Skocz do zawartości
a_n_y

jakiego Canona a300; a40 , a60 ??

Rekomendowane odpowiedzi

jakiego Canona a300; a40 , a60 czy moze innego wybrac, kolega prosil mnie zeby sie czegos dowiedzial bo che kupic cos wlasnie z tej pułki, prosze doradzcie (a niestety allegro odpada)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A300 jest o tyle lepszy od A40 i A60 ze ma 3,34 (3,14 efektywnie) mpix a nie 2,11 (1,92 efektywnie) mpix za to nie ma 3 krotnego zoomu optycznego ktorym dysponuja te dwa. A300 tez pewnie lepiej zrobisz makro o ile na tym Ci zalezy (od 5 cm)

 

Ja bym polecal A70 (przykladowe fotki na dpreview), ktory jest połączeniem zoomu A60 i rozdzielczości A300.

 

Z tych 3 odradzalbym raczej A40

 

Canon

http://www.dpreview.com/reviews/specs/Canon/

warto tu poczytac opinie (Read opinions/reviews)

 

tu natomiast gallerie, niestety jest tylko A70, ale warto obejrzec aby sie do niego przekonać :-)

 

http://www.dpreview.com/gallery/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

ja mam A60, dlugo sie zastanawialem nad wyborem cyfrowki, ale po wielu pozytywnych opiniach i znakomitemu stosunkowi cena/jakosc/wyposarzenie doszedlem do wniosku, ze na moje domowe potrzeby to najlepszy aparat w tej cenie :)

goraco polecam... fotki maja naprawde dobra jakosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

chodzi Ci o zdjecia bez lampy czy z lampa? mniemam, ze bez lampy, to A60 nawet niezle sobie rdzi, ale to zalezy od zrodla swiatla i jego polozenia.

jesli chodzi o fotosy z lampa, to zrobilem fotke w calkowitych ciemnosciach i wyszla bardzo dobrze, lampa swietnie zadzialala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam od dzisiaj A60 i jest naprawde ok, rok temu bawilem sie Hp325 no i nie mam porownania ale zrobilem na razie kolo 60 zdjec wiec nie wypowiem sie konstruktywnie jeszcze (po tylu fotkach padly mi baterie bo wszystkie byly robione z flashem ale mam aku :) )

 

a no i zoom optyczny to fajna sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok - podłącze się z pytaniem, żeby nie śmiecić;

ma juz ktoś canona A80 ? jakie opinie ? czy warto dopłacić róznicę do A70 ?

miałem qpić coś z innej półki cenowej ale zycie mnie bezlitośnie zweryfikowało :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...