem że chodzi Ci o to że nie jesteś pewien czy to już działa czy nie? bo jeśli jesteś pewien ze nie miales scrossowanej linii to nie maja sensu takie testy... ja nie umiem odpowiedziec na to pytanie ponieważ ja miałem wszystko od razu i modem i scrossowaną linię. Nie wiem czemu tpsa tak postępuje ale pewnie kiedy było tak jak u mnie dużo ludzi prosiło o podłączanie (np za $$$) no i tpsa się wycwaniła bo oni za instalację biorą chyba coś 300.

 

Im bardziej będziesz niecierpliwy tym bardziej nie będziesz się mógł doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno mam już scrossowaną linię, ale niektórzy konsultanci mówią, że hasło mam a linia będzie na dniach scrossowana i ogólnie to jest wielki boordel!

 

Ale, nic! Dzięki za wsparcire psychiczne :)

 

Pozdrawiam gorąco.

 

Idę spać, bo na 8 do roboty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już modem NEO od 3.12.2004 i nic... 

 

Ile czekaliście na sygnał? 

Czy lampka ADSL ma być zgaszona, czy mrugać, jak jeszcze nie mam sygnału? 

Jak sprawdzić, czy mam dobry kabel? (chodzi na nim teraz modem, więc chyba jest ok) 

Czy, jak mi włączą sygnał, to po odpaleniu kompa od razu zapali mi się na zielono oprócz PWR diodka ADSL? 

Czy, gdy będę miał już sygnał (zcrossowaną linię), to podłączenie telefonu bez mikrofiltra będzie czymś grozić? Bedą jakieś szumy? 

Aha, czy mogę używać własnego kabla telefonicznego, bo oryginalny jest za krótki? Jakich Wy używacie? 

 

 

Z góry dzięki za info

 

Jak u mnie instalowali neo to TPSA sama zadzwonila do mnie i poinformowala o podlaczeniu sygnalu.

Do neo pasuje kazdy kabel telefoniczny (tez wymienialem na dluzszy)

Jesli masz juz sygnal to po odpaleniu kompa powinny palic sie 2 diody na modemie.

Mikrofiltra uzywasz jesli posiadasz inne urzadzenia podlaczane do lini telefonicznej (teklefon, fax, etc.). Wtedy laczysz mikrofiltr z tymi urzadzeniami, a potem podpinasz wsio do gniazdka telefonicznego. Jesli tego nie zrobisz sygnal neo bedzie blokowal linie telefoniczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...