Skocz do zawartości
Morel123

Beyond Good & Evil

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie jakias swoja ocene gry. Jak dla mnie zapowiada sie niezle, chociaz zdaje sie ze jest troche dziecinna ... teksturki bywaja ubogie i do tego mam jakies bledy w grafice. Moze ktos wie co to moze byc tego przyczyna ?? Co jakis czas pojawia sie cos na styl artefaktow, odkrecilem grafike ale problem dalej wystepuje... mozliwe ze to blad gry albo cos grafa nie do konca dobrze dziala. Nie probowalem na innych stercha - teraz mam 52.16. Moze poprostu potrzebny jakis patch bo do tej pory nie mialem takiego problemu w zadnej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziecinna ??? ubogie texturki

no ja tez mam ti 4200 128mb

i ci powiem ze juz na pierwszej scence sie lekko kwasi przy tych swiecacych potworkach

moze rzeczywiscie sceneria jest jak z bajki

ale chyba o to chodzi w grach z tym klimatem !!!

bardzo polecam

odstawilem ja na chwile bo koncze legancy of kain

i zabiram sie za nia

naprawde warto !!!

screeny nie oddaja realiow gry w nawet najmniejszym stopniu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jakis czas pojawia sie cos na styl artefaktow, odkrecilem grafike ale problem dalej wystepuje...

tez tak mialem na 43.45, ale jak zainstalowalem te co sa na plycie z gra [45.23] to problem zniknal :) moze ta gra chodzi tylko z tymi sterami ? :D tak czy siak warto zmienic jak to ma pomoc bo gra jest rewelacyjna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze topic jest nie bardzo rozbudowany o tej grze :D. Natomiast mam problem cos sie zwalilo i w jednym momencie wyskakuje mi do windowsa 8O. Po jakichs 4 godzianch gry jest atki moment ze trzeba uzyc dwoch kart na raz z trojkatem i double H jest ze mna. Moze ktos kojazy? I czy jemu dziala ok? :(. Przeinstalowalem nawet winde, rozne stery do grafiki ale to nie wygladajak problem sprzetowy. Probowalem tez z updatem do nowszej wersji i bez , to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja jeszcze tam nie dolazlem

ciupie na raz kilk girek

prince of persia jzu prawie koncze

to samo z legancy of kain chyba polowa

ten caly byond heh dopiro zaczynam

i jeszcze XIII

za duzo tego na swieta wyposcili nie mam czasu kiedy jesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie gierca bardzo fajna ,niezła fabuła no i ta grafa full wypas może nie doom3 ale każdy dzieciak który przychodzi do mojego małego syna jest zachwycony ,a grają dzieciaki w różne gry na full detalach ;NFSU,UT2003 I INNE ,stery polecam te dołączone z grą ,wszystkie problemy z wyświetlaniem grafy znikają odrazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze topic jest nie bardzo rozbudowany o tej grze :D. Natomiast mam problem cos sie zwalilo i w jednym momencie wyskakuje mi do windowsa  8O. Po jakichs 4 godzianch gry jest atki moment ze trzeba uzyc dwoch kart na raz z trojkatem i double H jest ze mna. Moze ktos kojazy? I czy jemu dziala ok? :(. Przeinstalowalem nawet winde, rozne stery do grafiki ale to nie wygladajak problem sprzetowy. Probowalem tez z updatem do nowszej wersji i bez , to samo.

ja tam bylem troche temu ale nie pamietam zeby mi cos do windy wyskakiwalo :P ale narazie jestem w slaughter house i cos sie troche zacielem ... gdzie bym nie poszedl to nic nie ma ale trzeba byc wytrwalym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to odpalilem bieglem , skakalem , porwali mnie , zbilem oko , zrobilam aparatem 3 zdjecia jakies paszczurów i oslone naprawilam.

