Skocz do zawartości
R4VeN_pl

Radki 9700 za 950 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam: z allegro te karty Xpower to jedna wielka nie wiadoma- koles woogle nie odpisuje na maila , pytalem jakie karta ma pamieci zastosowane a tu nic , jakie firmy tez nic, bo jezeli ma 9800 jakies 3.0 albo moze miec 3.3 to ja pieprze taka karte a w dodatku to lepiej by wypadl moj 9700 z komputronika krecony na 3.6 indfeonach bo sporo sie krecily, te 9800 pro maja 2.8 lepsze i gorsze 3.0 to jesli to prac pro wersje ma niedrogo to fakt ale moglbby odpisac co i jak z pamieciami. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwole znów się wtrącić w dyskusje jako jeden z tych, co nabył radka z komputronika. przyznam sie , że troche jestem zielony ale chetnie był sprawdził, czy i mój radek sie tak dobrze kręci. na początku zaisntalowałem ostatnie omegi i wbudowany w nie tweaker pozwolił mi na osiągnięcie ~320/618. wiem jednak , że na catalystach 3.7 powinienem mieć wiecej pkt jesli tylko uda mi sie zwiekszyć taktowanie. problem jednak w tym, ze np. powerstripem mi sie to nie udaje :(.

 

którego progsa uzyć wraz z catalystami do kręcenia?

 

houk!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ja tez czasami sobie dorabiam ale nie mam stalej pracy. ciezki rok mam na studiach. ale ladowanie sie w karte za 1000 zeta to dla mnie bezsens. a na pamieci to mialem jeszcze kase z wakacji bo w koncu moje glowne plany na wyjazd nie wypalily. a trafilem na konienkture i stare sprzedalem w zajebistej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc dla mnie też ;) , ale już od wakacji nosiłem się z zamiarem zamiany 9000 najpierw na 9600 Pro, potem XT aż w końcu na 9700 - różnica w cenie pomiędzy dwiema ostatnimi była raptem 40 zeta.... Teraz trzebaby pozbierać na monitor, a to dopiero ból (LCD hehe) - właśnie załapałem się na staż w Urzędzie Miasta - wypłata w wysokości zasiłku dla bezrobotnych :P - chociaż dobrze że szukali informatyka .... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie coraz bardziej ten komputronik ...

 

Idioci nie poinformowali mnie, ze wyslali karte. Gosc realizujacy moje zamowienie nie odpisal na zadny z 5 maili. Dzis jak bylem w budzie, to cholerka musiala przyjsc rano ... [ zawsze inni kurierzy przyjezdzali do mnie ok. 16-17]. Kasy nie zostawilem. bo skoro jeszcze nie wyslali - to po co ma lezec ? :evil: :evil:

 

Tato nie odebral, bo kase trzyma na koncie.... A poza tym, ja musze sobie sam sprawdzic czy cos sie nie uszkodzilo podczas transportu, bo tylko protokol spisany w obecnosci kuriera jest podstawa do reklamacji ...

 

TO JUZ NIE DOT. KOMPUTRONIKA.

 

Starszy powiedzial, ze jeszcze opierdzielil kuriera, bo sie zle zachowywal [ cyt. " JAKBY BYL <span style="color:red;">[ciach!]</span>A BOGIEM TEGO SWIATA " ]...

 

I u mnie ich siedziba znajduje sie na 2 koncu miasta, na ulicy o ktorej pierwszy raz slysze ...

 

Mozliwe, ze bede mogl jeszcze dzis odebrac jak mi sie uda, bo kurier wraca ok. 18 a firme zamykaja o 18. Mam pozniej zadzwonic i sie spytac czy mozna. A jutro nie mam kompletnie czasu :x :x :x Dopiero w srode sami by mi przywiezli [ pewnie znow rano, kiedy jestem w budzie ] i karte bym mial dopiero w srode.

 

To wszystko przez komputronik :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ten, ktory kupil karte z Komputronika musze na nich nagadac... nie dosc, ze nie odbieraja telefonów (dzial sprzedazy internetowej), to na dodatek nie dostalem zadnego maila z magazynu, ze karta zostala wyslana (mimo to, komputronik przeciez zapewnial, ze w ciagu 1-3 dni karta zostanie wyslana, a ja zostane o tym poinformowany!). kurier przyszedl rano, dzieki bogu bylem w domu :-) i teraz to, co boli mnie najbardziej. po kilku godzinach proby (poniedzialek, ten kiedy byla promocja 949zl) udalo mi sie dodzwonic. facet mi powiedzial, ze niestety promocja jest tylko na dzisiaj, a moje zamowienie jest z wczoraj. powiedzial, ze ceny obnizyc nie moze, ale za to przesylka bedzie na koszt komputronika. co sie okazuje? ze zamiast 20pln za przesylke zaplacilem 10pln...(tak to bylo podliczone w mailu, ktory informowal o przekazaniu paczki do dzialu SPEDYCJI). i gdzie tutaj uczciwość?

 

a teraz troche z innej mańki :D karta przyszla cala i zdrowa, wszystkie kabelki, plyta, przejsciowki zdrowe, a co najwazniejsze radeon cały :-) z karta nie mam do tej pory zadnych problemow, pracuje 320/600, nie ma zadnych artefaktow etc.

wyniki w 3dmarkach- 01 15800pkt, 03 5100 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak trzeba przyznac, ze nie wszystko maja do konca dopracowane.

 

Mnie tez nie powiadomiono , ze karta zostala wyslana i nie zostawilem kasy w domu. Inni kurierzy przyjezdzali zawsze 16-17, a ten o 12 8O Tak jak juz wczesniej pisalem, gosc ktory jezdzil nie mial szczescia, ze spotkal mego ojca.

