Skocz do zawartości
poca

Powinni tego zabronić - jaja w Media Markt - Łódź

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj podajże w moim rodziwym MM była promocja. Od godziny 12:00 w nocy. Normalnie PS2 za 500 zł, aparaty cyfrowe po 1 zł. Miałem sie wybrać. Ale wiedziałem co tam będzie. Właśnie skończył się materiał w Faktach - TVN . Było pokazane to bydło przed MM. Normalnie masakra. Ludzie sie pchali jak nie wiem, nie jedli przez miesiąc.

 

Powinni tego zabronić :]

 

Aaa i jeszcze jedno, MM - nie dla idiotów.

 

Czegoś nie rozumiem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz odbędzie się to w Wawie na Ostrobramskiej ...

i m.in. reklamują zestaw kina domowego uwaga CAŁY ZESTAW z głośnikami kosztuje bagatelka 700zł. :) :P :)

by się QŃ uśmiał... a w środku pewnie biega chomik w prądnicy i jakieś 230V robi ...

mają też być inne suuuper markowe i tanie sprzęty... ciekawe czy dają gware wtedy i pewnie przyjdą same szerokie w barach dresy ... bo to trzeba mieć dużo mięsa żeby wejść :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhy i jak Wawa?

 

szukam fotek z lodzi oraz lublina (tam tez rozniesli informacje)

 

u mnie w Gda...

 

hmmm tylko 2 kolesi sie pobilo o kamery... pozniej podszedl do mnie zachlapany (z wargi mu lecialo) i chlapiacym glosem pytal o miejsce spoczynku nagrywarek LG za 125... hyhy

 

ze tak skomentuje:

 

 

to sie nazywa wyprzedaz.... "M@M - dam sie zabic za lodowke" :lol: :lol:

 

i znow sie nam (im?) udalo.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci organizatorzy promocji nie myślą czy co? A może robią to celowo? Przecież tylko przez takie coś mają roz<span style="color:red;">[ciach!]</span>y sklep pały, pogotowie i inne takie na karku. Nie mówili by nikomu o promocji to po pierwsze towar i tak by im zszedł bardzo szybko a po drugie mieli by wzmożony ruch na codzień bo każdy czychał by na taką niespodziankę i wpadał by tam 3 razy dziennie. A tak tylko podjudzają bydło i dochodzi do nieszczęść. Później w nekrologu napiszą zginął w dzielnej walce w markecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci organizatorzy promocji nie myślą czy co? A może robią to celowo? Przecież tylko przez takie coś mają roz<span style="color:red;">[ciach!]</span>y sklep pały, pogotowie i inne takie na karku. Nie mówili by nikomu o promocji to po pierwsze towar i tak by im zszedł bardzo szybko a po drugie mieli by wzmożony ruch na codzień bo każdy czychał by na taką niespodziankę i wpadał by tam 3 razy dziennie. A tak tylko podjudzają bydło i dochodzi do nieszczęść. Później w nekrologu napiszą zginął w dzielnej walce w markecie

 

To nie byla promocja tylko wyprzedaz!!! niby nie wielka ale duuuza jednak roznica!

 

co do wyprzedazy, to nie pierwsza i nie ostatnia! Lecz nigdy wczesniej tak nie bylo, co roku ktos sie pobije ktos w morde dostanie, ale to robia ludzie a nie pracownicy MM wiec waraod nich... to co sie wydazylo w Lodzi to jest wina Lodzian i tylko wylacznie! Jak nie mysla no to maja... chyba nie kazdy z Was wchodzac do sklepu lazi po lodowkach, czy wynosi kasjerke bo stoi mu na drodze?? :D hhyhhyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci organizatorzy promocji nie myślą czy co? A może robią to celowo? Przecież tylko przez takie coś mają roz<span style="color:red;">[ciach!]</span>y sklep pały, pogotowie i inne takie na karku. Nie mówili by nikomu o promocji to po pierwsze towar i tak by im zszedł bardzo szybko a po drugie mieli by wzmożony ruch na codzień bo każdy czychał by na taką niespodziankę i wpadał by tam 3 razy dziennie. A tak tylko podjudzają bydło i dochodzi do nieszczęść. Później w nekrologu napiszą zginął w dzielnej walce w markecie

Dokładnie o to im chodzi, marketing MM od zawsze opierał się na skandalach i innych duperelach, spece od marketingu MM wrecz pracuja nad tym jak wywołać takie skandale i jak widać z wyraźnym powodzeniem, wiedzą lepiej od nas skoro im się to opłaci...

 

No i jest to wybitny dowod na to, że społeczeństwo składa się w ilus % z bydła :wink: dla jakiegos obsranego aparatu się pozabijają to że tak brzydko powiem prawie jak pies rzuca sie na żarło i nie przypomina to istot inteligentnych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj to się działo, połamane żebra i wogóle...

