Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

niestety nie :( ...

 

http://stalker.funday.pl/news.php?readmore=92 (polecam odpalić odnośnik bo macie tam 3 screeny z tego video)

 

Z pewnością wielu z Was czekało na trailer w wysokiej jakości jaki miał dziś się pojawić. Niestety GSC poinformowało, iż trailer ten był jedynie ekskluzywnym materiałem na Gameland award i nie zostanie on opublikowany w internecie w dobrej jakości. Poniekąd rekompensatą za brak tej wersji trailera ma być nowy filmik z gry, który będziemy mogli zobaczyć w "niedalekim czasie".

Wracając do trailera z Gameland award najlepszą jego wersją pozostaje kopia wykonana przez Orthank'a. Co prawda do doskonałości to jej jeszcze brakuje ale z pewnością jest godna uwagi.

 

Plik 83.5 MB (mirrory):

http://stalker.funday.pl/film/STALKER_GLA2_HI.zip (nasz download)

ftp://ftp4.extreme-players.de/stalker/STALKER_GLA2_HI.wmv

http://stalker.gameserver4me.de/downloads/...KER_GLA2_HI.wmv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pliki video są słabej jakości ale to nic. Widać na nich, że grafa jest cudowna, efekty specjalne, światła, cienie i masa obiektów w lokalizacjach jest powalająca. Smutno trochę, żę twórcy olewają nas ale mimo wszystko jest na co czekać. Gdyby wszystko pokazali to nie byłoby później zabawy.

Jeszcze sobie myślę, że gdyby utrzymać ten super klimat to Stalker musiłby być przygodówką a nie rozwalanką bo zabijanie tych wszystkich potworków trochę do Czarnobyla nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pliki video są słabej jakości ale to nic. Widać na nich, że grafa jest cudowna, efekty specjalne, światła, cienie i masa obiektów w lokalizacjach jest powalająca. Smutno trochę, żę twórcy olewają nas ale mimo wszystko jest na co czekać. Gdyby wszystko pokazali to nie byłoby później zabawy.

Jeszcze sobie myślę, że gdyby utrzymać ten super klimat to Stalker musiłby być przygodówką a nie rozwalanką bo zabijanie tych wszystkich potworków trochę do Czarnobyla nie pasuje.

przeciez tam praktycznie nic nie widac , tylko rozmyte obrazy z kiepska jakoscia , ta gra na tym filmie wyglada jak doom a nie stalker , lol , ten idiota ktory wpadl na pomysl aby tak przedstawiac gre powininen wisiec , nikogo nie obchodzi jego marny zespol , ludzie chca zobaczyc jak gra wyglada a nie jego pedalski squad i w kazdym trailerze to samo , ciagle do kogos strzelaja idac do przodu moze by pokazali te ultrarealistyczne ai ktore tak zachwalaja w praktyce a nie pisali o tym na papierze :)

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Rzeczywiscie,w tle leci jakas bezsensowna muzyczka nie pasujaca do gry,zamiast dac na maxa muzyke z gry to oni graja jakis smieszny metal :/ w dodatku dokladniej widze liczbe dachowek na domku 24 metry dalej z okna z pracy niz co kolwiek na tym filmiku.BTW tam jest 206 dachowek :P Raz mialem okazje je policzyc,kiedy "oczekiwalem" przyjazdu glownej szefowej :P

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez tam praktycznie nic nie widac , tylko rozmyte obrazy z kiepska jakoscia , ta gra na tym filmie wyglada jak doom a nie stalker , lol , ten idiota ktory wpadl na pomysl aby tak przedstawiac gre powininen wisiec , nikogo nie obchodzi jego marny zespol , ludzie chca zobaczyc jak gra wyglada a nie jego pedalski squad i w kazdym trailerze to samo , ciagle do kogos strzelaja idac do przodu moze by pokazali te ultrarealistyczne ai ktore tak zachwalaja w praktyce a nie pisali o tym na papierze :)

ten idiota z tego pedalskiego squadu jest jednym z najbardziej utalentowanych programistów w GSC ...

