Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam troche smieszne pytanko... co trzeba zrobic na samym poczatku gry jak ten koles siedzi w okienku? nie jestem wprawiony w takie gierki.. myslalem ze to bedzie kolejny klasyczny fpp a tu trza cos kupowac i kombinowac ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam troche smieszne pytanko... co trzeba zrobic na samym poczatku gry jak ten kolez siedzi w okienku? nie jestem wprawiony w takie gierki.. myslalem ze to bedzie kolejny klasyczny fpp a tu trza cos kupowac i kombinowac ;)

piszesz poważnie czy sobie jaja robisz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh... tego się obawiałem. Sporo wcześniej napisałem, że gdy się "odrobinę" zmienia założenia gry, to wychodzi z tego kaszana. I jak na razie widzę, że po 4 latach czekania za grą która zapowiadała się na powalającą na kolana, okazuje się jedynie podcinającą entuzjazm ;/. szkoda...

Gdzie:

- fizyka

- niskie wymagania

- headshoty

- ragdoll

- system obrażeń (;//)

 

do tego dochodzi rezygnacja z jakiegokolwiek środka transportu i wymagania nieproporcjonalne do wyglądu (nie mówię, że jest zły ale bez przesady, żeby najnowsze kompy miały z nim problemy ;/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszesz poważnie czy sobie jaja robisz??

a niby czemu mialbym sobie jaja robic?:) pytam bo po prostu nie wiem.. po to jest chyba forum by pomagac.. ja pomoglem setkom osob to moze i ktos mi pomoc ;)

 

 

Edit: AAAAAAAAAAAAAAA juz doszedlem :P zbyt to skomplikowane jak dla mnie i troche niepodobne do csa ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh... tego się obawiałem. Sporo wcześniej napisałem, że gdy się "odrobinę" zmienia założenia gry, to wychodzi z tego kaszana. I jak na razie widzę, że po 4 latach czekania za grą która zapowiadała się na powalającą na kolana, okazuje się jedynie podcinającą entuzjazm ;/. szkoda...

Gdzie:

- fizyka

- niskie wymagania

- headshoty

- ragdoll

- system obrażeń (;//)

 

do tego dochodzi rezygnacja z jakiegokolwiek środka transportu i wymagania nieproporcjonalne do wyglądu (nie mówię, że jest zły ale bez przesady, żeby najnowsze kompy miały z nim problemy ;/)

Jak to nie ma fizyki ? Przeciez na filmikach byla. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o lol.. 1024x768, medium detale.. dynamiczne oswietlenie powylaczalem i mam od 20 do 180 fps... gra w pamieci zajmuje mi 120-200 mb... szybciej rusze myszka i zaraz doczytuje.... aaaaleeee liiipaaa..... pogramy dluzej to zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miało być tak pięknie , A.I ma najwyższym poziomie :) zajmujące setki MB

tak pisał jakis koleś ze 100 postów wcześniej :) Jaja na twardo

kubeł zimnej wody na rozgrzane łepetyny :)

Jak tak porównać to większej różnicy nie widać pomiędzy Betką MP a tym finalnym produktem :[

chodzi jak chodzi ,podobnie jak betka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA po:

1. poczekam sobie na oryginał.

2. potem poczekam sobie na patche.

3. potem poczytam co te patche dały.

4. jeśli nadal będzie kiszka to poczekam na PL.

5. jeśli NADAL będzie kiszka no to... kiszka, będę miał wielki żal do producenta, że przez 4 lata robił mnie w H. pokazując ciągle stare filmy i co chwila rezygnując z jakiegoś pierwotnego założenia.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma duże wymagania co do gry an full, nie okłamujmy sie, do gry na max bez 2gb ramu nie ma co podchodzić.

Jak na razie nie zauważyłem błędów, bugów, może poza wymaganiami na max i texturami które raz mi sie załamały.

Co do gameplayu:

jest extra, wszystko tak jak na trailerach i w wywiadach, headshooty są ! ja zrobiłem kilka ze zwykłej broni, 2 strzały w okolice nosa kolesia i przewrocił sie na ziemie, bez celowania z muszki, z normalnego widoku.

Każda broń ma wspułczynnik wytrzymałości, jest masa itemsów, fajnie zachowuje sie zwierzyna, raz tak siedziałem za drzewem i obserwowałem, żyje swoim życiem. Ataki psów w stadach.

Miałem potyczke z wojskiem, rozwalili mnie 4 razy, schowałems ie za drzewem i starałem sie ich wycinac pojedyńczo, bardzo bardzoo cieżko, trzbea sie natrudzić, podchodzą ze wszsytkcih stron, obchodzać drzewa kamienie, by dojść do ciebie. Moim zdaniem lepiej niż w FEAR.

Napisze wiecej później ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma duże wymagania co do gry an full, nie okłamujmy sie, do gry na max bez 2gb ramu nie ma co podchodzić.

Jak na razie nie zauważyłem błędów, bugów, może poza wymaganiami na max i texturami które raz mi sie załamały.

