Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie ta gra, choc wychodzi juz bardzo ługo i jakos wyjsc nie moze, jestem na zmianie sprzetu i nie licze tak jak inni ze mi nawet na nowym bedzie na high chodzic(a64 3000 venice, dfi ultra-d, 2x256ddr, gf 6600gt).

teraz nawiąze do tego ot

jestem po srodku przekonac obu Panów, poniewąz ludzie kupuja jka i w sklepach typu hipciomarkiet, tak i sami składają, np tacy ludzie i nie nazwał bym ich pod zadnym pozorem, ze są lolami, jest to naprawde nie smaczne, ze tak powiem, poprostu oni nie mają czasu sie bawic w jakies takie duperela, tacy powiedzmy ludzie, którzy kupują kompa córci, czy synósiowi, biora, płacą i tyle, np rok temu znajomy rodziny ( wogóle sie nie zna na kompach) był w Niemczech i powiedział, ze wyszła nowa generacja komputerów i w aldiku jest pełno bandy i kupują, poprostu zawsze ludzie beda kupowac w marketach, jak i w normalnych sklepach, choc w marketach 1 na 1000 komów zdarzy sie dobry komp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ciekawi mnie ta gra, choc wychodzi juz bardzo ługo i jakos wyjsc nie moze, jestem na zmianie sprzetu i nie licze tak jak inni ze mi nawet na nowym bedzie na high chodzic(a64 3000 venice, dfi ultra-d, 2x256ddr, gf 6600gt).

teraz nawiąze do tego ot

jestem po srodku przekonac obu Panów, poniewąz ludzie kupuja jka i w sklepach typu hipciomarkiet, tak i sami składają, np tacy ludzie i nie nazwał bym ich pod zadnym pozorem, ze są lolami, jest to naprawde nie smaczne, ze tak powiem, poprostu oni nie mają czasu sie bawic w jakies takie duperela, tacy powiedzmy ludzie, którzy kupują kompa córci, czy synósiowi, biora, płacą i tyle, np rok temu znajomy rodziny ( wogóle sie nie zna na kompach) był w Niemczech i powiedział, ze wyszła nowa generacja komputerów i w aldiku jest pełno bandy i kupują, poprostu zawsze ludzie beda kupowac w marketach, jak i w normalnych sklepach, choc w marketach 1 na 1000 komów zdarzy sie dobry komp.

1445756[/snapback]

Ehh,co Wy sie martwicie tak o wymagania tej gry??Uwierz mi,na sprzecie jaki wymieniles bedzie chodzilo ultra plynnie,ew moze czasem zaswapowac przez ram,ale tak to bedzie chodzilo idealnie,wspomnisz moje slowa.Stalker Oblivion Lost mial sie odpalac nawet na TNT a Shadow of Charnobyl pewnie pojdzie juz na GF2,takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez wiecie, ze gra wyjdzie w 3 wersjach (dx 8.1, 9.0, x64) wiec kazdy dopasuje cos do swojego konfigu.

Ale jak to bedzie do konca, beda 3 rozne wersje w sklepie, czy dadza wszystkie na np. 1 dvd ? j bym wolal wszystkie na dvd, bo teraz moglbym sobie pograc pod dx 9.0, a jak bym zmienil na a64 to wtedy do boju ruszyla by wersja zoptymalizowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh,co Wy sie martwicie  tak o wymagania tej gry??Uwierz mi,na sprzecie jaki wymieniles bedzie chodzilo ultra plynnie,ew moze czasem zaswapowac przez ram,ale tak to bedzie chodzilo idealnie,wspomnisz moje slowa.Stalker Oblivion Lost mial sie odpalac nawet na TNT a Shadow of Charnobyl pewnie pojdzie juz na GF2,takie jest moje zdanie

1445955[/snapback]

Ta a Doom3 jak był zapowiadany to miał chodzić w full detalach na GeForce 3 TI <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta a Doom3 jak był zapowiadany to miał chodzić w full detalach na GeForce 3 TI  <_<

1446061[/snapback]

No chyba chodzi nie... tylko pytanie jak :]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu tego filmu po raz drugi stwierdzam że wymagania sprzętowe będą napewno większe niz niektórzy parenascie postów wczesniej zapowiadali