 

Ale powiem wam że byłem na poprzedniej, w 2003 na zakończenie lata i nic takiego się nie działo. (byłem z czystej ciekawości oczywiście)

 

Było dużo osób ale bez przesady :D

 

Nawet kupiłem płyty CD-R za 80gr w slimach i kliszę Kodak za 4zl (klisze spredawali po jednej na osobę :D ).

 

Ale w tym roku to chyba ludzi poje..ło

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja potrafię zrozumieć ludzi którzy mają mało i jadą na taką wyprzedaż czy coś...

 

Ale są ludzie którzy mają duuużo ale wolą poczekać i kupić na przecenie...

 

Podobno tak jest że im więcej masz bym bardziej zachłanny jesteś... takie czasy... wyścig szczurów itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Polakow nikt nie jedzie to sie odnosi do ludzi

 

Ja potrafię zrozumieć ludzi którzy mają mało i jadą na taką wyprzedaż czy coś...

Nie wydaje mi sie aby mialo to zwiazek z biedota czy z bogactwem, ludzie biedni kupują w MM? Przeciez zdecydowana wiekszosc towaru to najwyzsze z mozliwych cen...

Tam kupują po prostu ludzie nie swiadomi tego jak bardzo przeplacają, a szansa ze ktos sobie kupi taniej jest taka sama jak wygrac w lotto, prawie zadna :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Polakow nikt nie jedzie to sie odnosi do ludzi

 

Ja potrafię zrozumieć ludzi którzy mają mało i jadą na taką wyprzedaż czy coś...

Nie wydaje mi sie aby mialo to zwiazek z biedota czy z bogactwem, ludzie biedni kupują w MM? Przeciez zdecydowana wiekszosc towaru to najwyzsze z mozliwych cen...

Tam kupują po prostu ludzie nie swiadomi tego jak bardzo przeplacają, a szansa ze ktos sobie kupi taniej jest taka sama jak wygrac w lotto, prawie zadna :wink:

hyhy

 

 

 

hmmm no znam to od srodka i powiem G.O|W|NO PRAWDA! Drozej? hmmm kwestia pogadania przy 30000 rzeczach w sklepie ciezko kontrolowac ceny na calym rynku od pralek po kompy... to sie nie da... a staramy sie, nie chce mi sie tlumaczyc i czesci nie moge (tajemnica handlowa)... wiec powiem: nie jest tak jak myslisz a grubo sie myslisz!

 

co do zainteresowanych: http://arbiter.pl/galeria/65

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy tak wszystko najdrozsze jest :P

 

Walkman Aiwa za 10 zl to chyba niewygórowana cena... albo np. klisza Kodak za 4zl...

 

No ale dobra...

 

Wiadomo że jak ktoś się zna to kupi np. monitor czy coś taniej na giełdzie ale nie wszyscy są specami od komputerów czy od innego sprzętu...

 

A dla ludzi "lame" w tym temacie to ceny nie są wygórowane.

 

Tak samo jak zestawy komputerowe w super marketach - dla nas jest to śmieszne - ale ci co się nie znają to myślą że to promocja i wogóle... komputery dla mas :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm no znam to od srodka i powiem G.O|W|NO PRAWDA! Drozej? hmmm kwestia pogadania przy 30000 rzeczach w sklepie ciezko kontrolowac ceny na calym rynku od pralek po kompy... to sie nie da... a staramy sie, nie chce mi sie tlumaczyc i czesci nie moge (tajemnica handlowa)... wiec powiem: nie jest tak jak myslisz a grubo sie myslisz!

Przeciez mozesz sobie uwazac co Ci sie zywnie podoba i nie pyszcz tu gowienkami, gowienkami to sobie pokoj wytapetuj, odkad powstal MM ceny byly zawsze wyzsze, nie mowie ze wszystkie bo jak poszukasz to moze i cos znajdziesz ale wiekszosc, faktycznie chyba znasz te firme wylacznie od srodka bo nawet przypominasz kogos takiego (tajemnica handlowa... buehehe Ty akurat duzo tajemnic znasz...) a znasz ceny od zewnatrz? powiedz mi np takie zjawisko przelotka (jakas tam nie pamietam) w MM 5 zlotych w muzycznym dokladnie ta sama 0,50? to jest zjawisko niskich cen? ubawiles mnie na prawde reprezentujesz poziom pracownika MM...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm wiesz ja lubie swoja prace... wiesz dlaczego... abym miec satysfakcje z tego ze przyjdzie zawsze ktos taki jak Ty.. jesli juz mamy sie obrazac... zawsze znajdzie sie ktos kto zjazd wszystkie rozumy na swiecie... ubaw po pachy :)

 

cudo_wnie _si_e z "Wami" rozmawia... :) skoro twierdzisz ze nic nie wiem to sie mozesz nie odzwyac... nie tweirdze ze wiem wszystko, a jesli MM w Twoim miescie nie potrafi wywalczyc dobrych cen i walczyc z konkurencja to juz nei moja wina, ja mowie jak jest w tym w ktorym pracuje. Kazdy z MM jest osobnym sklepem...

