Skocz do zawartości
nrl

Mafia 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ale GTA i tak lepsze! Tylko nie bijcie za mocno ;)

Ghyhy :D

Przeciez GTA 3, nawet VC to tylko tryb Extreame w Mafii :wink:

Tutaj bym porownywal.

 

Natomiast juz sama rozgrywke fabularna w Mafii nie da sie do niczego porownac. Przepraszam...niczego do Mafii nie mozna porownac.

 

P.S. Czy graliscie w kasynie w Extreame freeride ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GtA to gra na punkty jak jakiś automacik można tam policje tabunami zabijać i cie nie powstrzymają a w mafi blokady można nie przeżyć i to jest cool + zajajefajna fabuła.

GTA w porównaniu do Mafi to wypierdek.

PRAWDA!

 

Ktoś mówił, że w Mafia była krótka, ale gdy zacząłem sobie przypominac wszystkie misje:

 

-Kościół

-Lotnisko

-Wyścig

-Port

-Bar za miastem

-Farma

-Więzienie

-Statek

-Misja finałowa

-Hotel

-Dach

-Parking

-Willa

-Ochrona Salieri`ego

-Molotow Party

-Bitwa na kije

-Ochrona panienki i filmik po robocie

-Napad na Bank

 

było tego trochę i Mafia stoi u mnie na równi z najlepszymi grami w jakie grałem.

 

A to że Mafia 2 powstanie już wiedziałem z rok temu gdy to na polskiej stronie przeczytałem newsa, całe szczęście że jej fabuła jest jak dotąd skrywana, pewnie dużego przełomu nie będzie ale Mafia 2 powinna zapisać się jak najbardziej pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, strzelili mu akurat srutem w guziki od koszuli.

 

Tommy sie wygrzebie i stworzy wlasny gang/rodzine.

 

A pewnie Salieri przekupil policje i na zadne krzeslo nie poszedl.

 

Z tego podniecenia chyba sobie Mafie zainstaluje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zacząłem sobie przypominac wszystkie misje:

 

-Kościół

-Lotnisko

-Wyścig

-Port

-Bar za miastem

-Farma

-Więzienie

-Statek

-Misja finałowa

-Hotel

-Dach

-Parking

No wlasnie, ktora misje wspominacie najlepiej ?

 

Moi faworyci to

 

1. Burdel z dachem + kosciol (najlepsza wogole misja/misje w dziejach gier)

2. Lotnisko.

3. Statek lub przemyt niby cygar (te na rowni stawiam)

4. Bar Peppesa (nie wiem czy nie przekrecilem nazwy/nazwiska baru) i ochrona Saleriego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maniaki...

Nie znacie się... wszystkie są zajefajne :P

Ale ochrona tego szefuncia wymiata... I te zapieprzanki przez miasto na czas. Najlepiej tą "wolną" formułką ;)

hehe pamietam ze gdy drugi raz przechodziłem mafię, to gdy pędziłem formułką do garażu, akurat trzeba było przejechac przez most...jade jade a tu most sie podnosi 8O naszczescie był pod dosc ostrym kątem i sobie łądnie przeleciałem :D (btw. chyba zainstaluje mafie, bo teraz mam gf4mx440 bo radek mi zdechł wiec chyba pogram :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem naprawde w wiele gier ale zawsze mafia stała i stoi na pierwszym miejscu !! ta gra dla mnie jest najwiekszym cudem gier komputerowych !!! mógł bym o niej mówić godzinami ;]

 

co do ulubionych misii to powiem ze dla mnie wszystkie są cudownie , kazda ma swój klimacik.

 

cały czas czekam na jakieś oficjalne potwierdzenie twórców co do mafii 2 , zeby chociaż jednego screna czy coś doali :|

 

 

ehhhhhh 2 może być tylko lepsza !

