Skocz do zawartości
zavader

Najszybsze Athlony -> The Best Of Amd

Rekomendowane odpowiedzi

Xp1700+ DLT3C JIUHB 0308MPWM

 

11x220=2420MHz 1,975V

przyrost 954MHz

 

Screena nie posiadam bo mobo w serwisie, a w sumie wyniki sa jeszcze z Epoxa 8RDA, na Abicie ciągłem wieksze fsb.

Jak abicik wróci to dorzuce foto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak patrze i dochodze do wniosku ze mam NIEODBLOKOWANY MNOZNIK :) Nie wiem jak to przeoczylem ale gdzies mi umknelo :) Moge tylko do 12.5 ustawiac, wyzej wskakuje od razu na standartowe 11.5:( Ide sie bawic olowkiem :)

twoje wnioski sa :lol:

 

pisalem juz gdzies dziasiaj w jakims innym temacie ...

 

epoxy obsluguja tylko 4 bitowe mnozniki - nie wykrecisz wiecej jak 12.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam thortona 2000 poszedł narazie na 2250 mhz full stable

mam głupie pytanie czy jak płyta pozwala na nie podnoszenie magistrali pci to czy jak sam ja podniose to osiągne lepsze wyniki w oc ???

 

u mnie na epoxie mnożnik jest nawet do 20-stu pare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam thortona 2000 poszedł narazie na 2250 mhz full stable 

mam głupie pytanie czy jak płyta pozwala na nie podnoszenie magistrali pci to czy jak sam ja podniose to osiągne lepsze wyniki w oc  ???

 

u mnie na epoxie mnożnik jest nawet do 20-stu pare

Plyty na Nforc'ach tak maja blokowane taktowanie AGP/PCI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bedziesz podnosil PCI to zabijesz tego barraca z podpisu :P wiem co mowie bo juz mam 2 na sumieniu i 2 maxtory :] taktowanie AGP daje lekkiego kopa grafie (chyba) ale tez przesadzac nie mozna bo sie komp nie odpali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa co do Palomino to sie kręcą :D u mnie jakieś 1,5 roku temu AXP 1600+ AGOIA 0220 PALOMINO 1400mhz @ 1928mhz 2.05V na modowanym 8KHA+ czyli przyrost 528mhz! chłodzony WC!

 

Dołączona grafika

 

tak więc nie obrażać Palomino :D jak sie chce to sie da :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DUNCAN -> Jak ty to zrobiles? No bo tak sie sklada ze tez mam 0309 i [moze to kwestia chlodzenia i "nie chce mi sie podniesc napiecia"] mam max 2500 MHz [FSB 200 i 12.5 ] wiec nie abrdzo rozumiem :) Jakie masz chlodzenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DUNCAN -> Jak ty to zrobiles?  No bo tak sie sklada ze tez mam 0309 i [moze to kwestia chlodzenia i "nie chce mi sie podniesc napiecia"] mam max 2500 MHz [FSB 200 i 12.5 ] wiec nie abrdzo rozumiem :) Jakie masz chlodzenie?

Prometea :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DUNCAN -> Jak ty to zrobiles?  No bo tak sie sklada ze tez mam 0309 i [moze to kwestia chlodzenia i "nie chce mi sie podniesc napiecia"] mam max 2500 MHz [FSB 200 i 12.5 ] wiec nie abrdzo rozumiem :) Jakie masz chlodzenie?

tak,to kwestia chlodzenia :D ,popatrz na podpis Duncan'a

 

podpowiem - Prometeia

 

P.S - jak sie zaraz spytasz tutaj cot o jest Prometeia,to zaraz dostaniesz bana :wink: ,wiec najpierw http://forum.purepc.pl/search.php i www.google.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam:

Athlona 1700

1466mhz -> 2343mhz (11*213) czyli wzrost o 62,5%

wszyasto stabilnie na napieciu realnym kolo 1,7V i na zalmanie 7000Cu

poszedl wiecej ale go nie mecze (zreszta powyzej chyba 217 pamieci nie daja rady) a timingow nie zanize :D

