Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

A ja sie ciesze, ze premiera zostala opozniona bo na swoim radku 9100 to bym sobie nie poszalal na tej gierce :mur:, a tak mam troche czasu na to zeby naskladac kabony i kupic cos mocniejszego :)  Mam tylko nadzieje, ze gry nie zwala i bedzie co najmniej tak dobra jak Riddick.

1344736[/snapback]

W ktoryms numerze CDA z roku 2002 pisali,ze STALKER Oblivion LOst (wtedy jeszcze tak mial sie nazywac) ma sie odpalac nawet na TNT i ma przy tym chodzic plynnie w przyzwoitych detalach.Potem wyszla alfa i przypomnijcie sobie jak smigala.Finalny produkt,tak zmienia bez sensu,ze zwieksza wymagania gry a teraz jakby wyszla w takim stanie w jakim jest to by Ci smigala na Twojej karcie a tak to jak wyjdzie we wrzesniu to jedynie co zwieksza to wymagania sprzetowe a gra bedzie miala tyle bledow co Driv3r wiec juz lepiej,zeby wyszla teraz bo przynajmniej gra bedzie szybciej i bedzie miala nizsze wymagania sprzetowe a tak to tworcy dodadza jakies smieszne efekty,ktore tylko zwieksza wymagania a bledow wogole nie poprawia bo beda zajeci "upiekszaniem".Zobaczycie,ze tak bedzie.Mi i napewno wielu ludziom gra sie podoba w takim stanie w jakim obecnie jest.Niech zrobia wykonczeniowke albo najlepiej jakby wogole nie mowili o tym,ze wyjdzie i wypuscic tytul z zaskoczenia.To by bylo cos.Zobaczycie np jak bedzie z Mafia 2.Tam wogole nie powiedzieli kompletnie nic o grze (jak wyglada ani najwazniejsze,kiedy premiera) a robia ja 3 lata i zobaczycie jak bedzie dopracowana,a STALKER?? To bedzie taki Far Cry z bugami Driv3ra i Angel of Darkness w jednym,z tym,ze w przeciwienstwie do Angel of Darkness gra bedize pozbawiona grywalnosci. Wspomnicie moje slowa kiedy gra wyjdzie,jesli wogole tworcy zechca ją wypuscic we wrzesniu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafael Santi

 

To szykuje Ci sie duzo zbierania , licząc że twój Radek pójdzie za jakieś

80-90zł a sensowna grafa to co najmniej 8 potokowy GF 6600GT

do jesieni to warto zbierać na szesnastopotokowca klasy ATI 800xl

duuużo duużo kasy potrzeba

 

 

Ktoś wczesniej pisał że S.T.A.L.K.E.R. miał chodzić na TNT2

Co za bzdury ta gra od początku wymagała T&L

a co za tym idzie co najmniej karty klasy GF2

TNT nie posiadały jednsostki T&L ,dodam że ponad rok temu

odpalałem ówczesna Alphe na GF4MX440 na procku AMD 2000+

w 800x600 chodziło miodzio nawet w 1024x768 chodziło cacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Rafael Santi

 

To szykuje Ci sie duzo  zbierania  , licząc że  twój  Radek  pójdzie  za jakieś

80-90zł  a  sensowna grafa  to  co najmniej  8 potokowy  GF 6600GT

EE.Chyba za 500 wiecej :/ Czy aby wiesz,jaka mam karte ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wczesniej pisał że  S.T.A.L.K.E.R.  miał chodzić  na  TNT2

Co za  bzdury  ta  gra  od początku  wymagała  T&L

a co za tym idzie  co najmniej  karty  klasy  GF2

TNT nie posiadały  jednsostki  T&L  ,dodam  że  ponad  rok temu

odpalałem  ówczesna Alphe na  GF4MX440  na  procku  AMD 2000+

w  800x600  chodziło  miodzio  nawet  w  1024x768  chodziło  cacy

1344901[/snapback]

ta gra od początku miała chodzic na rivie tnt...tez mam ten numer cdszmatławca;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Dobra,nie zauwazylem tego,ale nie musisz sie zaraz unosic :/Zauwazylem,ze Ty nie tylko tak do mnie,ale wogole czepiasz sie do ludzi o rozne rzeczy.A co do grafy Rafaela Santi to sprzeda ja za przynajmniej 150 zl.