 

ps. co do porównania mafii do gta , gta niech się schowa i nie wychodzi bo mafia go miażdzy kazdym aspektem gry !!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie boje o mafie 2 :|

pamiętam jak dorwałem maxa payna1 i przeszedłem go 5 razy pod rząd...... wieloktrotnie do niego wracałem....

potem wyszła 2 cześć która zaswietna nie byla :|

mafie przeszedłem na razie 5 razy... nie chce zeby z 2 częścią stalo sie to samo co z MP2 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w wiele gier w swoim życiu, ale jak tak sięgne pamięcią to najchętniej przeszedłbym jeszcze raz mafie (żadnej gry nie kończe 2x). Ta gra jak na swoje (i teraźniejsze) czasy była świetna. Wspaniała grafika, ogrom przedstawionego świata, realizm prowadzenia pojazdów. Aż dziw bierze że tą niemalże idealną gre stworzyli czesi. Do tej pory jednak nie ma sequela! Dlaczego?? Gierka niezbyt dobrze sprzedała się na zachodzie, a co z tego że była popularna w takiej polsce, gdzie 95% osób nabyło ją w wersji pirackiej...

 

Ja osobiście obiecuje poprawe i kupie Mafie 2 w wersji oryginalnej.

 

Ja osobiście mam złe przeczucia co do mafii2, myśle że jest robiona ze względu na fanów, a nie zyski, które jak wiemy były nie największe. Małe zyski prequela = mały budżet sequela - to mnie martwi najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J-A-J-O

Hamerykanscy gracze to odmozdzona wersja polskich.

Dla nich bardziej zlozona gra niz kopanka czy mordobicie ew. platformowki z kolorowa graficzka jest nie do przyjecia.

A ze pod Hameryke sie robi wiekszosc rzeczy tak jak i gry to z MAFIA wyszlo tak a nie inaczej.

Oczywiscie nie mowimy tutaj, ze Illusion Softworks poszlo z torbami. Przeciez oni zarobili na grze taka kase, ze polacy moga pomazyc nawet przy 5 painkillerach + 5 Xpandach razem wzietych.

Wiem, ze MAFIA sprzedala sie w ciagu pierwszych kilku godzin lepiej niz 95% gier z gornych polek wydawniczych. Sukces jak i marketingowy tak i w srodowisku graczy byl niesamowity.

Play It wydalo rowniez swoja wersje PL zajebiscie opracowana.

Wersja polsko jezyczna ale tylko napisy (kinowka), 3cd w opakowaniu DVD + 1cd z muzyka Jazz, mapka w formacie A1, plakat (super plakacik z rodzina Salieri), instrukcja ktora wyglada jak mala gazeta z lat 30.

Sprzedalo to sie rowniez w niezlym nakladzie jak na powtorke z rozrywki (po ponad roku chyba).

Teraz jeszcze wyszla wersja super$eller czy jakos tak ale o niej juz nic nie wiem.

I jeszcze najwiekszy fankub w PL chce rozmawiac z Cenega o wydaniu kolekcjonerskiej wersji DVD.

 

Acha, kupilem niedawno ta z Play It za 40 pln na allegro.

Znam kolesia, ktory jeszcze bedzie je mial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytaty pochodza ze strony http://mafia.gry-online.pl

 

"Mamy już artykuł [felieton] nt. Tommy'ego Angelo, tym razem zastanowimy się nad miastem w Mafii 2... Lost Heaven zostało bardzo dobrze zrobione, miasto powinno być jednak lepsze, czy zatem warto kontynuować historię naszego bohatera w tym samym miejscu? Za 'tak' nie przemawia wiele argumentów. Otwarta wojna policji wobec rodzin mafijnych LH sprawiła, że jest to bardzo niewygodne miejsce dla zorganizowanej przestępczości, należy zauważyć, że odnowienie mafijnej struktury nie trwałoby jeden dzień, a długie lata. Dla nas, graczy, zabawa w poznanym dokładnie mieście nie sprawiałaby tak ogromnej radości jak poprzednio, poznawanie nowych ulic, dzielnic i budynków może zapewnić tylko nowe miasto, dlatego właśnie jestem zwolennikiem zaprojektowania zupełnie nowego miejsca, gdzie rozegrana zostanie historia naszego bohatera."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie dziwi was to ze żaden z twórców nie wypowiedział się oficjlnie o mafii2 mimo to ze robią ją już ponoć 1,5 roku ? zadnego screena , nic :|

