Skocz do zawartości
yogi186

Wiem że to nie tu, ale nie mam gdzie ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Ma sobie nagrywarkę Samsung SW-408B 8/8/32. Od kiedy zjebał mi się zasilacz i wymieniłem na nowy. Nagrywarka nie chce działać :(. Tzn, gdy jest podłączona komp się nie uruchamia :(. U qmpla sytuacja wygląda tak samo. Macie jakiś pomysł co to, jak to naprawić. Może nagrywara padła i poprostu mam ją na kibel <span style="color:red;">[ciach!]</span>ć?????. Z góry dzięki. NARA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakiego qrwa servisu????? Nagrywrę dostałem kiedyś od qmpla, nawet nie mam od niej papierów. I skąd ci wezmę servis Samsunga, są takie wogóle???? A jeśli są to pewnie wykasują mnie 50 zł za samo wejście do serwisu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dostałeś od kumpla, to wiele jak dotąd Cię nie kosztowała? Co innego gdyby zepsuła się taka, za którą zapłaciłeś 400 zł... jak dla mnie zanieść do serwisu możesz, jeżeli bardzo ci potrzebna, to jakoś 50zeta skombinujesz, bo w końcu to nie majątek, a może naprawa pójdzie tanio, zapytać nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz jest prosta.....zakup nowej nagrywarki

Nie taka prosta jak sianka mało............Ma ktoś jeszcze jakiegoś pomysła?????. Może jest wsród nas jakiś serwisant???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tacka sie wysuwa i silniczek dziala?

Hmmm....sprawa wygląda tak że po podłączeniu jej do kompa, komp wogóle nie chce ruszyć, dostaje zwisa i koniec, czarny monitor itd.. . nagrywarka dzialała do ostatniej chwili, przed spaleniem się zasilacza. Więc raczej to jest sprawne tylko coś z elektroniki pewnie się zfajkowało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tacka sie wysuwa i silniczek dziala?

Hmmm....sprawa wygląda tak że po podłączeniu jej do kompa, komp wogóle nie chce ruszyć, dostaje zwisa i koniec, czarny monitor itd.. . nagrywarka dzialała do ostatniej chwili, przed spaleniem się zasilacza. Więc raczej to jest sprawne tylko coś z elektroniki pewnie się zfajkowało ;)

Jak zasilacz sie spalił to może zapodał jakieś dodatkowe V dla nagrywary i dlatego nie działa.Posypała się elektronika i nagrywara jest do d..., chyba że znasz kogoś kto by się za nią wziął i naprawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te szjasungi są najgorszymi nagrywarkami tak samo jak philips.

niszczą sie po wypaleniu 50 płyt. JAk Ci się spaliłzasilacz to pewnie dostała mocniejsze napięcie i padła jak mucha...

nie wiem czy wtedy nagrywałeś czy nie. ale mozesz być pewny że padła nagrywarka i takich zeczy sie nie naprawia tylko wymienia na nowe.

moge Ci polecić LiteOn'a :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnych cenach i prędkościach bawienie się z ta nagrywarką nie ma zbytnio sensu. Choć nie jest wykluczone, że da się ją naprawić. W końcu najprawdopodobniej padły jakieś tranzystory na zasilaniu i może to nie wiele kosztować. Inna sprawa, że serwis i tak Cię przykasuje nawet jakby wymienił części za 3 zł - bo płaci się nie za to, że wymienili - tylko za to, że wiedzieli co wymienić :). Jak znasz jakiegoś wmiarę elektronika to mu to podeślij. Nagrywara ewidentnie robi zwarcie i stąd te zwisy. Inna sprawa to dlaczego Ci padł zasialcz - bo może padł przez nagrywarkę, a wtedy to pewnie będzie większy problem.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys mialem CDRW Phillipsa - jedna z pierwszych - wypalala jeszcze tylko x2 ;)

Byly to czasy, gdy naprawde sie tego stuffu nagrywalo mnostwo. Bywalo, ze nagrywalem 30-40 plyt w tygodniu (przy predkosci x2 troche to czasu zajmuje). Dzialala dobrze. W ostatnim dniu gwarancji, wieczorem - sie posypal w niej bufor. Nastepnego dnia zanioslem do serwisu i otrzymalem odpowiedz "przykro mi po gwarancji". Polezala tam 2 tygodnie i odeslali mi ja bez ruszenia... Odpalilem w domu i dzialala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...