Skocz do zawartości
Morel123

Duży problem z kompem pls Help !!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kompa jak w podpisie ... jakis czas temu zaczely sie problemy. Resety, Zwisy, potem nie chcial sie wogole odpalac (raz sie odpalal raz nie raz robil piiiiiiiii a raz poprostu nic sie nie pojawialo). Jadro proca mialem dosyc widocznie ukruszone, wiec stwierdzilem ze to najprawdopodobniej wina proca. Probowalem na kolesia athlonie 1700+ i poszedl ladnie, probowalem na bartonie 2500+ i tez poszedl ladnie. Postanowilem kupic nowy proc - wydalem 450 zl na boxowanego 2400+ a co sie okazalo w srodku byl Bartonik 2500+ z ozaczeniem AXDA2500 itd... odpalilem go od razu na szynie 166 i ladnie poszedl 2500+ itp. Zainstalowalem nowa winde wyszedlem na jakis czas z domu i znowu pipa !! komp sie odpala, czyta cd'ki i dyski nie robi normalnego "pik" i jedyne co pozostaje to czarny ekran i czerwona dioda myslacego dysq. CO RObIC PLS HLP ME !! tak przy okazji dzieki za przeczytanie lektury :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamieci tez sprawdzalem ... koles przyniosl swoje i tez nie dzialalo. A wogole np. teraz komp sie odpalil i narazie dziala, a w sumie nic nie zrobilem. Ale znajac zycie jutro rano wstane i dalej bede mial problem z jego odpaleniem ... jakies inne propozycje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie przypadkiem kupielas tego kompa z jakiegos super,hiper,mega marketu ??

no bez przesady :P juz na tyle sie znam zeby wiedziec gdzie kupic ....

co do napiec to wszedzie mam ustawione na AUTO wiec pewnie beda defultowe nie ma co do wartosci wiec nie powiem ...

 

a tak wogole to np. teraz mialem odpalony windows i nawet dzialo to wypierdzielil niebieski blad ... za kazdym razem jak probowalem uruchomic tez wywalal blad. Wzielem piekna CD z Windowsem i podczas instalki tez wywalil ... co by nie patrzec cos sie dzieje, co chwile co innego, a ja dalej nie wiem co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz to juz mnie ten komp rozwala psychicznie, udalo mi sie w koncu zainstalowac winde bez blue screena jak pozamienialem tasmy, nie wiem co to ma wspolnego ale tak bylo ... chodzil jakis czas komp. Dzisiaj go normalnie wylaczam, po godzinie chcem wlaczyc a on znowu odpalic sie nie chce... probowalem pare razy i nic dopiero po jakis 20 minutach sie odpalil normalnie chociaz mialem zwisa w biosie i znowu kiszka, po 5 minutach odpalam winde i chodzi wszystko ladnie... Poprosstu komp raz sie odpala raz nie i to zalezy tylko od tego jak lezy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz to juz mnie ten komp rozwala psychicznie, udalo mi sie w koncu zainstalowac winde bez blue screena jak pozamienialem tasmy, nie wiem co to ma wspolnego ale tak bylo ... chodzil jakis czas komp. Dzisiaj go normalnie wylaczam, po godzinie chcem wlaczyc a on znowu odpalic sie nie chce... probowalem pare razy i nic dopiero po jakis 20 minutach sie odpalil normalnie chociaz mialem zwisa w biosie i znowu kiszka, po 5 minutach odpalam winde i chodzi wszystko ladnie... Poprosstu komp raz sie odpala raz nie i to zalezy tylko od tego jak lezy :)

Czy ty jesteś przytomny ??

 

Piszemy ci tu pokolei że to na 90% zasilacz a ty dalej nic :!:

 

PODAJ WKOŃCU TE NAPIĘCIA albo dalej męcz sie z tym kompem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"PODAJ WKOŃCU TE NAPIĘCIA albo dalej męcz sie z tym kompem"

 

sam zasilacz mam jakis bezfirmowy itp.. 300V jakie jeszcze napiecia bys chcial ?? !!

 

zreszta probowalem odpalic kompa na zasilaczu kolesia to sie od razu po biosie zwisal ... bede musial sprobowac na jeszcze jakims innym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"PODAJ WKOŃCU TE NAPIĘCIA albo dalej męcz sie z tym kompem"

 

sam zasilacz mam jakis bezfirmowy itp.. 300V jakie jeszcze napiecia bys chcial ?? !!

 

zreszta probowalem odpalic kompa na zasilaczu kolesia to sie od razu po biosie zwisal ... bede musial sprobowac na jeszcze jakims innym

napiecie 5V, 12V i takie tam wiesz :> a moze poprostu ten zasilacz od tego kolesia tez nie wytrzymuje co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOREL123 podaj napięcia z biosu, ale jak niewiesz o co chodzi to przynajmiej zainstaluj SpedFana i podaj te dziwne :wink: cyferki obok oznaczeń 3,3V, 5V, 12V itp.

 

Podałeś że masz jakiś noname zasilacz 300W, czyli jakiegoś pewnie Codegena, i wszystko jasne. Mi też sypał błędami w windzie, a później się spalił. Dzięki ci panie że sam się tylko spalił, al nie pociągna za sobą reszy sprzętu :!: .WIęc chłopie śpiesz się zanim coś gorszego może się stać :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOREL123 podaj napięcia z biosu, ale jak niewiesz o co chodzi to przynajmiej zainstaluj SpedFana i podaj te dziwne  :wink: cyferki obok oznaczeń 3,3V, 5V, 12V itp.

 

Podałeś że masz jakiś noname zasilacz 300W, czyli jakiegoś pewnie Codegena, i wszystko jasne.

narazie nie moge nic podac bo komp dalej sie do konca odpalic nie chce jest tylko bzzzz wiatraka i tyle :), zaraz koles wpada do mnie ze swoim zasilaczem a on ma chyba chiftek'a 400W wiec sie wszystko okaze ... - oby to tylko zasilacz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo pamieci ...

jak napisalem wczesniej to ani procek ani pamieci ani zasilacz, zaden z kabli :) cos mnie sie zdaje ze pozostalo tylko mobo ... a tak wogole to po calym dniu statan komp znowu mi sie odpalil i narazie dziala ... ciekawe jak dlugo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...