Skocz do zawartości
sector

Co robicie na sylwestra? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Tak..... widze ze temat rozwinięty... Najebuje Rulez.

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :D :D :D :D

 

Jeśli chodzi o mnie to ide z dziewczyną na jakąś zorganizowaną impreze do klubu w Warszawie. Jeszcze sie nie zdecydowaliśmy gdzie Ktoś może coś polecić ???

 

Picie w trupa "u Kumpla" mam juz za soba podobnie jak granie na komputerze całą noc --- .

Picie u Kumpla jest jeszcze jakąs forma rozrywki , natomiast granie na komputerze w Sylwestra - TO ZMARNOWANY TOTALNIE CZAS. Nawet jak sie ze mna dzisiaj nie zgodzicie to za pare lat na pewno.

 

Niekoniecznie trzeba miec dziwczyne , zebyśmy sie dobrze bawic - kwestia wyobrazni wykraczającej poza rozmowy o kompach i granie w gry

Pozdrawiam i udanej zabawy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dowiem dopiero w poniedziałek, czy sam z dziewczyną, czy z kumplem i jego kobieciną. Ale i tak będziemy siedzieć u mie w moim małym pokoiku (jeśli sam z kobieciną to będzie małe co nieco :twisted: ), w głośnikach będzie pewnie Vader leciał, lub Apocaliptica, ewentualnie Iron Maiden (ach te kobiety :wink: ), piwko będzie szło jedno za drógim, tak do 12 kiedy to ide na dwór odpalać moją małą :twisted: petarde, będzie KATABOOM :twisted: i wracam do pokoiku dalej bawić się przy piwku, i tak do 3, potem kobiecinke odprowadzić :wink: (jak ja to zrobie to ni mam pojęcia :wink: ), i wracać do chałupy aby rozpracować kolejne 4 piwka z lodówki z Kolegą :twisted: . A potem rano obódzić się (czyt o 13:00 ) aby z lodówy wyciągnąć Browdza na kaca :)

 

 

Chymm i to by było tak w skrócie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka opcji:

:arrow: impra u kumpla w innym miescie (15 osób ma być), no ale on czasami ma odchyly wiec nie jest to pewne na 100%

:arrow: biba u kumpla, ma być z 5 chłopa, zero panien

:arrow: libacja u kolegi z klasy, skromnie okolo 3-4 osób

:arrow: to najlepsze: całą noc siedzieć przed kompem i zapomnieć o całym świecie

 

Mam nadzieje że nie będe zmuszony do tej ostatniej opcji... Chętnie bym sie trochę rozerwał 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a robi ktos sylwka innego niz wszystkie? np wspinananie sie na jakies zasniezone goreczki i ognicho petardy szampan o polnocy?

 

albo sylwester cyklisty? ;)

 

a tak wogole to ze sie jakies cyferki zmieniaja , nic si enie zmienia znacznie lepiej mozna sie bawic w kazdy innyc dizen roku bez jakiegos wewenetzego przymusu ze sylwek itd , , w sumie to doskonala jatka dla komerchy - bale itd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak..... widze ze temat rozwinięty...  Najebuje Rulez. 

:)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :D  :D  :D  :D  :D 

 

Jeśli chodzi o mnie to ide z dziewczyną  na jakąś zorganizowaną impreze do klubu w Warszawie. Jeszcze sie nie zdecydowaliśmy gdzie  Ktoś może coś polecić ???

 

Picie w trupa "u Kumpla" mam juz za soba podobnie jak granie na komputerze całą noc --- .

Picie u Kumpla jest jeszcze jakąs forma rozrywki , natomiast granie na komputerze w Sylwestra - TO ZMARNOWANY TOTALNIE CZAS. Nawet jak sie ze mna dzisiaj nie zgodzicie to za pare lat na pewno. 

 

Niekoniecznie trzeba miec dziwczyne , zebyśmy sie dobrze bawic - kwestia wyobrazni wykraczającej poza rozmowy o kompach i granie w gry 

Pozdrawiam i udanej zabawy !

rok temu pilismy i gralismy rownoczesnie na lanparty u kumpla ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema jak granie na kompie w sylwestra LOL :)

jesli nawet sie niema do kogo isc na sylwka to trzeba wyjsc na ulice z szampanem i swietowac ten nowy rok,zlozyc zyczenia innych no i wypic troche :) a nie siedziec i grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...