Skocz do zawartości
nrl

Mafia 2

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm, sam nie wiem czy sie cieszyć czy nie

nie zrozumieałem z tego tekstu zbyt dużo...

Gdyby ktoś kto zna niemiecki byłby tak miły i przetłumaczył (trche sie uczyłem ale na niskim poziomie)

 

Wie MTG aus gut Unterrichteten Kreisen bereits letzte Woche erfuhr wird der Nachfolger des Kassenschlagers "Mafia" noch dieses Jahr Herauskommen.

Wie uns Mitgeteilt wurde dürfte es ein Grafikhammer werden der revolutionäre Details enthält.

Ein kleines Manko gibt es Allerdings, das Spiel Welches den namen "Legenden der Mafia" tragen soll kommt nur für die Playstation3 und die X-Box 360 auf den markt.

Eine PC Version ist nicht geplant.

Wir halten euch auf dem laufenden.

 

EDIT: Liebe User, dies war ein gelungender Aprilscherz. Bitte nicht böse sein. mfg das11gebot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech sobie innego zastepce znajda ;) zreszta dziwi mnie postawa tej czeskiej firmy, wiele osob czeka na II czesc a tu ani widu ani slychu, a oni sami chyba nawet zaprzeczyli i napisali, ze mafii 2 raczej nie bedzie (?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem ta firma nie upadła?? Coś mi sie obiło o uszy :wink:

Nawet jakby upadla to nic nie stoi na przeszkodzie aby tworcy zloili jeszcze troche kasy na odsprzedazy licencji/pomyslu co do cz. 2

Pieniadze potrafia zalatwic wszystko i gdyby taki Ubisoft mial sie wziac za gierke ja bylbym zadowolony.

 

Tutaj jeszcz takie dosc stare info. Ja to czytam z wielkim przymruzeniem oka

http://vito567.webpark.pl/mafia2.htm

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co?? mafię naprawde robią i tutaj znajdziecie cos http://mafia.scorpions.cz/index.php?clanek=182 i na tej stronce znajdziecie duzo o mafii 2 poczytajcie moze to na serio takie bedzie ?? odpiszcie :)

 

poczytajcie sobie wszysto o mafii 2 moze to na serio bedzie taka mafia 2?? fajna bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie ma ja jest na tej stronce co dalem na gorze tak pisze mafia 2 nie?? to wcisnij to i cie sie pojawi tekst czeski i przezytaj to sobbie tam pisze tak to urywka: ""Ano, pracujeme na tom". to jaest juz znak i tak jeszcze wcisnij sobie Fake Scenerry Boxarty Wallpapery Spekulacje Redakce i przeczytaj to sobie wszystko i poogladaj napewno cos znajdziesz.... a jesli codzi o ten cytat na gorze to oznacza cos takiego:" Ano pracujemy na tom " czyli znaczy ze pracuja naad mafia 2... poprzegladaj sobie wszystko dokladnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jakaś paranoja żeby nie było Mafia2. Już takie beznadziejne gierki mają kolejne części, a tu tak popularna i wyjątkowa gierca nie ma kontynuacji... nie wiem jak Wy ale mi się to w głowie nie mieści. No to czego oni kurna chcą, żeby gra się nie sprzedawała i była gniotem to wtedy będzie miała kontynujację... parodia jakaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Dokończą? A kto powiedział że w ogóle zaczeli? :lol: Ja też mogę sobie zrobić strone internetową, wklejac fałszywe screeny i wypisywać nie wiadomo co o mafi2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jaest juz znak i tak jeszcze wcisnij sobie Fake Scenerry Boxarty Wallpapery Spekulacje Redakce i przeczytaj to sobie wszystko i poogladaj napewno cos znajdziesz....

halo halo? :o czy tylko ja tutaj myślę? lol fake screeny to NIEPRAWDZIWE SCREENY (z ang.), spekulacje (tu nie muszę chyba tłumaczyć?), boxarty i wallpapery to nawet zaraz ja mogę ci zrobić.

 

 

"Ano, pracujeme na tom"

lol, a kto to napisał?? jeden z twórców gry, której nie ma i nie będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ta stronka nie zawiera zadnych konkretow, na prawde tego nie widzisz? Czytalem gdzies(zrodla akt.nie podam) ze ponoc prace nad mafia 2 zostaly przerwane juz dluzszy czas temu a odpowiedzialny za nia team wspoltworzy gta4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem to wszystko wiem... ale trzeba zyc wiarą chcialem troche wiary wnieść że jednak mafia 2 ujrzy światło dzienne ale sory

 

ale chyba nie ujrzy.... ale jestem pełen wiary

 

prosze niech ktoś mi poda link OFICJALNY że mafia 2 wyjdzie np. za pare miesięcy ale by bylo fajnie może być wcześniej :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

wiem to wszystko wiem... ale trzeba zyc wiarą chcialem troche wiary wnieść że jednak mafia 2 ujrzy światło dzienne ale sory

 

ale chyba nie ujrzy.... ale jestem pełen wiary

 

prosze niech ktoś mi poda link OFICJALNY że mafia 2 wyjdzie np. za pare miesięcy ale by bylo fajnie może być wcześniej :):):)

Piszesz jak jakiś fanatyk :razz: , ale rozumiem cię mogła by wyjść mafia 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu mamy wlasnie problem gdyz nt. Tej gry nie ma zadnych oficjalnych wiadomosci. Z tego co mi wiadomo zaden z fanow piszacych w jej sprawie do wydawcy nie otrzymal odpowiedzi co mozna interpretowac w dwojaki sposob. Pierwszy z nich, bardziej realny zaklada ze sequela mafii najzwyczajniej nie bedzie, zas drugi oparty na slepej nadziei pozwala stwierdzic iz tak, gra osiagnela juz nawet status alfy ale tworcy trzymaja projekt w najglebszej tajemnicy by przy okazji niedalekiej premiery zaoferowac graczom dzielo przelomowe, prawdziwa rewolucje i rewelacje na rynku wirtualnej rozrywki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...