Skocz do zawartości
tomasir

Duże wątpliwości do cen z tych aukcji!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Zastanawiam się skąd niektórzy biorą sprzęt w tak niskich cenach:

http://allegro.pl/show_user.php?uid=292502

 

Niby gość ma SS ale nie wiem czemu mam odczucia iż szykuje się duuuży przewał. No bo przecież nikt mi chyba nie powie iż gość może sprzedawać wszystko o ok. 30% taniej niż wszyscy inni!

 

Oczywiście przedstawiam tylko swoje wątpliwości a nie oskarżam owego użytkownika o oszutwa.

 

A tak gwoli uzupełnienia sprawdziłem że juz dziś - czyli kiedy jest sporo czasu na zakończenie aukcji - łącznie osoby zalicytowały na ponad 57 tyś pln...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ściąga sprzęt i sprzedaje bez cła i podatku.

Chyba go nie kradnie. Chociaż... http://allegro.pl/show_item.php?item=19729765

 

Ja Kingstony HX 2x256MB 400 CL2 Dualpack dałem 551 pln

U niego 1 sztuka za 199 pln.

 

2002JSQ licytuje, w sumie gdybym wiedział to też tak zrobił.

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=19696108

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=19696179 Samsung LCD 17 za 1700 pln sam bym go wziął.

 

Ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niop jak tak dalej pujdzie to jeśli koleś robi to nielegalnie to go zwiną. Już 3 źródło z którego sie o nim dowiedziałem :) Zostawcie w spokoju mojego ulubionego sprzedawce :lol: bo nawet niezdąże kupić tego 9800 PRO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze ta sa bardzo sympatyczni ludzie :)

 

A skad biara tanie rzeczy lepij nie pytac - skora sa sprawne to tylko kupowac !

Jestem tego samego zdania. Wiecej takich sprzedwacow na allegro.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jak łączna cena będzie na poziomie 100k możesz nie zobaczyć swojej upragnionej karty.

Dlatego mam zamiar poczekać 1,5 miesiąca. Niestety koleś robi się sławny, a to niedobrze... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=19696075 to mi sie nie bardzo podoba :? :? :?

czy ja wiem???jest to abit nf7(tylko) czyli nie na nforsie 2-400...nie obsluguje prockuw z FSB 200MHz...IMHO cena ok a nawet moze i za wysoka..NF7-2 kosztuje cos kolo 370 zeta..

wersja S ma TYLKO dodany kontroler SATA i Sundstorm. Poprzewdni chipset obsługuje magistrale 200 ale w oficjalnie tego nie robi. Podejzewam że płyta to rev.2 więc na 100% oficjalnie obsługuje 200 MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolo ma części a USA z tego co wiem.. Jesli daje gware i są pełnosprawne to ja jak najbardziej kupuje. :) Tylko niech wystawi Athlona 2500+ znowu ,bo jakis kolo sie pomyslil i wzial 14 sztuk i aukjcei zakonczyl!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem cos, w negatywach u tego pana....

1. "[Odpowiedź z:sob 03 sty 2004 13:41:04 CET] Od 2 do 6 stycznia mamy inwenture w firmie i nie mamy czasu na odpisywanie na maile! Telefonów ten przez ten okres nie odbieramy. Prosze zrozumieć, że pod koniec roku jest straszny bałagan i trzeba to wszystko zrobić!"

2. "

Mam chilową awarię skrzynki mailowej, dlatego nie odpisuje na maile a telefon mialem wyłaczony przez weekend, bo nie jestesm robotem i tez musze kiedys odpoczywac."

3. "Co do kontaktu, to proszę o trochę cierpliwości i zrozumienia, ale przy takiej ilości klientów jakie mam nie jestem wstanie z wszystkim jednocześnie rozmawiać! Nasz serwer w tej chwili ma awarię, więc proszę do ok 20 grudnia nie wysyłać maili. "

Co o tym myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek najpierw bierze kase pozniej zamawia i przez to ludzie czekaja nawet miesiac - albo w ogole sie nie doczekuja - logiczne.

Nie patrzylem, ale jesli ceny tych towarow sa troszke (kilkanascie zlotych)

wyzsze niz ceny hurtowe to juz wiadomo co to oznacza - znalazl sposob na latwy zarobek bo jak sprzeda np 100 sztuk czegostam za cene o np 10 zlotych wieksza niz cena hurtowa to ma na czysto 1000 zeta.

Sam bym cos u niego kupil no ale czekac az miesiac -jeszcze jakby to bylo za pobraniem to moge poczekac bo mam 100% pewnosci - ale tak rzucac forse w ciemno (no moze nie dokonca w ciemno).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie - przypomnialem sobie ze jakies kilka miesiecy temu jakis koles (nie pamietam kto -moze ten sam co w topicu) mial do sprzedania po kilka sztuk dyskow, pamieci i prockow - wszystko rozeszlo sie w kilka godzin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koles jest spoko na poczatku grudnia brałem od niego ram (czesci ma z "francuskiej hurtowni" a nie jak napisał CHECK z usa LOL) . mnie to rybka skad wazne ze ma sprawne tanie i na gwarze ! tylko koles sie nie wyrabia bo chyba ma za duzo zlecen i na przesyłke czekałem 27 dni ale po 1 telefonie koles przysłał poleconym i na 2 dzien miałem to co chciałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a ja się boje , że tomasir ma rację. Gościa oglądałem już od dawna i nawet prawie zalicytowałem ale coś mnie tknęło. Gość tak strasznie dużo nie dokłada jak bierze w cenach hurtowych. Zdobędzie zaufanie , pozytywy ...i pierdut.... przewalonych na 100'000PLN albo więcej.Nie chce krakać ale to możliwy scenariusz...Długi okres ralizacji zleceń tylko mu pomoże w tym co robi. Czemu gość bierze najpierw kase a potem zamawia sprzęt??? Przy takim obrocie spokojnie mógłby zamówić na magazyn i przyspieszyć realizację zamówień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gosc sobie np wymysla ile da sztuk na sprzedaz :D ludzie kupia 20 zaplaca z gory on dostanie pieniadze zamowi te 20 itd

ale napisal ze koszty wysylki to 25 zeta wiec nie rozumiem ludzi ktorzy kupuja rzeczy niewiele tansze po zsumowaniu tych kosztow + jeszcze dlugi czas oczekiwania - jak moga to kupic w jakims sklepie komputerowym w swoim miescie > oczywiscie nie chodzi mi o cos co jest np tansze 500 zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek najpierw bierze kase pozniej zamawia i przez to ludzie czekaja nawet miesiac - albo w ogole sie nie doczekuja - logiczne.

Nie patrzylem, ale jesli ceny tych towarow sa troszke (kilkanascie zlotych)

wyzsze niz ceny hurtowe to juz wiadomo co to oznacza - znalazl sposob na latwy zarobek bo jak sprzeda np 100 sztuk czegostam za cene o np 10 zlotych wieksza niz cena hurtowa to ma na czysto 1000 zeta.

Sam bym cos u niego kupil no ale czekac az miesiac -jeszcze jakby to bylo za pobraniem to moge poczekac bo mam 100% pewnosci - ale tak rzucac forse w ciemno (no moze nie dokonca w ciemno).

no nie do konca sie zgodze - dzwonilem ostatnio do Wilka, maja specjalne ceny dla naszej firmy i za Infineony 512MB 3200 CL3 chcieli 320 brutto, a za HyperX 512 Cl2 3200 - ponad 500 netto. Więc te 390 zł to prawie jak za darmo. chyba kupie te kostki u niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...