 

No i wlasnie wrocilem z Servisca, siedzibe maja w malej uliczce na obrzezach miasta na takim zadupiu, ale to juz nie sprawa Komputronika.

 

Na szczescie, karta jest cala [ na oko ]. Sa kabelki, przejsciowki, pamieci Hynixy 3.6 ns. Niestety nie mam czasu w tygodniu ... Duzo do zaliczenia, i karte pokatuje dopiero w piatek :evil: :evil: W grafach jestem troche zielony...

 

Czy te kondensatorki maja tak dziwnie wygladac ? Sa takie troche wypukle i 90 % ma gore pomalowana niebieskiem markerem [ tzn. taka kreseczke na nich ]. Tak ma byc ? Jak dorwe cyfrowke, to zrobie zdjecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Tu karta w calej okazalosci ...

 

Dołączona grafika

 

Sry za jakosc, moze cos widac. Nie mialem czasu sie bawic z oswietleniem.

 

Dołączona grafika

 

Tu widac troche wiecej ;]

 

 

Co o tym myslicie ? I sorka, ze tak dlugo, ale musialem sobie jeszcze zalozyc konto na lycosie i net cos slabo chodzi ...

 

 

UPDATE :

 

Czemu nie widac zdjec od razu tylko jest link ? Moze mialem dac URL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez nie powiadomiono , ze karta zostala wyslana i nie zostawilem kasy w domu. Inni kurierzy przyjezdzali zawsze 16-17, a ten o 12.

 

nie chce tutaj nikogo bronic, ale to chyba nie wina komputronika...w koncu to servisco dostarcza paczki. w kazdym razie, mogliby pomyslec o zmianie firmy przewozowej :P

 

Czy te kondensatorki maja tak dziwnie wygladac ? Sa takie troche wypukle i 90 % ma gore pomalowana niebieskiem markerem [ tzn. taka kreseczke na nich ]. Tak ma byc ? Jak dorwe cyfrowke, to zrobie zdjecie.

 

moje sa normalne, nie maja zadnych kreseczek...ale jesli karta dziala, to znaczy, ze nie ma problemu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie od mrozu  8O  buhehehe... ciekawe czy moja będzie miała podobnie  :roll:

No byla karta strasznie LODOWATA jak ja wzialem do reki. Moze to byc przyczyna tego :?: I powinny byc ok ? Bo karte prztestuje dopiero w piatek. :/ Nie mam czasu w tygodniu, w sumie to tylko formacik i instalka paru programikow, ale trzeba sie nia powaznie pobawic. Duzo w budzie do zaliczenia :P 8)

 

 

HORANT

 

To JEST wina komputronika :P Pisza dokladnie w mailu, ze przesylka bedzie wyslana w ciagu 1-3 dni i zostanie to POTWIERDZONE SPECJALNYM e-mailem, ktorego nie dostalem.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją zamówiłem jak była ta promocja po 949 (chyba to był poniedziałek) ale o jakiejś 21. Potwierdzenie że przesyłka poszła do wysyłki dostałem na drugi dzień. Potwierdzenie o nadaniu przesyłki do servisko dopiero w sobote. Karta do mnie dotarła w poniedziałek.

Po zmianie biosu radek poszedł na maks bez artefaktów 365/315 wynik w 3dmark01se jakieś 12500, przy ustawieniach 315/315 12000 na defaultowych ok 11500.

System jeszcze nie był przeinstalowywany i procek trochę wolny.

No ale po właczeniu fsaax6 i anizox16 w NFSU normalnie to szczęka opada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym.mial.kupca.na.moja.grafe.to.bym.kupil.sobie.tego.9700.z.komputronika...

zostalo.jeszcze.7.sztukk....ciekawe.czy.beda.miec.ich.wiecej

Sprobuj wystawic na allegro, tu na forum w dziale sprzedam, moze znajdzie sie jakis kupiec.

 

A z tego co wiem, to byla ich ostatnia dostawa tych kart i prawdopodobnie nie beda ich mieli wiecej... Tak wiec, trzeba sie spieszyc.

 

 

--------------------

 

Co z moimi kondensatorkami ? Sa OK? To od mrozu takie sa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzucielem ten:ATI Radeon 9700 Pro 128MB  325 / 310 Infineon BIOS, a czy sadzicie ze leprzy bedzie bios od Radka 9700PRO od herculesa ?? da to cos w OC ?

A Ty masz tez ta karte z komputronika ? Czy np. Herca 9700np ?

 

 

A tak poza tym, to nie wiem czy mozna/oplaca sie wgrywac bios od innych pamieci ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile srednio czekaliscie na dostawe karty od momentu zlozenia zamowienia w komputroniku ?

Ja zamowilem w poniedzialek rano i do dzis nie otrzymalem nawet zawiadomienia z magazynu o wyslaniu karty. Troche mnie to zaczyna irytowac. Na bardzo niskim poziomie jest zalatwiona sprawa wysylanai towaru w komputroniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z moja karta jakies dziwne rzeczy sie dzieja. pogralem z 40 minut w call of duty i nagle bum. monitor sie "wylaczyl" a gra chodzila dalej. tylko twardy reset poratował. gram znowu... 30 minut mija i znowu ekran sie wylacza. ktos wie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horant to zalezy jaki masz sterownik u mnie np. tak sie dzialo jak se wgralem raz dla proby soft moda 9700>9800 poza tym ze dalo 0 wzrostu wydajnosci gry sie wieszaja po jakims czasie dzwiek lecial no ale gpu sie wieszalo i obraz stawal no ale mi sie monit nie wylaczal albo masz cos nie tak z monitem albo grafa przetaktowana albo juz nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...