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wczesniej pisał że  S.T.A.L.K.E.R.  miał chodzić  na  TNT2

Co za  bzdury  ta  gra  od początku  wymagała  T&L

a co za tym idzie  co najmniej  karty  klasy  GF2

TNT nie posiadały  jednsostki  T&L  ,dodam  że  ponad  rok temu

odpalałem  ówczesna Alphe na  GF4MX440  na  procku  AMD 2000+

w  800x600  chodziło  miodzio  nawet  w  1024x768  chodziło  cacy

1344901[/snapback]

No to chyba nie bedzie tak zle jezeli alpha smigala na GF4MX :lol: Na jesien mam zamiar sprawic sobie nowa karte, ale za pare miesiecy bede sie bardziej zastanawial nad tym co wybrac. Zobaczymy jak Radek X700 na AGP bedzie sie prezentowal i czy bedzie dobra alternatywa dla GF6600. Jezeli silnik gry bedzie tak elastyczny jak HL2 to X800 nie bedzie mi potrzebny. Wystarczy mi plynne 1024x768 w medium detalach :) Na moim sprzecie Athlon2000XP@205x10,5 512MB ramu i wlasnie starym dobrym radku 9100 HL2 mi chodzil plynnie w rozdzialce 1024x768 przy ustawieniach detali na medium :) Z Doom'em 3 nie bylo tak rozowo, ale na szczescie ta gra imo to straszna kaszanka wiec za bardzo sie tym nie przejalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używany Radek 9000 za 150zł :) dobra cena

trza tylk o znaleźć ciemnego buraka żeby tyle zapłacił ;/

W skupie u kumpla w sklepie 90zł :)

W sprzedaży 120-130zł

Chyba że jakis superfirmowy z radiatorami na kostkach pamieci

to da 15zł wiecej ;)

 

A bzdety niby z CD Action wsadzic należy między bajki

informacje z Neta potwierdzone w ciagu 2-3 tygodni

w co najmniej 2-3 servisach

to są fakty ! , a nie przepowiednie z CD Action

 

Tak czy inaczej dobra grafa dla gier z końca 2005 roku

to minimum GF6600GT to co ponizej to na hasiok

 

Trza pasa zacisnąć ,szamać ryż bo tani i na grafe odkładać ;)

Takie nasze polskie realia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używany Radek  9000 za  150zł  :)  dobra cena

1345106[/snapback]

Ja mam radka 9100 :) i zamierzam go sprzedac dopiero na jesien wiec pewnie max jaki za niego wtedy dostane to 100zl. No i mam nadzieje, ze wtedy po wyjsciu kart z nowymi GPU np R520 od Ati ceny kart spadna bardzo :) Nvidia tez cos wyda, ale nie mam pojecia jak sie nowy GPU bedzie nazywal. Tak wiec mysle, ze pod koniec roku cena GF6600GT bedzie oscylowala w granicach 600-650 zl, a radka X800 ponizej 1000. Nie wiem jak bedzie z X700Pro, ale nie powinien byc drozszy od GF6600GT (w koncu te karty na PCI-E maja podobna wydajnosc). Sorki za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z uruchomieniem wersji alpha. Próbowałem już różnych plików user.ltx i za każdym razem jak włącze gre monitor wygasa. Jak wcisne Alt+Tab to wraca na pulpit a gra jest na pasku. wqr...denerwuje mnie to, bo kiedyś na starszym kompie mi działało. Wie ktoś może co trzeba zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czemu na stronie wydawcy który wydaje tą gre w pl jest data wrzesien a na ich stronie pisze to?

"S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl will not hit its previously planned May release date. According to GSC's Oleg Yavorksy, GSC stated, "We're happy THQ has afforded us more time to work on this. S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl is a huge, genre-defining game and we're going to make sure we release the game when it's reached our own very high standards, and those expected by our fans, and not before."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytalem, ze aktualnie beta testy trwaja. Na 100% gra nie wyjdzie w maju, a to z tego powodu ze gdyby miala wyjsc w nastepnym miesiacu to juz teraz ew. na dniach musiala by osiagnac status gold, a jak na razie sie na to nie zanosi. Niech ja dopracuja na maxa i wtedy wydaja nawet jakby premiera miala byc w 2006 roku, ale wierze ze bedzie na jesien (wrzesien moze pazdziernik)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Niko123

Moja lista najlepszych gierek ( kierowalem sie grafika . pixlel szejderami bum mapibgiem ,grywalnoscia i klimatem)

1the chronicles of Riddick

2 Far cry

3 hl2

4 doom3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie interesuje data wydania pl tylko ogolna

1400815[/snapback]

....

umiesz czytac?

info ze strony www.stalker-game.com

chyba lepszego źródła nie ma :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...