Skocz do zawartości
xenik

Czy zasilacz 200W będzie wystarczający????

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba macie racje ale ten zasilacz kiedyś mi chodził na msi kt3 ultra2 i sprzałem go kumplowi a on zakupił msi kt4 więc nie wiem!! U mnie hulał ale kt3 a kt4 to nie to samo !!! Więc nie warto ryzykować moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy tez jaki zasilacz.... moze byc firmy krzak i moze byc np. enlight. Moj enlight 235watt ciagnie to co w podpisie i napiecia trzyma mozna powiedziec ze idealnie.... wczesniej mialem modecoma 350watt i trzymal napiecia o wiele gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie ryzykował zasiłka ma pare lat napewno i kto to wie jak sie może zachować

ten komp z duronem + MSI to nie powinien czerpac wiecej pradu niz 200watt (moj komp po o/c i po dosc znacznym zmienianiu napiec pobiera cos kolo 215watt) wiec jezeli to jest enlight/enermax/chieftec/antec to bez problemow powinien uciagnac ten sprzet, lecz do o/c to juz raczej nie starczy... A tak pozatym co do grzania sie zasilek... moj enlight ma taki duzy wentyl z tylu (chyba 92x92) i pracuje cos kolo 1000rpm bo go prawie nie slychac i jest zimny a modecom ktorego mialem to po 30min od startu zapuszczal wieksze obroty na wentylator(mial termistor) i wył jak cholera a i tak byl goracy...a co dopiero mowic o temperaturze jego po kilkugodzinnym graniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie ryzykował zasiłka ma pare lat napewno i kto to wie jak sie może zachować

ten komp z duronem + MSI to nie powinien czerpac wiecej pradu niz 200watt (moj komp po o/c i po dosc znacznym zmienianiu napiec pobiera cos kolo 215watt) wiec jezeli to jest enlight/enermax/chieftec/antec to bez problemow powinien uciagnac ten sprzet, lecz do o/c to juz raczej nie starczy... A tak pozatym co do grzania sie zasilek... moj enlight ma taki duzy wentyl z tylu (chyba 92x92) i pracuje cos kolo 1000rpm bo go prawie nie slychac i jest zimny a modecom ktorego mialem to po 30min od startu zapuszczal wieksze obroty na wentylator(mial termistor) i wył jak cholera a i tak byl goracy...a co dopiero mowic o temperaturze jego po kilkugodzinnym graniu.

ok jeżeli to sa takie firmy to można sie spokojnie pokusić ale jeżeli jest to megaszit lub codeszit to hehe ja bym nie ryzykował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...