Co do gameplayu:

jest extra, wszystko tak jak na trailerach i w wywiadach, headshooty są ! ja zrobiłem kilka ze zwykłej broni, 2 strzały w okolice nosa kolesia i przewrocił sie na ziemie, bez celowania z muszki, z normalnego widoku.

Każda broń ma wspułczynnik wytrzymałości, jest masa itemsów, fajnie zachowuje sie zwierzyna, raz tak siedziałem za drzewem i obserwowałem, żyje swoim życiem. Ataki psów w stadach.

Miałem potyczke z wojskiem, rozwalili mnie 4 razy, schowałems ie za drzewem i starałem sie ich wycinac pojedyńczo, bardzo bardzoo cieżko, trzbea sie natrudzić, podchodzą ze wszsytkcih stron, obchodzać drzewa kamienie, by dojść do ciebie. Moim zdaniem lepiej niż w FEAR.

Napisze wiecej później ;)

To u Ciebie sa headshoty a u innych nie ma ? :]

A wiec sporo rzczy, ktore bylo obiecanych nie ma w tej wersji, oby to nie byl final, bo inaczej zal.ru .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość energopol

Pokaż mi screeny z HL2 bez żadnych modów,które wyglądają jak te mądralo.......

 

Dołączona grafika

ten ukrainski engine naprawde prezentuje poziom silnika source a z racji prawie 3 letniej roznicy dodano kilka nowych efektow i wsio

 

naprawde nie ma sie czym zachwycac

 

przy crysis wyglada to jak ubogi krewny z korei polnocnej

 

ps. stylistyka barzo przypomina ten ruski gniot uber soldier graficzka tez podobna jakosciowo do tamtej produkcji

Edytowane przez energopol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten ukrainski engine naprawde prezentuje poziom silnika source a z racji prawie 3 letniej roznicy dodano kilka nowych efektow

Poza wielkością lokacji, to myślę, że masz tu trochę racji. Co jak co, ale source ma już parę latek i za jego czasów wielu z obecnych efektów po prostu jeszcze nie było.

Osobiście... mnie stalker zawiódł. No trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To u Ciebie sa headshoty a u innych nie ma ? :]

A wiec sporo rzczy, ktore bylo obiecanych nie ma w tej wersji, oby to nie byl final, bo inaczej zal.ru .

Hahaha... liczysz na to samo co większość w tdu. To, że będzie(jest) kilka osób mocno krytykujących grę to nie dziwota. Spoko, nie mój problem. Nie mam jak się bawić teraz stalkerem ale headshot'y są, grafika "pikna", fizyka jest choć jak do tej pory tylko liznąłem, oprawa dźwiękowa też jest git, klimacior zapowiada się doskonale, jedyne co przeszło moje oczekiwania i wyobrażenie to wymagania.

 

Jakiej opinii spodziewaliście się po mojej osobie?

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość energopol

heh... tego się obawiałem. Sporo wcześniej napisałem, że gdy się "odrobinę" zmienia założenia gry, to wychodzi z tego kaszana. I jak na razie widzę, że po 4 latach czekania za grą która zapowiadała się na powalającą na kolana, okazuje się jedynie podcinającą entuzjazm ;/. szkoda...

Gdzie:

- fizyka

- niskie wymagania

- headshoty

- ragdoll

- system obrażeń (;//)

 

do tego dochodzi rezygnacja z jakiegokolwiek środka transportu i wymagania nieproporcjonalne do wyglądu (nie mówię, że jest zły ale bez przesady, żeby najnowsze kompy miały z nim problemy ;/)

 

popieram kolege

 

kupa

 

te modeli broni czy kiepskie textury skory to w doom3 sa lepsze

 

ale powiem tak jak na ukraincow to i tak niezle napewno lepsza gra niz ten ruski gniot uber soldier

 

Hahaha... liczysz na to samo co większość w tdu. To, że będzie(jest) kilka osób mocno krytykujących grę to nie dziwota. Spoko, nie mój problem. Nie mam jak się bawić teraz stalkerem ale headshot'y są, grafika "pikna", fizyka jest choć jak do tej pory tylko liznąłem, oprawa dźwiękowa też jest git, klimacior zapowiada się doskonale, jedyne co przeszło moje oczekiwania i wyobrażenie to wymagania.

 

Jakiej opinii spodziewaliście się po mojej osobie?

 

:D

o pirat sie odezwal policja monitoruje fora zbiera ip. Przy podejrzeniu przestepstwa wchodza do domu i zabieraja komputer z 8800 gts 320 na pokladzie ku rozpaczy wlasciciela pirata. Lepiej sie tak nie obnos z tymi zachwytami

 

 

 

JA po:

1. poczekam sobie na oryginał.

2. potem poczekam sobie na patche.

3. potem poczytam co te patche dały.

4. jeśli nadal będzie kiszka to poczekam na PL.

5. jeśli NADAL będzie kiszka no to... kiszka, będę miał wielki żal do producenta, że przez 4 lata robił mnie w H. pokazując ciągle stare filmy i co chwila rezygnując z jakiegoś pierwotnego założenia.

