Skocz do zawartości
astray

Mercury Primo + okno

Rekomendowane odpowiedzi

Trzybobry :> Chciałbym sobie sprawić niedrogą a fajną budę i mój wzrok przykuła właśnie ta z tematu i teraz rodzi sie pytanie - opłaca się to to brać ?? Miał ktoś może z nią styczność ?? Jak montowany jest zasilacz ?? Jak dla mnie wygląda nieźle, estetyczna, zwłaszcza, że samemu nie chce mi się bawić w żadne przeróbki, a to okienko ładnie wygląda, cena malutka, tylko 106 zł, dobra będzie ? <- i z tym pytaniem zwracam sie do Was :D tutaj link do aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=19207616 Pozdrówka i mokrego dyngusa :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

mam taką obudowę, myślałem że będzie leppsza tzn. solodniej wykonana, mocowanie zasilacza nie należy do najlepszych nie ma "szyny" przez całą obudowe tylko taką podstawkę no i śruby :),jest przestronna, na wyglądzie traci jeżeli masz dvd i nagrywarkę bo jest ytlko jeden panel maskujący.

Ale w sumie za taką cenę to warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buda fajna ale ma zupełnie nie przemyślane mocowania do wiatraków. Niby 2X przód i 2X tył 80mm ale spróbuj je tam przykręcić :) Trzeba ciąć żeby był jakikolwiek przepływ powietrza. No i standardowo jedyną świecącą częścią poza diodami jest wentyl w bocznym panelu. Ale pozatym całkiem ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buda fajna ale ma zupełnie nie przemyślane mocowania do wiatraków. Niby 2X przód i 2X tył 80mm ale spróbuj je tam przykręcić :) Trzeba ciąć żeby był jakikolwiek przepływ powietrza. No i standardowo jedyną świecącą częścią poza diodami jest wentyl w bocznym panelu. Ale pozatym całkiem ok.

Ja nie lubię wiatraków w budzie, bo hałasują! Budę już zamówiłem, zobaczymy czy w rzeczywistości wygląda tak fajnie jak na fotce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budę dostałem i jestem mile zaskoczony. Jest naprawdę duża, zasilacz jest tak zamontowany, że nie zasłania mobo, dość solidnie wykonana jak na chińszczyznę no i cena w miarę przyzwoita!

Dołożyłem kilka ledek ultrajasnych niebieskich i dość efektownie się prezentuje.

Co do montażu wentyli 8cm to nie ma żadnych problemów- trzeba tylko blaszki lekko porozginać, żeby był lepszy cug! Zresztą i tak u mnie pracują na 5V i dużo mniej powietrza tłoczą niż normalnie. W budzie mam 37 st. C, a procek dochodzi do 39 st. C. Myślę, że jak będą upały to procesor będzie chłodniejszy niż powietrze w budzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...