 

ale skoro wiesz dobrze wszystko a ja nic to powinienes to wiedziec... wiec po co to pisze... :)

 

co do poziomu, kazy odbiera innych i porownuje ich do siebie... jesli tweirdzisz ze osiagam dno, to albo osiagasz dno ze mna, albo jestes MAXEM tego co stalo przed marketem w Lodzi... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Ci Samhain dolega ale ja bynajmniej zycze Ci szybkiego powrotu do zdrowia.

 

Wierzba25, skoro kupujesz sobie walkmany Aiwa za 10 zlotych to nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc Ci powodzenia, kup sobie od razu 5 na zapas :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co jechać na Polaków - w czasie takich wyprzedaży wszędzie na świecie, także w USA, Anglii jest bydło. Ludzi co za kilkadziesiąt $ bedą się lali po gębach nigdzie nie brakuje. Niestety...

Dokładnie tłum rządzi się swoimi prawami, jest nawet coś takiego jak psychologia tłumu. No solo nikt by się nie odważył na taki szturm. Jak ja by tam był to bym na masakre kulał i jeszcze podjudzał ludzi jakimiś hasłami typu "naprzód" tak żeby wszyscy skandowali i bym z nich brechtał. Kiedyś jak byłem na koncercie to rzuciłem jakieś głupie hasło to wszyscy zaczęli je skandować miałem ubaw co niemiara. Prace magisterską można na ten temat strzelić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to co sie tam dzialo jak to ogladalem w tv wygladalo na zbiorowa paranoje , jakis obled. Pozatym najbardziej mnie zszokowala informacja ze pogubily sie dzieci ... gdzie rozum rodzicow zabierac dziecko o 12 w nocy do sklepu rtv ???? gdzie tego sens ?? A co do cen w MM obaj panowie sie klucicie a obaj macie po troche racji generlanie w MM mozna kupic czasami tanio jak jest jakas promocja czy czasem nawet cey sie nie roznia za bardzo od innych sklepow ale faktem jest ze drobiazgi sa diabelnie drogie (np wszelakie przejsciowki , kabelki itp ) ale to wynika z podejscia dzialu marketingu jak klient kupi tv i video to kupi tez kabelek 2-3 razy drozszy bo mu sie nie bedzie przy takiej sumie kcialo latac gdzie indziej (to tak przykladowo ) . Aaaa zeby nie bylo nie jestem w jaki kolwiek sposob powiazany z MM ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samhain ładnie cie tam skręcili jak to bydło co tam wpada. Bronisz swojego pracodawcy jak pies jakiś.

nikogo nie bronie, pisze tylko, ze czlowiek nie ma o niczym pojecia i pisze bzdury!

 

ja mam wielka beke z tego co sie dzialo dzis u mnie i w lodzi, szkoda tylko ludzi, ktorzy ucierpili. Nie bronie ani nei karce nikogo ani MM ani klientoew. To zrozumcie... po prostu sie wypowiadam. Nie bylo mi do smiechu jak uslyszalem o rannych i operowanych ludziach w Lodzi... raczej smieszna byla ich bezmyslnosci glupota, ze pieniadz rzadzi ich zyciem...

 

"Piniondze to nie fszystko, ale fszystko bez piniendzy to ch**" jak to ladnie ktos namalowal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ochrona MM dała strasznie ciała. Jak oni chcieli zapanowac nad takim tłumem? Na długo przed otwarciem trzeba było wezwac policję, a nie czekać aż się ludzie tratowali. I faktycznie co za idioci brali ze sobą dzieci o tej porze, nawet jak już brali to musieli przecież widzieć co się szykuje i trzeba było jechać do domu. Zero wyobraźni, tylko $$ zamiast mózgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ^Garth^ z tym ze nie tylko przejsciówki bo to byl tylko przyklad jest duzo duzo wiecej asortymentu, nie bądźcie frajerami i niech wam sie nie wydaje ze MM będąc jedną z największych sieci marketów w Europie doszła do tego rozdając prezenty czy na niskich marżach..., ogólna marża gdyby <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> wszystko co sprzedają z tego sklepu jest wysoka nawet jeśli pozornie jest wiele części tanich to dwa razy tyle jest drogich i na tym polega właśnie skuteczny marketing, ze ludziom wydaje sie ze tanio a to tylko zludzenie. Poza tym wiekszosc asortymentu z MM to prawie jak wyprzedaz bo wszystko jest dotykane, poprostu niszczone i prawie uzywane - wiele razy spotkalem sie z sytuacja zdejmowania np wypalcowanego monitora z polki i spakowania jako nowy co chyba nie wymaga komentarza...

 

Samhain mogę wiedzieć jakim działem się konkretnie tam zajmujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...