Skocz do zawartości
szymlorek

Na co zmienić X-Dreama -(100zł)

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie- co kupić w zamian X-dream był fajny ale już nie moge z nim wytrzymać, działa jak odkurzacz a chłodzi nędznie.

Dodam że w niedalekiej przyszłości ten wiatrak musi schłodzić bartona 2500+ . Myślałem nad Aero7 Lite ale teraz już sam nie wiem, najlepiej gdyby był to kompromi pomiedzy ciszą a wydajnością chłodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poniewarz masz plyte bez dziur kolo socketa - ale chcesz wydajny (i cichy ale to juz zalezy od wentylatora) cooler to kup ThermalRight SLK-900A + wentylator (jaki uznasz za cichy - poszukaj na forum bo o nich bylo troche) - niestety w naszym kraju troche wygorowane ceny (230zl za sam radiator) maja ale wchodza na kazda plyte SocketA i sa najwydajniejszymi konstrukacjami na swiecie (chyba nie przesadzilem) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam X-Dreama. Niezły coolerek, buja się na 5300 rpm. Trochę chuczy (jak jest na maxa) ale dobrze chłodzi. Temp przy full obciążeniu-40'C (szyna na 166-jądro palomino :))Mam X-Dreama. Niezły coolerek, buja się na 5300 rpm. Trochę chuczy (jak jest na maxa) ale dobrze chłodzi. Temp przy full obciążeniu-40'C (szyna na 166-jądro palomino :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za te pieniadze moze byc ciezko. jakbys mial dziury to zalman 7000a alcu, ale skoro ich nie masz to poszukaj uzywanego vulcano 7+. powinienes go dostac w cenie ~100pln.

 

poza tym ten x-redeam powinien wyrobic z bartkiem i sadze, ze nie bedziesz musial mu dawac max obrotow.

 

 

EDIT

 

nie zwrocilem uwagi, ze B.T.Czacha (ciekawe po co?? odpowiedz :lol:) wykopal temat z przed dwoch miechow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...