Skocz do zawartości
Mr.Martin

Longhorn

Rekomendowane odpowiedzi

hmm bawilem sie tym longhornem wczoraj :) i powiem ze troszke wolno u mnie chodzi :) a najbardziej mnie denerwowaly ciagle zwisy explorera ktory zajmowal 75 mb pamieci :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle robi sie szum marketingowy, micosoft w zyciu by nie zrobil takiego numeru ze bedzie longhorna bedzie obslugiwac tylko np jakis P4 HT 3 GHZ i radek 9800 :lol: przeciez napewno bedzie jakaś wersja PRO do biura (tak jak XP HE i PRO) a jak wiadomo w biurze to ze swieca szukac radka 9000 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie zdaje ze instalka tego windowsa bedzie na 2cd a na dysku bedzie z 3gb minimum zajmowal, juz na starcie zabierze z 220 mb ramu...... im sie chyba w glowach popier.......

 

ja tam zostaje na 2000 chyba juz na zawsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam mojego xp lubie :) , ale nastepne co instaluje to 2000. BTW, co zzera mniej pamieci 2000, czy xp. Przypuszczam, ze 2000, ale wole sie upewnic :)

robimy toche OT...

ale CI powiem ze urzywalem najpierw windowsa 2000, pozniej dlugo xp, i w ostatecznosci przesiadlem sie na 2000 :) i nie mam zamiaru g o zmieniac :). Mniej zasobow pochlania win2k, od wlaczenia sie monitora, do okna logowania ~33 sekundy i tak jest od roku, nie wazne ile sofu mam zainstalwoanego, tak samo system sie wogle nie zamula CIagle chodzi tak samo sprawniei szybko, nie ma tylu problemow co Xp.... dzial Windows jest caly zapchany kupa problemow z windowsem xp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam mojego xp lubie :) , ale nastepne co instaluje to 2000. BTW, co zzera mniej pamieci 2000, czy xp. Przypuszczam, ze 2000, ale wole sie upewnic :)

robimy toche OT...

ale CI powiem ze urzywalem najpierw windowsa 2000, pozniej dlugo xp, i w ostatecznosci przesiadlem sie na 2000 :) i nie mam zamiaru g o zmieniac :). Mniej zasobow pochlania win2k, od wlaczenia sie monitora, do okna logowania ~33 sekundy i tak jest od roku, nie wazne ile sofu mam zainstalwoanego, tak samo system sie wogle nie zamula CIagle chodzi tak samo sprawniei szybko, nie ma tylu problemow co Xp.... dzial Windows jest caly zapchany kupa problemow z windowsem xp...

Przepraszam ze sie wtrace w dyskusje - czy uwazasz ze 2000 jest o wiele lepszy niz XP ? - bo ostnio stoi na dylematem 2000,XP,2003 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...