Skocz do zawartości
Misiu15go

Ile macie podkręcone karty GeForce 2 MX 400

Rekomendowane odpowiedzi

No chłopaki, to i ja się pochwale... :wink:

 

MX, którego kręciłem to takie oto cudo:

 

Dołączona grafika

A teraz na poważnie... (jeszcze widać MX :P)

Dołączona grafika

 

Chłodzenie to przedstawiony wiatrak po spalonym codeszicie i standardowy wiatrak + radiator na procesor...

 

Moje wyniki:  

 

Taktowanie:

 

215 + 200

 

 

Na durniu 850 @ 910 (wyższe taktowanie = utrata stabilności na K7VZA :cry:) w 3Dsmarku 2001 - > 1890 wynik można znaleźć na stronach futuremarku (czy jak to się tam pisze :wink:)

mam te płyte na zastempstwie bo mojego epoxa szlak trafił :(

Ta płyta to padaka zwalnia mi kompa o 50% czas wymienić na abita NF7-S :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki, to i ja się pochwale... :wink:

 

MX, którego kręciłem to takie oto cudo:

(...)

Na durniu 850 @ 910 (wyższe taktowanie = utrata stabilności na K7VZA :cry:) w 3Dsmarku 2001 - > 1890 wynik można znaleźć na stronach futuremarku (czy jak to się tam pisze :wink:)

mam te płyte na zastempstwie bo mojego epoxa szlak trafił :(

Ta płyta to padaka zwalnia mi kompa o 50% czas wymienić na abita NF7-S :D

A czego się spodziweałeś, że na KT133A ustawisz 200FSB :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuuu ale super zdjecia normalnie czarna dziura :P  

a ten ludz poprawia stabilnosc ?

No pytasz :) Ten ludź to strażnik wydajności i szybkości...

 

Zdjęcia czarna dziura? Co rozumiesz pod takim stwierdzeniem?

A co do płyty - to straszna padaka, poprostu nic tylko na śmietnik ją wywalić, no ale cóż... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój gf2mx400 64MB/128bit od MSI szedł z 200/166@250/185 bez ruszania chłodzenia, na samym radiatorku :D :D. Nawet nie chcem myśleć co by było po zmianie chłodzonka (miałem już przygotowany cooler od antka 1400) i zrobieniu vmoda - było by ponad 300MHz na rdzeniu :D:D . Jednak w trakcie zmiany chłodzenia grafa została uszkodzona i został mi sam breloczek :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam topic ponieważ w nowej wersji Riva Tunner można zmienić swoją karte gf2 na Quadro i mi się udało  :D  tylko nie wiem czemu wynik nie podskoczył oto link do orbahttp://service.futuremark.com/servlet/Inde...ojectId=8029881

jakbys nie wiedzial to po przerobce na quadro wzrasta wydajnosc w specjalnych aplikacjach 3d i 2d tez czasem - CAD albo 3dstudio a nie w grach czy 3dsmarku :evil: :!: :idea: :arrow: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam topic ponieważ w nowej wersji Riva Tunner można zmienić swoją karte gf2 na Quadro i mi się udało  :D  tylko nie wiem czemu wynik nie podskoczył oto link do orbahttp://service.futuremark.com/servlet/Inde...ojectId=8029881

jakbys nie wiedzial to po przerobce na quadro wzrasta wydajnosc w specjalnych aplikacjach 3d i 2d tez czasem - CAD albo 3dstudio a nie w grach czy 3dsmarku :evil: :!: :idea: :arrow: :roll:
a karta kręci się tak samo i to dla mnie nic nie dało coś mi świtało że w 3d smarku to nic nie da :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam topic ponieważ w nowej wersji Riva Tunner można zmienić swoją karte gf2 na Quadro i mi się udało  :D  tylko nie wiem czemu wynik nie podskoczył oto link do orbahttp://service.futuremark.com/servlet/Inde...ojectId=8029881

