Skocz do zawartości
lspider

Benzyna ze smalcem

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie od pierwszego stycznia "weszły" biopaliwa.

Co sądzicie o dolewaniu berbeluchy do benzyny?

 

Ja uważam, że kierowcy powinni mieć wybór. Jeśli ktoś chce tankować biopaliwa, niech tankuje, a jak ktoś nie chce, to niech tankuje normalną benzyne.

 

Cała nadzieja w Trybunale Konstytucyjnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, akcyza na wódke i papierosy też wzrośnie.

 

Na biopaliwach zarobią głównie właściciela zakładów spirytusowych, które będą przerabiać rzepak.

 

Dlatego Gudzowaty niedawno kupił kilaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hue hue hue... nastepny optymista ze szel bp statoil to kazdy swoje wozi :) tylko co te wszystkie tiry robia pod jedna rafineria ?:)

 

btw.. moze tak z drugiej strony na to popatrzec. teraz to naprawde sami kolesie na cpnie nie wiedza co nam leja... jeszcze sie moze okazac ze te biopaliwo bedzie lepsze w stosunku do tego co teraz lykamy bo przynajmniej bedzie jakimis tam normami i beda tego jakos tam pilnowac... tyle ze znow pojawia sie pytanie co sie stanie gdy do tej dzisiejszej _zagadki_ doleja jeszcze tego soku z trawy :o

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuje na Shell'u.. jak narazie oficjalna informacja jest taka ze V-Power 95 i 99+ sa bez biododatkow... chyba ze sie cos w ciagu ostatnich dwoch dni zmienili...

 

99+ raczej napewno bedzie bez dodatkow z VP95 jeszcze niewiadomo...

 

kazda siec stacji ma obowiazek wykorzystac biopaliwa w pewnej ilosci... Shell wladowal wszystko w Eurosuper95 Millenium i Diesel...

 

zobaczymy co bedzie dalej... jak narazie ceny rosna.. gazu tez...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tyle ze lepiej jak by wprowadzili biokompotenty.

Teraz i tak juz taki syf kupujemy ze jak by to byla woda to juz dawno bysmy pomarli :?

Do paliw dolewany jest eter w duzych ilosciach dzieki czemu caly ten syf sie rozpuszcza i go nie widac. Po dodaniu tego biopaliwa syf sie by wtracal i trzeba by poprawic jakosc paliwa zeby tego nie bylo widac.

Jak ktos nie wierzy to niech wezmie skads eter, powacha go, zapamiata zapach ipotem wyjdzie na ulice gdzies w centrum. Orazu rzuci sie wam w nos ten specyficzny zapach. :evil:

Ludzie ktorzy jezdza do Niemiec widza ze na tamtym paliwie samochod jakos tak lepiej ciagniei jest bardzie posluszny na pedal gazu. :)

Ja jeszcze niemam samochodu ale straszy sie nie boi bo mamy diesla ktory przepali wszystko (oczywiscie odbija sie to na mocy i trwalosci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, V-Power 95 bedzie z biosyfem ale 99 oktanowa ma byc dalej importowana.

 

BTW- f.sr.pl to naprawde kopalnia wiedzy. Dobry wybor, michalak ;)

Ja przeglądam tylko 4 fora:

forum.purepc.pl

forum.streetracing.pl

forum.abit-usa.com i bardzo rzadko forum.cdrinfo.pl .

Co do forum.streetracing.pl to tylko je czytam, bo nie moge mieć własnego samochodu jeszcze więc nie będe dyskutował.

P.S.

draak_2002 startujesz w Modlinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja bardacha 174kuce/1350kg...? ;) Eeee, moze jakas wysoka 16tke sie wykreci ale dopoki auta nie zmienie to nie.

 

Widziales moze plany SSS na ten rok? DUZO wiecej eliminacji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja bardacha 174kuce/1350kg...? ;) Eeee, moze jakas wysoka 16tke sie wykreci ale dopoki auta nie zmienie to nie.

 

Widziales moze plany SSS na ten rok? DUZO wiecej eliminacji!

Mniej więcej widziałem, dużo więcej zawodów i nie tylkow Modlinie.

Wiesz coś może na temat wypadku OZ-a bo na forum nic o tym nie ma, o ile wiem to RS4 jest skasowane.

P.S.

Ile może mieć na 1/4 Mili Audi A6 co waży 1490kg a ma silnik 1.8T ale po chiptuningu na ok. 180KM? 16 sekund czy więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz coś może na temat wypadku OZ-a bo na forum nic o tym nie ma, o ile wiem to RS4 jest skasowane.

8O :cry:

 

Nic nie slyszalem ale jesli faktycznie do kasacji to wieeeelka szkoda. OZowi naleza sie brawa za stworzenie SSS i za jego niesamowita maszynke...

 

Ile może mieć na 1/4 Mili Audi A6 co waży 1490kg a ma silnik 1.8T ale po chiptuningu na ok. 180KM? 16 sekund czy więcej?

A ile tam jest niutkow? Mysle, ze to bedzie jezdzilo podobnie do mondka czyli 16tka jest realna. Naturalnie ESP off (mnie nauka czystego startowania bez elektroniki zajela jakis 1k km) i bedzie OK.

 

Ta a6 to AWD? Jesli tak to lepsza trakcja ale tez o wiele wieksze straty na kolach... a wtedy ze 180km odejmij ~35% i juz przestaje byc wesolo :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na 16 z groszami.

 

OZ jakby chciał się tym chwalić, to by to zrobił ;)

 

Draak

 

Nie Esp, a Asr ;)

 

Nm pewnie z 280 albo i lepiej.

 

Killer Oz-a jest oparty o S4 :) To na wypadek gdybyś zapomniał ;). Ale i RS4 wielka szkoda :(

 

Mondeo spoko furka ! :)

 

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie ze ASR :)

 

Ale z tymi >280Nm to z lekka optymistycznie poleciales. 1.8T 180km ma ich 235...

 

Wiadomo, ze dlubniete przez program 180 kucow (ze 150) jest lepsze niz seria 180 ale nie AZ tak ;)

 

Co do OZowozu- pamietam, pamietam. Jakby skasowal ta S4 to bylaby to zaloba narodowa :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...