Skocz do zawartości
Milo

Sin 2 - Sin Episodes

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec z SiN Episodes?

 

Wygląda na to, że SiN Episodes skończy się na pierwszym odcinku, w dodatku niekoniecznie gorąco przyjętym przez recenzentów.

 

Koniec SiN Episodes przewidują w swym podcaście redaktorzy Games for Windows: The Official Magazine. Przyczyną zawieszenia prac nad kolejnymi epizodami SiNa miałoby być odejście z Ritual (autorzy gry) wielu ważnych pracowników, w tym jednego z głównych programistów. Przy okazji podnoszą oni w swej rozmowie ważną kwestię dotyczącą wydawania gier 'po kawałku' - developer nie jest tak naprawdę w stanie zagwarantować, że kolejne epizody się ukażą.

Swoja droga, "wow, to bylo do przewidzenia"

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec z SiN Episodes?

Swoja droga, "wow, to bylo do przewidzenia"

Trochę (pierwszej części mi nie szkoda) szkoda może by coś ciekawego w drugiej części zrobili, no cóż zobaczymy może ktoś kupi projekt i coś stworzy...

 

PS. Hydro pewnie przeżył załamanie nerwowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie - b.pilne

potrzebuje sie skontaktowac z osoba ktora ma jeszcze ta gre na dysku ...

ew na CD ...

 

Przez wlasna glupote ... wymazalem pliki z katalogu CFG ...

i teraz przy pewnej planszy .. dochodze do momentu gdzie mam przejsc przez dzwi ... gdy chce przez nie przejsc jest LOADING i gra sie dalej nie wczytuje ;-/

 

mam save zaraz przed tymi dzwiami .. podeslal bym komus kto ma ta gre ... przezedl by przez dzwi i zrobil save po drugiej stronie ...

 

ew. wysal mi te pliki z katalogu CFG ...

 

 

bede b.wdzieczny za pomoc !!!

stawiam dobrego BRO

 

 

EDIT

juz Uzyskalem Pomoc ;-)

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...