Skocz do zawartości
Gość ares

GF FX 5600XT 256 DDR - problem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dość nieciekawy problem, hmmm. Mam GF FX 5600XT 256 DDR i coś dziwacznie on chodzi mi, na 3d marku 2001 poszlo 6k a na 2003 2k i nie wiem czy to wada fabryczna, czy to tak powinno być... Na dodatek muj właściwy problem polega na tym, że nie moge jej podkręcić Riva Tunerem i nie wiem co jest :/ Na riva tunerze nie podswietla mi sie zadna opcja w overclockingu poza "More" i nie moge zmieniać w żaden sposób taktowania, prosze o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ta karta bedzie problem, bo jest strasznie nisko taktowana i ma slabiutkie pamieci. sprzedaj ja i kup jakiegos 5600 bez XT lub co kolwiek innego. sciagnij nowesza wersje riva tuner lub sprobuj z poziomu sterownika lub power stripem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dość nieciekawy problem, hmmm. Mam GF FX 5600XT 256 DDR i coś dziwacznie on chodzi mi, na 3d marku 2001 poszlo 6k a na 2003 2k i nie wiem czy to wada fabryczna, czy to tak powinno być... Na dodatek muj właściwy problem polega na tym, że nie moge jej podkręcić Riva Tunerem i nie wiem co jest :/ Na riva tunerze nie podswietla mi sie zadna opcja w overclockingu poza "More" i nie moge zmieniać w żaden sposób taktowania, prosze o pomoc...

Niestety wyniki sa jak najbardziej na miejscu - u nVidii XT oznacza najslabsza wersje :( dales sie pieknie wkopac. A co do krecenia to sproboj moze jakims innym programem (np Powerstripem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dość nieciekawy problem, hmmm. Mam GF FX 5600XT 256 DDR i coś dziwacznie on chodzi mi, na 3d marku 2001 poszlo 6k a na 2003 2k i nie wiem czy to wada fabryczna, czy to tak powinno być... Na dodatek muj właściwy problem polega na tym, że nie moge jej podkręcić Riva Tunerem i nie wiem co jest :/ Na riva tunerze nie podswietla mi sie zadna opcja w overclockingu poza "More" i nie moge zmieniać w żaden sposób taktowania, prosze o pomoc...

5600XT ma wydajnosc 5200 jest to obcita wersja poprostu ktos ci zle doradził bo jest to słabsz karta od TI 3 i Radka 8500(9100) a cena wieksza x2 . Sprzedaj ja i kup jakiegos TI 4 albo Radka 9100 albo 9500 z tymi FX daj se spokuj ,no i jeszcze na dodatek ten Celeron to do gier niezbyt za wydajny sprzet juz lepszy bedzie Duron oczywiscie do gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolo kupil FX 5600XT :lol:  z 256 MB(jeszcze wiekszy  :lol: ) i jedzie na celku  :lol:  a potem sie dziwi ze ma male wyniki

Nie dobijaj go, wiem jak to jest bo zakupilem kiedys GF4MX440SE za 2 stowy i sobie potem plulelm w brode (na szescie poszla nieduzo mniej, wiec chociaz tyle pocieszenia). A co do tego Celka - jak kupilem mojego 9600PRO zapodalismy go do mojego brata ktory ma Celka 1,7 - powiem tak - wszystkie gry ktore odpalalismy (a byly to same z nowszych typu CoD czy NFSU) chodzily tak samo plynnie jak u mnie na Bartonie 2500.

Jezeli grafa jest dobra, a procek tez juz z generacji szybkich to grafa nadrobi niedobory procka i wydajnosc nie bedzie znowuz az tak widoczna (chyba tylko w 3dmarku 2001).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolo kupil FX 5600XT :lol:  z 256 MB(jeszcze wiekszy  :lol: ) i jedzie na celku  :lol:  a potem sie dziwi ze ma male wyniki

Nie dobijaj go, wiem jak to jest bo zakupilem kiedys GF4MX440SE za 2 stowy i sobie potem plulelm w brode (na szescie poszla nieduzo mniej, wiec chociaz tyle pocieszenia). A co do tego Celka - jak kupilem mojego 9600PRO zapodalismy go do mojego brata ktory ma Celka 1,7 - powiem tak - wszystkie gry ktore odpalalismy (a byly to same z nowszych typu CoD czy NFSU) chodzily tak samo plynnie jak u mnie na Bartonie 2500.

Jezeli grafa jest dobra, a procek tez juz z generacji szybkich to grafa nadrobi niedobory procka i wydajnosc nie bedzie znowuz az tak widoczna (chyba tylko w 3dmarku 2001).

jakie masz wyniki w markach 01' i 03' bo mnie bardzo interesuje to 9600pro hisa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...