 

trailer ten powstał specjalnei na pokazy tak by kazdy mógł zobaczyć o co tam chodzi gdyby rzucili ludziom 5 min zakradania się ukazywania ai to zwyczajnie część z tych osób zanudziła by się. Taki jest urok pokazów. Mi osobiście materiał jaki pokazano na tym trailerze jak najbardziej odpowiadał, w każdym razie niedługo powinni wrzucić innny trailer w dobrej jakości to może wtedy iektórzy z Was będę nieco bardziej zadowoleni ;)

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ja na zadnym z dotychczasowych trailerow stalkera nie widzialem zadnych akcyjek,tylko kilka scenek ze soba polaczonych.Chce trailera jaki byl pokazywany jak byla zaopowiedz half life'a 2 albo teraz TR legend,gdzie dokladnie widze gre,wiem na ich podstawie co bedzie w grze czyli cos co pewnie wiekszosc interesuje,a nie jakis pokaz z mukyka go zagluszajaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Ja na zadnym z dotychczasowych trailerow stalkera nie widzialem zadnych akcyjek,tylko kilka scenek ze soba polaczonych.Chce trailera jaki byl pokazywany jak byla zaopowiedz half life'a 2 albo teraz TR legend,gdzie dokladnie widze gre,wiem na ich podstawie co bedzie w grze czyli cos co pewnie wiekszosc interesuje,a nie jakis pokaz z mukyka go zagluszajaca

Dwie sprawy:

1. Muzyke do gry ma robic podobno zespol tego Olega, ktory jest zespolem metalowym, wiec nie zdziwilbym sie, gdyby byla taka jak na tym pokazie.

2. W trailerze Half Life 2 pokazywali rzeczy, ktorych w grze potem nie bylo (pamietacie te slynne dachowki i HDR i jak to potem wygladalo w grze?)

Zatem nawet do takich rzeczy podchodze z doza niepewnosci.

Oby gra byla wielka. Oby byla przelomem. Oby... Bo na razie to takie nadymanie balonika... Oby nie pekl za wczesnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na zadnym z dotychczasowych trailerow stalkera nie widzialem zadnych akcyjek,tylko kilka scenek ze soba polaczonych.Chce trailera jaki byl pokazywany jak byla zaopowiedz half life'a 2 albo teraz TR legend,gdzie dokladnie widze gre,wiem na ich podstawie co bedzie w grze czyli cos co pewnie wiekszosc interesuje,a nie jakis pokaz z mukyka go zagluszajaca

to mało widziałeś. wejdź na http://stalker.funday.pl/, zarejestruj sie (nie ma żadnego syfu na poczcie bo nawet nie dostajesz maila aktywacyjnego itp, trwa to z 30 sek) wejdź do plików i ściągnij sobie:

 

E3 2004 cz. 1/2/3/4 w sumie 15 min wszystkiego co najlepsze w grze (niestety z 2004 roku)

GC 2004 SP #1 & #2; oba dają 30 min praktycznie zawarto tam wszystko co było w 2004 w grze (oprócz dx9)

 

te trailey powinny rozjaśnić ci pogląd na temat gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

NO filmiki fajne,ale nie ma jednego przebiegu gry w tych trailerach tylko zmieniajace sie sceny a ja chce np jakis level tak jak demko TR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nielada niespodziankę sprawił nam jeden z członków forum Oblivion-lost czy ktokolwiek inny, który wypuścił dotąd niewidziane screeny z wersji <b>DX9 na zewnątrz</b>, a nie jak wiele innych fotek prezentujące wewnątrza budynków. Oczywiście ci z Was, którzy niedowierzają tym słową mogą mieć ku temu powody- screeny wykonano <b>ponad rok temu</b> gdy silnik nie był jeszcze w tak zaawansowanym stadium jak w chwili obecnej. Niemniej jednak miło popatrzeć na coś nowego i to do tego bardziej interesującego :)

 

po fotki zapraszam na:

http://stalker.funday.pl/news.php?readmore=94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet spoko wygląda :) dodadzą kilka krzaczków zmienią drzewa i będzie super.

