Jump to content
Sign in to follow this  
prot

krecenie sapphire radeon 9600pro

Recommended Posts

Ok - to teraz pytanie ostatnie - lepszy ZALMAN czy lepsze radiatorki OCZ [miedziane] przyklejane na ramy? Co prawda wtedy core zostaje na standartowym ale 440 to chyba w sumie nie tak malo...? A moze jakiegos ORBA?

Przepraszam zavader, ale jakiego ty masz producenta tego Radka ? Chciałbym wiedzieć, bo korci mnie <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> tego PowerColor 400/600 i jak tak obserwuję te rozmowy to dochodzę do wniosku, ze jakoś to się kreci. Tam pamiątki idą na 740 ?

Witam!

Ten moj - POWR COLOR kreci sie naprawde niezle, ja wyciagnalem 500 na CORE i 750 na pamieciach BEZ chlodzenia dodatkowego, wiec jak masz jakies extra radiatorki albo cos to bedzie pewie jeszcze wiecej... Chodzi ci chyba o pamieci - ma KWADRATOWE :) Ja ta karte polecam - ja dalem 700 zl wiec nie tak bardzo duzo. Jakbys mial jakies pytania to wal PW

No i w szytko jasne...  Ja mam tylko pytanie co daje bardziej wymierne korzysci - wiecej MHz na ramach czy na rdzeniu?

mam na XT 600/800

moim zdaniem w 2k3 i w 2k3 rdzeń daje więcej

Witam, co do ceny to dawca dziwisz sie dalatego że ten gość pisał w zeszłym roku( data wysłany : grudzień 2003) stąd ta cena. Ja tez ten topic o kręcenie r9600 pro od sapphira własnie dzis zauwazyłem!!!(dziwne) Co do o.c tej karty to polecam topic ogólny o kręceniu r9600pro który został już powyżej wymieniony.Nie ma co chaosu(o;o)robić na forum. U mnie ten sapphir polecial 505/760, pozdro

Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.