Tworcy mowia, ze pierwsze screeny beda conajmniej z pol roku przed premiera. Spodziewajmy sie zatem czegos kolo lata przyszlego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na MafiaPage informuja, ze 15 grudnia 2005 jest pierwsza oficjalna data premiery Mafia 2. Ukaze sie na PC, PS2, Xbox jednoczesnie.

Oby się nie mylili. Mafia to IMHO jedna z najlepszych gier forever. Klasa sama w sobie. Aż dziw bierze, że nie jest o drugiej cześci tak głosno jak o HL2 czy D3 na tym samym etapie produkcji.

 

BTW - Epizody z ochroną szefa i kościół zdecydowanie zapadną w pamieć.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to lepiej, że nikt nic nie mówi. Żaden kretyn nie wykradnie kodu gry, twórcy skupią się na tworzeniu, a nie dupceniu na pokazach ;p. A jaka będzie radość jak ni stąd pojawi się napis Mafia 2 avilable? Ha, ja już zacieram ręce i kupuje Original :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce sobie kupic orginal!

niewiecie w jakiej cenie mozna dorwac Mafie w MediaMarkt - jezeli wogóle jeszcze można?

dziwie sie ze niema jej w wirtusie :/

kkurcze tak teraz patrze - i niema zaduzo dobrych sklepow internetowych z grami! - no chyba ze sie mylem :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na MafiaPage informuja, ze 15 grudnia 2005 jest pierwsza oficjalna data premiery Mafia 2. Ukaze sie na PC, PS2, Xbox jednoczesnie.

Oby się nie mylili. Mafia to IMHO jedna z najlepszych gier forever. Klasa sama w sobie. Aż dziw bierze, że nie jest o drugiej cześci tak głosno jak o HL2 czy D3 na tym samym etapie produkcji.

 

BTW - Epizody z ochroną szefa i kościół zdecydowanie zapadną w pamieć.....

ja chce 15 grudnia 2004 czyli jutro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na MafiaPage informuja, ze 15 grudnia 2005 jest pierwsza oficjalna data premiery Mafia 2. Ukaze sie na PC, PS2, Xbox jednoczesnie.

Oby się nie mylili. Mafia to IMHO jedna z najlepszych gier forever. Klasa sama w sobie. Aż dziw bierze, że nie jest o drugiej cześci tak głosno jak o HL2 czy D3 na tym samym etapie produkcji.

 

BTW - Epizody z ochroną szefa i kościół zdecydowanie zapadną w pamieć.....

ja chce 15 grudnia 2004 czyli jutro!!!

Pomyliłeś się, jeszcze rok :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw bierze, że nie jest o drugiej cześci tak głosno jak o HL2 czy D3 na tym samym etapie produkcji.

Zauwaz, ze musialy powstac jakies screeny, filmik, pokazik/beta zeby te gry byly takie wyczekiwane.

 

Wyobraz sobie coby sie dzialo gdyby powstal jakis filmik z M2 z grafika lepsza niz w HL2, z jego fizyka (conajmniej) i szybka akcja rodem z MAFIA 1.

 

chce sobie kupic orginal!  

niewiecie w jakiej cenie mozna dorwac Mafie w MediaMarkt - jezeli wogóle jeszcze można?  

dziwie sie ze niema jej w wirtusie :/  

kkurcze tak teraz patrze - i niema zaduzo dobrych sklepow internetowych z grami! - no chyba ze sie mylem

Ja kupilem sobie na mikolaja teraz MAFIE PL (wersja kinowa wiec nie stracila nic z klimatu ang. wersji). Super wydana gra w cenie 39 pln na allegro.

Zapytam kolesia czy jeszcze ma jezeli bedziesz zdecydowany na ta gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...