Nawet ? :) Dla mnie bomba. Przypomina source'a ;) Mam nadzieję, że wyleczy rany po hl2 ;)

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

No grafika już mi sie coraz bardziej podoba ale licze na to że gameplay będzie o wiele lepszy od grafiki :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przez ten hdr'erek i bloom'ik to jakoś tak bajkowo-baśniowo się zrobiło. Ostro zmienia klimat, no chyba, że to tylko pogoda tak zmienia świat. Wydaje mi się, że troszeczkę za bardzo rozmyty został cały obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przez ten hdr'erek i bloom'ik to jakoś tak bajkowo-baśniowo się zrobiło. Ostro zmienia klimat, no chyba, że to tylko pogoda tak zmienia świat. Wydaje mi się, że troszeczkę za bardzo rozmyty został cały obraz.

Sorki qqrydza, ale gdzie Ty tam widzisz baśniowy lkimat ?:D dla mnie rewelka, przecież cały czas po "zardzewiałych" budynkach nie będziemy chodzić bo by nudy były. Że słońce troche zaświeciło to już bajka się zrobiła i klimat zmienił :P. Zobacz na chmury, pewnie słonko zajdzie i po Twojej bajce ;d Kolory są stonowane więc lux, wygląda to bardzo klimatycznie.

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znowu sie zaczelo, te efekty wygladaja tak jakby obserwujacy gre byl nacpany. straszne, myslalem ze stalker bedzie prezentowal ostre jak zyleta i szczegolowe textury a oni zrobili z tego ciape. wyglada jak efekt marzen sennych z filmow. lepiej niech to wyjeb..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba jakis pic na wode. Jezeli gra bedzie wygladala tak jak na tym screenie, to bedzie chyba najladniejsza gra dotychczas. Ale nie wierze, zeby dali cos takiego. Spojrzcie na te chaszcze w prawej dolnej czesci ekranu. Moze jest to ustawienie "kamery", ale jezeli beda one tak geste i drobne, to nie wyobrazam sobie proca, ktory to obrobi. Tak samo ta "łada" w tyle i gra swiatlo-cieni wewnatrz samochodu. To jest zbyt piekne, zeby moglo byc prawdziwe.

 

ps. Tekstury na traktorze IMHO piekne. Jak ja nie lubie takiego podniecania sie screenami... :)

Edytowane przez q-b-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znowu sie zaczelo, te efekty wygladaja tak jakby obserwujacy gre byl nacpany. straszne, myslalem ze stalker bedzie prezentowal ostre jak zyleta i szczegolowe textury a oni zrobili z tego ciape. wyglada jak efekt marzen sennych z filmow. lepiej niech to wyjeb..

W Becie były ostre bardzo, ale jak się podeszło blisko... Może nie będzie tak źle, jak wogóle to wyjdzie :o Zresztą nie wiem co tam chcecie od tych tekstur na tym skrinie, na traktorze widać szczegóły... droga trochę rozmazana, ale nie wiadomo na prawdę jak to będzie wyglądać. Być może filtr anizotropowy nie był użyty... Jak mówiłem w Becie były wyśmienite tekstury.

 

q-b-a -> te chaszcze to przecież bitmapy :o tak jak w FC na 100%.

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bitmapy to jednak nie taka piekna. B) Zreszta oni na screenach potrafia zrobic wszystko, a rzeczywistosc... wiadomo.

