Skocz do zawartości
Zogi

nivida riva tnt 2 model 64 czy da sie ten szajs podkrecic!!!

Rekomendowane odpowiedzi

zyje jeszcze ktos kto wie jak podkrecic takiego zloma :D

 

jak tak to prosze o pare wskazowek na ten temat

jak co i do czego zeby cos wiecej wyciagnac z tego kawalka krzemu :D

 

tylko prosze niemowcie zebym zmienil ja na inna !!!

 

za kazda forme pomocy z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz zakładki NVTweak w opcjach sterowników to sobie ją zrób jak nie wiesz jak to poszukaj na googlach (wpisz hasło nvtweak) a następnie kiedy już to zrobisz to zwiększaj taktowanie gpu i mem co 5mhz

aż do pojawienia się artefaktów jeżeli pojawią się pasy to znaczy że gpu nie wyrabia a jeżeli kropki to pamięci już nie mogą więcej, a wtedy trzeba zaopatrzyć się w lebsze chłodzenie... no ale to już zupełnie inna bajka :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie thx o hlodzenie to ja sie martwic nie powinienem jak bedzie tzeba to postawie blok na ramach i procq i podlacze do obiegu (powinien wyrobic):D:D:D

 

a do podkrecania uzylem Power Strip-a tez dobry program:D

 

tylko szkoda ze tak szybko karta siadla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"poszaleć" to chyba mało powiedziane :D

 

moje WC stoi na wysokim poziomie (według mnie bynajmniej) i dołączenie jeszcze jednego bloku nie powinno zaszkodzić jak kolego pożyczy aparat cyfrowy to wrzucę parę zdjęć :D

 

ja usiłuję ze swojego kompa wyciągnąć jak najwięcej!!!

 

tylko jeszcze mi to w pełni nie wychodzi ale ale do tego jeszcze dojdę (mam nadzieję) :D

 

thx za wszystko!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili zadam bardzo oczywiste pytanie :D

 

jak zwiekszyc te napiecie???????????

Ludzie na tweaku powiadają że zwiększenia napięcia dla agp powoduje zwiększenie napięcia dla pamiątek nie wiem czy to prawda ale chyba tak bo już pare osób o tym pisło. A agp możesz zwiększyć jedynie wtedy kiedy masz taką opcje w biosie lub odpowiednia zworkę ale to zalezy od mobo, bo równie dobrze wcale może nie być tej opcji na twoim mobo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tnt2 vanta da sie i to jak;)

 

jakis czas temu mialem leadtek o ile si enie myle s320v;)))

 

i osiagalem na nim cos okolo 140 na rdzen i chyba 183 na pamieciach;)

 

karta miala 16 mega, pameici byly dosc blisko procka, n aktorym bbyl wiatraczek z procesora k6200;) ale na tyke duzy ze dmuchal tez na pamieci;))

 

pozniej zmienilem na pelna tnt2 tez winfasta i mimo, ze wogole sie nie krecila to i tak byla szybsza;))))))

 

wiec mysle, ze tnt2 m64 tez sie da podkrecic;)

 

ale to byly czasy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...