Skocz do zawartości
ReanimaToR

CO sadzicie o plytach FIC?

Rekomendowane odpowiedzi

MAm takie pytanie otoz moze czesc z was ma plyte fic albo chociaz sie z nimi spotkala, i chcialbym aby podzielili sie ze mna informacjami na ich temat (jak stailnosc, opcje o/c , wydajnosc, wykonanie...itp). Chce kupic Fic'a pod p4 ktory jest dosc tani dlatego mnie to interesuje , na dziale intel poradzili mi abym zapytal sie uzytkownikow Amd wiec sie pytam :)

Z gory dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAm takie pytanie otoz moze czesc z was ma plyte fic albo chociaz sie z nimi spotkala, i chcialbym aby podzielili sie ze mna informacjami na ich temat (jak stailnosc, opcje o/c , wydajnosc, wykonanie...itp).  Chce kupic Fic'a pod p4 ktory jest dosc tani dlatego mnie to interesuje , na dziale intel poradzili mi abym zapytal sie uzytkownikow Amd wiec sie pytam :)

Z gory dzieki za odpowiedzi.

Jak dla mnie spoko , sam mam plyte tej firmy ( jak widac w podpisie ) , calkiem niezle wyposazenie za dobra cene , o tych pod intela mi trudno powiuedziec. Trzeba powiedziec ze nie mozna ja porownac do tych mark na szczycie ;). Z czystym summieniem moge Ci polecic ta marke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie czytalem kilka stronek o tym Fic-u i qrcze...wlos sie jezy na głowie. Dzieciarnia dla 50zl mniej ekscytuje sie moze i solidną ale zupelnie przecietną płytą...a potem zonk !. Co tu porównywac ??? Max FSB 200 203 i 207MHZ (a juz powyzej 200FSB zaczynają sie problemy) ??? ....hahaha....to smieszne :)))):).

Swoją w dualu i synchro odpalam na 232 FSB (bo wyzej pamiątki juz nie wyrabiają) na 235 tez bez mrugniecia wystartowala...a qmpel testowal nawet powyzej 240 FSB.

 

Oszczedzajcie na wszystkim, ale na boga nie na płytach !!!.

 

Wiecej realizmu i zdrowego rozsądku-po prostu zenada :)))):)

 

pozdrófka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może byś tak zobaczył kiedy zaczął się topic o FIC'u ?? To było wtedy jak epox miał problemy z osiągnięciem 200 FSB i trzeba było zmieniać radiatory na NB żeby ruszyło .. LOL

Wiecej realizmu i zdrowego rozsądku-po prostu zenada )))

pozdro !:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię że to najlepsza płyta - teraz nie polecałbym jej do harcore'owego o/c - ale jest przyzwoita. To jest stary model - ja mam moją od ... nie pamiętam odkąd :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko - chyba za duzo pifka wtedy wypilem :twisted:

Zresztą ja nie mam pretensji do płytki i nie twierdze ze to kompletna lipa... koń jaki jest, kazdy widzi :D

Tyle jak sie to wszystko czyta z perspektywy czasu, widzi ten entuzjazm, tą radosc z zaoszczedzonych kilu zlociszy ktora przeslania realia..itp...no to mozna sie troche posmiac :).

Faktycznie...to byly inne czasy :D

 

pozdrófka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIC to dobra marka ,ostatnio cos kopiuje troche Epoxy ale to chyba lepiej niz gorzej

a pomyslec ze kiedys to Epox moglby kopiowac FICa - no ale coz,fic nieco zaniedbal swego czasu o/c i odszedl w zapomnienie

jezeli chodzi o funkcjonalnos to nie ustepuje MSI ani GB ,czyli stawce ze swojego przedzialu cenowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oszczedzajcie na wszystkim, ale na boga nie na płytach !!!.

Nie oszczędzać na plytach, nie oszczędzać na zasilaczach, nie oszczędzać na pamięcjach, wydać wjęcej na dobrą obudowe.

Moim zdaniem jak ktoś nie kręci to moze zaoszczędzić prawie na wszystkim. Bo twoim tokiem myślenia jak ktoś ma ograniczone fundusze, kupis super zeczy na ORT: ORT: ORT: kturych nie warto oszczędzać. Ale procka bbędzie mjał słabjutkiego, malutko ramu, karte najsłabszą (ale firmowa) itd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...