Skocz do zawartości
StoogeR

bartek 2500 once again ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Szukalem infa wszedzie na temat krecenia bartkow, w wiekszosci wypadkow nie bylo najmniejszego problemu wiec mysle sobie: no co nie bede gorszy :P Sprzet: barton 2500+, epox 8rdae, 256 ddr400. Tak wiec zabralem sie za mnoznik, wrzucam 12,5 i... [gluteus maximus] procek dalej rozpoznawany jest jako 2500+ (1833mHz) No dobra mnoznik zablokowany to dawaj fsb wykrecimy na 200, vCore zostawieam standardowy 1.65 Komp sie wlacza, patrze "athlon 3200+" i mysle zajebiscie.. zaczal ladowac sie system (xp sp1) i... reset i tak w kolko. Wrzucam vCore na 1.675. Teraz dopiero niespodziaka, proc "athlon 1100 mHz". OK no nie wiem, wrzuce wyrzej to napiecie, wale od razu 1.75 i nic, proc 3200+ ale przy starcie systemu dalej zaliczam reset, 1.80 znowu to samo... i na tym stanelo... aha temp proca nie przekroczyla 50 stopni. Ma ktos moze jakis pomysl? Szukalem infa kilka godzin ale nic nie znalazlem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie... o ja glupi nie zwrocilem na to uwagi ale na moim zasilaczu szukam szukam i nie widze nic poza napisem "+5v & +3.3v combined load 200W. Total output is 350W max." wiec jak sadze jest to 350. Nie wierze ze 350 tego nie pociagnie... (nazwa modelu MGB-350ATXP4)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem wlasnie z napieciem ramu i timingami i nic. Zmienilem timingi ramu na takie jakie mialem rpzed ustawieniem 200fsb i znowu restart kompa przy starceie systemu. Olalem wiec timingi i zajalem sie napieciami, standardowo mialem 2.70, zmienilem kolejno tak jak pozwalala plyta na 2.77 a potem na 2.85 i 2.90 (na mojej plycie nie da sie z dokladnoscia do 0.1). Rezultat byl prawie taki sam bo przy napieciu 2.90 zamiast komp sie resetnac przy starcie systemu to sie powiesil :cry: Probowalem odpowiednio tez kombnowac z vcore co tez nic nie dalo, nie wyjechalem co prawda poza 1.75 ale to chyba by juz bylo za duzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech wiec tak sie stanie :] zaraz lookne do topica o zasilkach i moze cos sie kupi w najblizszym czasie... ale powiedzcie mi co ma jeszcze znaczenie w zasilaczu, mam 350w i powiezmy kupie 350 ale jakis lepszy, co to da? co w markowym zasilku jest ze pociagnie? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...