5 opcja murowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram kolege

 

kupa

 

te modeli broni czy kiepskie textury skory to w doom3 sa lepsze

 

ale powiem tak jak na ukraincow to i tak niezle napewno lepsza gra niz ten ruski gniot uber soldier

o pirat sie odezwal policja monitoruje fora zbiera ip. Przy podejrzeniu przestepstwa wchodza do domu i zabieraja komputer z 8800 gts 320 na pokladzie ku rozpaczy wlasciciela pirata. Lepiej sie tak nie obnos z tymi zachwytami

5 opcja murowana

Wiesz, że preordery już doszły fajfusie... a teraz ssij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Poza wielkością lokacji, to myślę, że masz tu trochę racji. Co jak co, ale source ma już parę latek i za jego czasów wielu z obecnych efektów po prostu jeszcze nie było.

Osobiście... mnie stalker zawiódł. No trudno.

Wybacz ale jak masz 9500 to się lepiej nie odzywaj bo na tej karcie to nawet wszystkich efektów na source engine nie zobaczysz a o stalkerze nie wspomnę :wink: A jak nie widziałeś gry na porządnym sprzęcie jak wygląda w akcji to mówię Ci, że na screenach nie zobaczysz nawet tego co oferowała ostatnia beta.

 

( wybaczcie ale mam już dość posiadaczy 9500 mówiących o różnych grach, że grafika jest brzydka i gra im tnie a czego się spodziewaliście po 4 letniej grafie?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

( wybaczcie ale mam już dość posiadaczy 9500 mówiących o różnych grach, że grafika jest brzydka i gra im tnie a czego się spodziewaliście po 4 letniej grafie?)

Wybacz ale jak masz 9500 to się lepiej nie odzywaj bo na tej karcie to nawet wszystkich efektów na source engine nie zobaczysz...

lol... ehehe... no tak. kończę udzielanie się w temacie, zostałem naznaczony ;] przepraszam, że w ogóle się odzywałem i że mam starszą kartę. LOL

Mój ty znawco, rzeczywiście source to za wiele jak na 95pro z DX 9.0, zjadę z aspiracji i zacznę grać w mario.

Lepiej żyć złudzeniami i marzeniem o dobrej grze nie dopuszczając do siebie myśli że ma się do czynienia z 4 lata oczekiwanym niewypałem.

 

P.S. Pragnę tylko dodać, że ani razu nie pisałem, że grałem u siebie na 95pro (jeśli chodzi o czytanie ze zrozumieniem). Wszelkie spostrzeżenia opierałem na grafice na poziomie 7900GT, X2 3800+ oraz 2x1GB 667.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że preordery już doszły fajfusie... a teraz ssij.

Wybacz mu, to z zalu, zazdrosci itp. :]

Btw wlasnie dzwonil do mnie kurier, ze moj preorder dzis u mnie bedzie. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol... ehehe... no tak. kończę udzielanie się w temacie, zostałem naznaczony ;] przepraszam, że w ogóle się odzywałem i że mam starszą kartę. LOL

Mój ty znawco, rzeczywiście source to za wiele jak na 95pro, zjadę z aspiracji i zacznę grać w mario.

Lepiej żyć złudzeniami i marzeniem o dobrej grze nie dopuszczając do siebie myśli że ma się do czynienia z 4 lata oczekiwanym niewypałem.

Nie, nie... nigdzie nie odchodź :D zawsze są dwie strony medalu zawieszonym na kiju z dwoma końcami... hehehe.

Tu nie chodzi o krytykę samą w sobie ale o krytykę konstruktywną podpartą doświadczeniami i doznaniami empirycznymi.

By powiedzieć jak coś smakuje trzeba najpierw tego spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

lol... ehehe... no tak. kończę udzielanie się w temacie, zostałem naznaczony ;] przepraszam, że w ogóle się odzywałem i że mam starszą kartę. LOL

Mój ty znawco, rzeczywiście source to za wiele jak na 95pro z DX 9.0, zjadę z aspiracji i zacznę grać w mario.

Lepiej żyć złudzeniami i marzeniem o dobrej grze nie dopuszczając do siebie myśli że ma się do czynienia z 4 lata oczekiwanym niewypałem.

To polecam sobie pograć w nosze gry na engine source od HL2 :wink:

 

Wiem nie każdego stać ale jak ktoś jeździ Fiatem to niech nie narzeka na Ferrari rozumiesz?

 

@WDK przecież Twój sprzęt jest najlepszy, nie? Wybacz ale jak przejdziesz na SM3.0 to sam zobaczysz różnicę pomiędzy HDRem a Bloomem a póki co będziesz dalej przekonany, że to to samo :wink:

 

@qqrydza dokładnie.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Pragnę tylko dodać, że ani razu nie pisałem, że grałem u siebie na 95pro (jeśli chodzi o czytanie ze zrozumieniem). Wszelkie spostrzeżenia opierałem na grafice na poziomie 7900GT, X2 3800+ oraz 2x1GB 667.

starczy? Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...