 

i jak to sie savuje ????

bo nie moglem znalezc nigdzie zadnej opcji , po ESC jest jakies niby menu i tam jakis minidisk jest ale nie moge zrobic save , help !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak to sie savuje ????

bo nie moglem znalezc nigdzie zadnej opcji , po ESC jest jakies niby menu i tam jakis minidisk jest ale nie moge zrobic save , help !

pierwszy save masz dopiero w PEJ's Workshop wiec musisz jeszcze kawalek przejsc jak wychodzisz na dwor z latarni to idziesz chyba prosto tam albo wpierw do "hangar", ale stamtad blisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 2 razy wyszła do windy ale mialem lekko zapchany system wiec nie wiem czy to wina gry czy czego ale zadnych zakłaman graficznych nie zauwazyłem.A tak wogule to gierke juz miałem dawno i musze powiedziec ze jest całkiem fajna ale teraz i tak cały mój czas zajmuje Prince Of Persia :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol :) no dalem rade z 1 paczka :D. ALe naprawde bylo ciezko :P. Tak czy siak dolazca do najlepszych gier roku u mnie, nawet nie wiem czy nie jedna z najlepszych :-). Jestem pod zajebistym wrazeniem...i zdradze ze na koncu jest cos w rodzaju zapowidzi 2 czesci <jupi> :D hehe....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest patch 1.01 do tej gry . zmiany jakie zaszly :

- Fix crash on processors without SSE.

 

- Antialiasing support

Users with fast graphic cards and almost 64MB of VRAM can enjoy full

anti aliased graphic.

 

- Shadows can be disabled

 

- Lower screen resolution available

 

- Improved sun special effect

Now the sun special effect works on any graphic card and has a better behaviour.

 

- Improved water blur effect

Now the water blur effect works with no graphic glitches.

 

- Speed up water reflection

Now if you set the water detail to low you obtain a better speed up.

 

- General speed up

Changed many things to gain speed where possible.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja tez skonczylem dzisiaj :D wstalem wlaczylem i za drugim razem to oko zalatwilem :) i stracilem przy tym 2 paczki K-bups a teraz pomyslec ze bylo trzeba tylko sekwencje ciosow i nie pozwolic aby oko cie walnelo bo trzeba by odnowa zaczynac ta sekwencje

ale gierka miodzio teraz tylko czekac na kontynuacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo mnie nadal wywala w central hall. Zrobiłem tak: save w pomieszczeniu z perłą, potem poprawiłem save'a tym http://www.terrygoodkind.net/~rahly/BGAEFix.exe (dostałem drugi kluczyk), skakałem przez lasery, zrobiłem fotke, potem znowu save w pokoju z perłą. A jak wracam to wywala mnie na pulpit! help! plz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw uzywamy 'FIX' i dostajemy druga karte i idziemy robic zdjecia pozniej wracamy do tego samego miejsca i robimy save'a i teraz na nim urzywamy 'SWAP" i powinno dzialac a jesli nie to wczytaj gre przez tego save'a (z SWAP'em).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robimy save'a i teraz na nim urzywamy 'SWAP" i powinno dzialac a jesli nie to wczytaj gre przez tego save'a (z SWAP'em).

i tego fragmentu nie rozumiem, zacznijmy od tego co to jest SWAP i gdzie można tej "opcji"/"działania" użyć prosze o wyjaśnienie step-by-step 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z samym przejsciem wiec moze ktos kto przeszedl mi pomoze :D wyszedlem ze Slaughter House, zdobylem klucz w ksztalcie gwiazdki (chyba ten ostatni), tam zebralem wszystkie kule... teraz musze znalezc space ship PEJ'a i na tej jego CD pisze ze musze wprowadzic kody w te strasznie ukryte miejsce za obrazkiem z butami ... ale skad wziac te kody ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z samym przejsciem wiec moze ktos kto przeszedl mi pomoze :D wyszedlem ze Slaughter House, zdobylem klucz w ksztalcie gwiazdki (chyba ten ostatni), tam zebralem wszystkie kule... teraz musze znalezc space ship PEJ'a i na tej jego CD pisze ze musze wprowadzic kody w te strasznie ukryte miejsce za obrazkiem z butami ... ale skad wziac te kody ??

te kody sa na podeszwach butow Pej'a czyli 'ESC' i trzeba wlączyc info o tych butach i je sobie poogladac ( obrucic podeszwami w nasza strone ) i beda dwa kody :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SWAP jest druga opcja w tym programie BGAEFix.exe  ktorego urzywales aby zdobyc druga karte i poprostu robisz wszystko tak jak przy tym FIX tyle ze teraz w tym programie naciskasz SWAP

w BGAEFix.exe widze tylko "Central Hall Fix" i "Double H Fix" nie ma zadnego przycisku "Swamp" tkwie w tym slaughterhouse juz dwa tygodnie :!: , także chciałbym stąd wreszcie wyjść :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...