Skocz do zawartości
Milo

Splinter Cell: Pandora Tomorrow

Rekomendowane odpowiedzi

sciąnąłem i się nie zawiodłem stary dobry co tam dobry to za małe słowo zaejbi*** splinter cell! ta gra jest jedyna w swoim rodzaju po prostu zajebi**** tak jak pes3 i cs. Mogę w nią grać i grać po prostu realizm! tylko mam jeden problem w demie jakiś bug jest a może moje stery ?

jak mnie zabiją albo ukończę misję to wiecie pojawia się tam napisa na końcu i scena końcowa i wtedy mi normalnie klatkuje!! chyba 1fps/s nie wiem czemu tak się dzieje no i jeszcze 2 misja z tą dżunglą tak samo się dzieje jak dojdę do tego samochodu wraka wiecie zaraz na początku i nie da się grać! a swoją drogą jak zobaczyłem tą dżunglę to kopara na ziemie mi spadła :twisted: ale nie mogę grać bo jakiś bug jest.

Kartę mam albatron'a gf4 ti 4200, a stery 44.03 trochę stare ale mobo mi siadła i dostałem zastępczą i dysk bo miałęm pod SATA a ta płyta jest pod ATA, i nie instalowałem nowszych może to od tego???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kalabanga, zmien stery na 45.23 i wszystko bedzie jak sobie bys zyczyl - sprawdzone :)

Jezeli pierwszy splinter chodzil na kartach bez PS 1.0 to mysle, ze i tutaj nie powinno byc problemu.

Jezeli tak zrobia to wiadomo - MARKETING i ZARZADZANIE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh  :( Zainstalowanie sterowników 45.23 Nic nie dało, gierka nadal wychodzi do windowsa   :?

Kurcze no...

Przecież... jedynka normalnie chodziła mi na full... zero zacięć..

 

Pewnie dali wyższe wymagania... tak dla zasady... :twisted: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, dzisiaj nie bardzo już się opłaca zapewniać grom kompatybilność z kartami bez sprzętowych shaderów, pomimo tego, że tak wiele ludzi wciąż ma MX-y itp. - za dużo zachodu, za dużo problemów, za dużo czasu. Za to np. karty klasy GF3 będą jeszcze długo obsługiwać nowe gry, inna sprawa co wydajnością. Sprzętowe PS-y i VS-y to jednak była mała rewolucja i w tej chwili ich obecność będzie coraz częściej oznaczała absolutne minimum do odpalenia gry.

 

BTW: Czy mi się tylko wydaje czy twarz Sama nabrała w PT jakiegoś takiego głupawego wyrazu? :lol: Chyba będe musiał odpalić jedynkę, żeby porównać jak wyglądała wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, dzisiaj nie bardzo już się opłaca zapewniać grom kompatybilność z kartami bez sprzętowych shaderów, pomimo tego, że tak wiele ludzi wciąż ma MX-y itp. - za dużo zachodu, za dużo problemów, za dużo czasu. Za to np. karty klasy GF3 będą jeszcze długo obsługiwać nowe gry, inna sprawa co wydajnością. Sprzętowe PS-y i VS-y to jednak była mała rewolucja i w tej chwili ich obecność będzie coraz częściej oznaczała absolutne minimum do odpalenia gry.

Zgadzam się w 100% :) Dobrze, że szykuje się zmieniać grafe :) Bo wszystkie nowe tytuły mają minimum dx8.1

 

P.S. Sprawdzałem 3danalyzerem, tak ustawionym jak do POP i także nie działa :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supported OS : Windows® 98/ME/2000/XP

Processor: 1Ghz Pentium® III or AMD Athlon processor

RAM: 128 MB of RAM

Video card: 64MB video card, ATI 8500 (or higher), GeForce 3 (or higher)  

Wczoraj miałem okazję grać na R8500, XP2200 i 512DDR i dość cienko chodziło (<20fps w 1024*768). Zobacze jak u mnie;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

BOshe,ale kolejka na to jest - na moim pieknym  SDI zanim to zobacze to kot:( A powiedzcie mnie czy czasem nie wystepuja bledy na radkach tak jak poprzednio ze w noktowizorze bylo widac taka siatke ???

Czy ktos odpowie na moje pytanie?? Bo ja nadal nie moge tego zassac :(

Aha no i czy pogram to w detalach na full z FSAA powiedzmy X2 czy raczej watpie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydro2 na moim radku nie ma żadnych bugów w grafie (najnowsze caty)

Tserof jak się gdzieś rejestrujesz (w tym przypadku tweak) to czytaj prosze przyklejone tematy żeby wiedzieć co można a czego nie można mówić 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już 85%, ciekawe tylko czy mój sprzęt to wytrzyma :)

Bo 512 ramu to niewiele chyba do takiej gry.

NO CO TY PRZECIESZ MASZ TAKI ZAJE#@ SPRZET __ CZCIAŁES TO USŁYSZEĆ NIE ?????

 

:? :? :? :? :? :? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A doszły jakies nowe bronie lub gadżety :?:  Kozacko by było jak by nóż był, poderżnąc jakiegoś straznika mozna by  :lol:

Noża nie ma, ale są nowe granaty i bajerancki zoom ;). Szkoda tylko, że takie krótkie to demo :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A doszły jakies nowe bronie lub gadżety :?:  Kozacko by było jak by nóż był, poderżnąc jakiegoś straznika mozna by  :lol:

Noża nie ma, ale są nowe granaty i bajerancki zoom ;). Szkoda tylko, że takie krótkie to demo :x

A ogólnie to duzo zmain względem normalnego SC, czy raczej skromnie :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ogólnie to duzo zmain względem normalnego SC, czy raczej skromnie :?:

Według mnie to trochę zmian jest: nowe menu, fajniejsze niż w I oświetlenie, umiejętności fizyczne no i wymagania z deka większe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już 85%, ciekawe tylko czy mój sprzęt to wytrzyma :)

Bo 512 ramu to niewiele chyba do takiej gry.

NO CO TY PRZECIESZ MASZ TAKI ZAJE#@ SPRZET __ CZCIAŁES TO USŁYSZEĆ NIE ?????

 

:? :? :? :? :? :? :?

Sprzęt jest fajny ale niewiem czy ramu nie za mało, bo te nowe gry jak call of duty, splinter cell to strasznie dużo ramu potrzebują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem to demo.. krótkie :(

Kaeres: też ten pies w 2-giej misji o mało do zawału mnie nie doprowadził :)

 

Gra ogólnie jest extra.. ;] mi sie po prostu to podoba.. kiedy jest premiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem to demo.. krótkie :(

Kaeres: też ten pies w 2-giej misji o mało do zawału mnie nie doprowadził :)

 

Gra ogólnie jest extra.. ;] mi sie po prostu to podoba.. kiedy jest premiera?

chyba 27.03.

ja podchodzilem do wyjscia przez dom gdzie spal koles i pies mnie nei zaczepial. dopieo pozniej przypomnialem sobie, ze mowiliscie o jakims psie to dopiero wtedy zeczalem go szukac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...