Radek 9800pro którego posiadam napewno nie pociągnie tej gry w max detalach ,chyba że w 640x480 :)

Światło i cienie jakie widziałem napewno obciążą tą grę dość znacznie

dodać należy dużą ilość bumpmapingu i radek9800pro zdycha :/

 

Co do zrywającego filmiku to ponoć efekt nieudanej rekompresji

orginalne filmy z gry z wykożystaniem DX9.x

http://stalker-game.com/index_eng.html

 

 

 

<Jankes>

Co do tych lolkoof co to kupują pecety w hipermarketach to dajmy sobie już spokuj to jest Forum Tweak ,raczej dla średnio i bardziej zaawansowanych userów PC , lolki co kupują w marketach też sie pewnie tu mogą podszkolić.

pozdrawiam

 

 

Update

Czy wam też zrywają te orginalne nie Rekompresowane filmiki ????

bo jeśli one naprawde zrywają na każdym sprzęcie to nie wina kompresji

tylko tak zostały nagrane a to by oznaczało że S.T.A.L.K.E.R. w obecnej wersji z DX9.0c ma przerąbane wymagania sprzętowe :/

to by tłumaczyło przesunięcie premiery do czasu wyjścia 32potokowych kart

Edytowane przez magx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam bez przesady, ze odrazu bedzie 32 potokow wymagac :]

Gierka jest juz gotowa, szlifuja ja i wydadza na 10 lecie wybuchu reaktora. Kto w to watpi jest popromiennym odpadem [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że ją wydadzą na rocznicę 10lecia wybuchu w Czernobylu to całkiem prawdopodobne ,

ale to że gra jest juz ukończona i ją szlifują to mi nie pasi

jak by była ukończona to by było wiećej filmów z wykożystaniem DX9.x

a ten co wyszedł wczoraj jest chyba pierwszym ...NIE ???

wszystkie poprzednie były jak by zgodne z DX 8.1 albo i nawet DX 7.0

znaczy sie nie było tak zaawansowanego bumpmapingu ,cieni i refleksów

Edytowane przez magx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba 20 rocznice wybuchu ;)

Filmik jest niezly (tez mi strasznie zrywa) chociaz szkoda, ze nie pokazali zadnej akcji na otwartych przestrzeniach. Trzeba szykowac powoli kase na nowa karte bo w taka gierke nie wypada pykac na min. detalach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję obejrzeć tego trailera z lipca 2003.

:arrow: http://games.tiscali.cz/clanek/dl.asp?id=5833

Swego czasu zrobił na mnie piorunujące wrażenie.Wtedy myślałem, że już wykorzystuje dx9.0 a tu dopiero teraz film z jego efektami się ukazał.

Wtrące jeszcze coś na temat boiling point i jego podobieństw ze stalker'em.Twórcy tych gier współpracowali ze sobą i dlatego są one tak widoczne.Na pewno umili mi ona oczekiwanie na stalkera, tym bardziej, że będzie już w tym miesiącu.

Pozdrawiam.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciągłem go

Czy aby napewno ten trailer z rok u 2003 ??? bo coś mi sie wydaje żeś

o rok go postarzył :) celowo czy to tylko drobna pomyłka ;)

 

 

A swoją drogą to w tym trailerze w części wewnątrz budynków

to fakt efekty odblasku i bumpmapingu wyglądają jak z DX9.x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Po obejrzeniu  tego  filmu po raz  drugi  stwierdzam że  wymagania sprzętowe będą napewno większe niz niektórzy parenascie postów wczesniej zapowiadali

Radek 9800pro  którego posiadam  napewno nie pociągnie tej gry w max  detalach  ,chyba że w  640x480  :)

Światło  i cienie  jakie widziałem  napewno  obciążą  tą  grę  dość znacznie

dodać należy  dużą ilość  bumpmapingu  i  radek9800pro  zdycha  :/

1446134[/snapback]

Bardzo,ale to bardzo sie mylisz,obejrzalem ten najnowszy filmik,widzialem obie bety i mowie wyraznie,ze 9800pro spokojnie wystarczy do gry w pelnych detalach w 1024 za wyjatkiem AA i AF.To samo sie tyczy 9700pro.Wszystkie karty posiadajace 256 bit i 8 potokow na pokladzie z ultra drobnym palcem pociagna gre !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciągłem go