Jaka by gra nie byla licze tylko na to, ze nie zrobia z fabuly czegos w stylu: wyrznij wszystkie potwory w miescie, tylko bedzie bardziej "klimatyczna".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nie ja jeden mam takie skojarzenia i jak już wspomniałem, domyślam się, że w pobliżu elektrowni nie będzie już tak wesolutko i beztrosko. Zresztą nawet w tak pięknych okolicznościach przyrody widać, że nie jeden typ spod ciemnej gwiazdy również lubi się przyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nie ja jeden mam takie skojarzenia i jak już wspomniałem, domyślam się, że w pobliżu elektrowni nie będzie już tak wesolutko i beztrosko. Zresztą nawet w tak pięknych okolicznościach przyrody widać, że nie jeden typ spod ciemnej gwiazdy również lubi się przyczaić.

Tak, ale odnośnie rozmytego obrazu a nie kolorowej bajki ;d

 

q-b-a -> myślałeś, że każde "źdźbło" jest odzielnym obiektem 3d, na które odziałują algorytmy odpowiedzialne za fizykę jak ragdoll itd. ?? Tego jeszcze długo nie ujrzymy, przynajmniej dopóki PhysX nie będzie standardem. Na filmikach FC2 było to widać, ale to odrębny temat.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie liczylem, ze moze cos na ksztalt FC2 mam przed oczami (jakas zacma chyba).

Poza tym nalezy pamietac o takich czynnikach, jak: optymalizacja, plynnosc, AI, mapy, fabula, sterowanie, klimat, wrogowie, cena, wymagania, czy ta gra wogole wyjdzie... Teraz to wrozenie z fusow. Ja tam wole czekac na HL2 Episode One.

Edytowane przez q-b-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Tak, ale odnośnie rozmytego obrazu a nie kolorowej bajki ;d

 

q-b-a -> myślałeś, że każde "źdźbło" jest odzielnym obiektem 3d, na które odziałują algorytmy odpowiedzialne za fizykę jak ragdoll itd. ?? Tego jeszcze długo nie ujrzymy, przynajmniej dopóki PhysX nie będzie standardem. Na filmikach FC2 było to widać, ale to odrębny temat.

 

pozdro.

A tu cie mam ( co ci zrobie jak cie złapie ? :lol: ) Bawiłem sie kiedyś silnikami fizycznymi. Wielu autorów dawało na swych stronach dema pokazujące możliwości ich silników i podajże Mequon miał takie dema. Niestety od czasu gdy firma weszła we współpracę z Ageia z jej strony znikneły wszystkie dema i filmiki ;/. A więc chyba to był silnik mequona i była trawa zbudowana z pionowych prostokątów i rzucało się na nie kulki i kulki tak fajnie wyginały tą trawe. Jednak to był tylko silnik bez grafiki i wątpie żeby stosowali to w grach bo jest to pamięciażerne a trawa w pełni 3d do szczęścia chyba nie jest potrzebna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu cie mam ( co ci zrobie jak cie złapie ? :lol: ) Bawiłem sie kiedyś silnikami fizycznymi. Wielu autorów dawało na swych stronach dema pokazujące możliwości ich silników i podajże Mequon miał takie dema. Niestety od czasu gdy firma weszła we współpracę z Ageia z jej strony znikneły wszystkie dema i filmiki ;/. A więc chyba to był silnik mequona i była trawa zbudowana z pionowych prostokątów i rzucało się na nie kulki i kulki tak fajnie wyginały tą trawe. Jednak to był tylko silnik bez grafiki i wątpie żeby stosowali to w grach bo jest to pamięciażerne a trawa w pełni 3d do szczęścia chyba nie jest potrzebna :P

Jest tak jak napisałeś, ale to była porściutka scena aby pokazać możliwości czyli. zastosowane algorytmy. Jak powiedziałeś dodaj sobie do tego całą otoczkę i masz odpowiedź dlaczego weszła we współpracę z Ageią. To musi być realizowane sprzętowo.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero teraz to zobaczyłem - prawde mówiąc to nei chce mi sie wierzyć, że jest to screenz gry, całość jest jakoś dziwnie rozmyta, te niebo... niby bloom ale jakoś nie specjalnie. Widziałem już setki fotek z gry łącznie z bloomem ale takiej jeszcze nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...