 

screen gdzies na http://vadeer.of.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiste wyniki tutaj co niektorzy maja a ja sie pochwale swoim a raczej swoja temepratura :)

 

Athlon XP 1700+ [0322] @ 11x200mhz 1,675V przy chlodzeniu WhisperRock IV [otwarta buda, temp otoczenia ok 20-21C]

Temp:

STRESS [po 1h Prime95] 50C

IDLE 42-43C

 

Jak dla mnie rewelacja jak na chlodzenie za 46zl :) Ale po niedzieli dostane wreszcie Thermalright SLK 947U do tego na poczatek wrzuce Wiatrak z mojego Spire i zobacze co sie bedzie dziac...

Mam nadzieje ze podciagne magistrale na 213-220mhz no i ze procek pojdzie cos pod 2500mhz, pozyjemy zobaczymy... Jeszcze z tymi geilami pod nforce2 roznie bywa... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaje...dwabiste wyniki tutaj co niektorzy maja a ja sie pochwale swoim a raczej swoja temepratura :)

 

Athlon XP 1700+ [0322] @ 11x200mhz 1,675V przy chlodzeniu WhisperRock IV [otwarta buda, temp otoczenia ok 20-21C]

Temp:

STRESS [po 1h Prime95] 50C

IDLE 42-43C

 

Jak dla mnie rewelacja jak na chlodzenie za 46zl :) Ale po niedzieli dostane wreszcie Thermalright SLK 947U do tego na poczatek wrzuce Wiatrak z mojego Spire i zobacze co sie bedzie dziac... 

Mam nadzieje ze podciagne magistrale na 213-220mhz no i ze procek pojdzie cos pod 2500mhz, pozyjemy zobaczymy... Jeszcze z tymi geilami pod nforce2 roznie bywa... :(

czy ja wiem czy taka rewelacja z tymi temperaturkami?

 

ja na X-Dream mam:

STRESS - 3h pykania w nfs:u 45C

STRESS - 1h CPU BURN - 46C

IDLE - 32C(moja plyta ma w standarcie jakis soft cooler bo zeczywscie proc ma te 32C bo radiator przy samym rdzeniu jest zimny.

 

P.S Ten X-Dream chodzi na minimum obrotow, bo na max to jest taka suszarka ze wytrzymac sie nie da.(ogolnie wentyl z X-Drema jest nie wywazony, jakby byl jakis Panaflo taki jak w SB @4000rpm to byl spoko cooler, a tak jest sredni ze swoimi 5200rpm i zagluszajacym wszystko halasem.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperaturki macie gitesik - ja na modowanym chlodzeniu [zlutowany czujnik na procku czyli maxymalne obroty] mam 37 IDLE i 42 w stresie :) Wiec jak na zwykly aluminiowy wentyl to nie tak zle chyba? ALe MIEDZIANY juz w drodze [kaski brak:(]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrzebalem numer seryjny bartka2500: AQXF 40 tydzień

11,5x200@1,85v

47-48 c bez obciazenia

54-56 c po 3d badz ripowaniu dvd

Zalman 7000alcuHajmon3 -nie wkurza cie chalas volcano, ja wytrzymalem z nim 2-mc i kupilem zalmana 7000alcu, roznica stary straszna masz cicho i zimno!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Althon XP 2400+@2400MHz czyli o 400MHz, moze nie jest to zawrotna predkosc ale tylko na tyle pozwala moja MoBo :( (chociaz raz udalo mi sie wycisnac 2416MHz, ale to tylko raz :()

Za to chlodzenie mojej konstrukcji spisuje sie rewelacyjnie - KLIK

 

http://www.marekvtuning.republika.pl/proc.JPG.

MOD EDIT: Znacznie za duży obrazek !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...