Czy aby napewno ten  trailer  z  rok u 2003 ??? bo coś mi sie wydaje  żeś

o rok  go  postarzył  :) celowo  czy to tylko  drobna  pomyłka  ;)

A swoją drogą  to  w  tym  trailerze  w części wewnątrz budynków

to fakt efekty  odblasku i bumpmapingu  wyglądają jak z  DX9.x

1448020[/snapback]

 

Taką datę dodania pliku podaje tiscali a ja widziałem ten film już dosyć dawno więc o pomyłce mowy być nie może.

Dokładnie, wnętrza a szczególnie kafle w łazience i ta lokomotywa mnie zszokowały, piękna fizyka i cienie w czasie rzeczywistym to czysta poezja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze ten hydro2 w kazdym Topicu musi troche posmierdziec ;) Co do Stalkera to chcialbym, zeby zaskoczyl jak HL2 a nie jak D3 :| Robia go i robia, a narazie efektu nie widac. Wydaje mi sie, ze bedzie troche jak z doomem. Bylby zajebisty, gdyby nic wczesniej nie pokazali. Alpha, Beta i full screenow narobily tylko niepotrzebnego halasu.... Pozdo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Widze, ze ten hydro2 w kazdym Topicu musi troche posmierdziec ;)

1448192[/snapback]

Odezwal sie cienias z tej ssamej klatki,ktory nie potrafi wpisac wynikow 3dmarka 2003 i 2005 w sygnaturze :P a co do STALKERA to graficznie mi sie napewno podoba mniej z filmow niz np HL2 w momencie ogladania trailerow Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do premiery stalkera bedziecie sie sprzeczac jakie gra ma wymagania ? rofl , nikt z was w to nie gral , a sie wypowiadacie czego to bedzie potrzebowac , drugi rofl , *ziew to juz sie robi nudne :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja

Jak dla mnie temat ewentualnych wymagań sprzętowych Zamknięty

przynajmniej do ukazania się jakiegoś beta dema czy cuś podobnego ;)

Teraz czekamy na grę Boiling Point ,ponoć zrobili ją chłopaki co sie znają

z tymi od Stalkera ,ale to juz temat na innego Threada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boiling point juz jest podobno fajne ale zabuggowane :/ , ale jak ktos lubi rpgi i cos wiecej niz fpsy to bedzie sie podobac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję obejrzeć tego trailera z lipca 2003.

:arrow: 1447748[/snapback]

Sciągłem go i powiem że ten filmik wymiata...

Zrobił na mnie WIELKIE WRAŻENIE,chociaż dziwie się czemu nie zrobił na mnie wrażenia ten nowy filmik...ponoć w DX9 :blink:

Ten filmik co zapodałeś jest na jakim DX??8?

Edytowane przez NeoXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, odnośnie tego trailera,to graficzka niczego sobie,ale osobiście nie podoba mi się animacja postaci,poruszają sie one troche jak kaczki,nie wiem może to tak ma być i tylko ja sobie coś uroiłem,ale zdecydowanie mi to nie pasuje,no i jeszcze dźwięki jakieś takie słabawe, ale za to chyba odpowiedzialna jest jakość samego filmiku

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw dlaczego nie bylo pokazu Stalkera na E3?  Czyzby wystapily jakies nieoczekiwane problemy z gierka?

Faktycznie

ciekaw jestem dlaczego

czyżby rzeczywiscie jakies problemy ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorzy boją się przyjęcia gry przez graczy.

Z każdym dniem gracze oczekują od STALKER`a więcej i więcej.

Gierka wyjdzie a tu gracze sie zawodą i co będzie?Kolejna klapa w stylu Driv3r czy BiA.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Autorzy boją się przyjęcia gry przez graczy.

Z każdym dniem gracze oczekują od STALKER`a więcej i więcej.

Gierka wyjdzie a tu gracze sie zawodą i co będzie?Kolejna klapa w stylu Driv3r czy BiA.

Pozdro.

1473845[/snapback]

To 1 to tak,ale to 2 nie jest zle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...