jakbys nie wiedzial to po przerobce na quadro wzrasta wydajnosc w specjalnych aplikacjach 3d i 2d tez czasem - CAD albo 3dstudio a nie w grach czy 3dsmarku :evil: :!: :idea: :arrow: :roll:
a karta kręci się tak samo i to dla mnie nic nie dało coś mi świtało że w 3d smarku to nic nie da :evil:
pierw poczytaj bo chyba nie wiesz o co chodzi w tej przerobce na quadro! :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam te płyte na zastempstwie bo mojego epoxa szlak trafił  :( Ta płyta to padaka zwalnia mi kompa o 50% czas wymienić na abita NF7-S :D

co ? :D jaka płytka zwalnia kompa o 50% ?? to jakas taka specjalna d ozwalaniania kompa ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K7VZA oto płyta która zmniejsza wydajność jest to kompletna padaka ja jej nie kupiłem tylko pożyczyłem a kupiłem Abita NF7 S rev 2

Co zmniejsza wydajność - VZA (ver. 3.0) ma podobną wydajność jak np. Abit KT7A. Poczytaj recenzje na in4, ocworkbench (i wielu innych). Jedyny duży minus to prawie kompletny brak opcji do OC ale poza tym to przyzwoita platforma na KT133A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K7VZA oto płyta która zmniejsza wydajność jest to kompletna padaka ja jej nie kupiłem tylko pożyczyłem a kupiłem Abita NF7 S rev 2

ta :) :lol: :lol: :lol: jak cos nie chodzi tak jak powinno to w 99% jest to wina urzytkownika który sobie nie radzi ze spzętem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K7VZA oto płyta która zmniejsza wydajność jest to kompletna padaka ja jej nie kupiłem tylko pożyczyłem a kupiłem Abita NF7 S rev 2

ta :) :lol: :lol: :lol: jak cos nie chodzi tak jak powinno to w 99% jest to wina urzytkownika który sobie nie radzi ze spzętem :lol:

Ja nie mówie że nie chodzi :D tylko że chodzi woooolllllnnnnoo :wink:

radze sobie ze sprzętem i mam nad nim pełną kontrole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Ja nie mówie że nie chodzi :D tylko że chodzi woooolllllnnnnoo :wink:

radze sobie ze sprzętem i mam nad nim pełną kontrole

Żeby chodziło szybko też trzeba UMIEĆ :twisted:
ale nie rozumiesz że ta płyta ma ok. 3lata(nie orientuje się dokładnie) i nawed z moim prockiem co mam w podpisie chodziła jak by chciała a nie mogła i przestancie wygłaszać swoje insynuacje że czegoś nie umiem zrobić albo coś innego :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie rozumiesz że ta płyta ma ok. 3lata(nie orientuje się dokładnie) i nawed z moim prockiem co mam w podpisie chodziła jak by chciała a nie mogła i przestancie wygłaszać swoje insynuacje że czegoś nie umiem zrobić albo coś innego  :evil:

i co z tego ?? moja tez ma 3lata albo i wiecej i smiga jak glupia ;] 0 problemow i wydajnosc dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie rozumiesz że ta płyta ma ok. 3lata(nie orientuje się dokładnie) i nawed z moim prockiem co mam w podpisie chodziła jak by chciała a nie mogła i przestancie wygłaszać swoje insynuacje że czegoś nie umiem zrobić albo coś innego  :evil:

i co z tego ?? moja tez ma 3lata albo i wiecej i smiga jak glupia ;] 0 problemow i wydajnosc dobra

dobra koniec ot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie rozumiesz że ta płyta ma ok. 3lata(nie orientuje się dokładnie) i nawed z moim prockiem co mam w podpisie chodziła jak by chciała a nie mogła i przestancie wygłaszać swoje insynuacje że czegoś nie umiem zrobić albo coś innego  :evil:

i co z tego ?? moja tez ma 3lata albo i wiecej i smiga jak glupia ;] 0 problemow i wydajnosc dobra

dobra koniec ot

wiesz z kazdego sprzetu mozna wyciagnac max wydajnosc trzeba tylko umieć :wink: Koniec OT ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie rozumiesz że ta płyta ma ok. 3lata(nie orientuje się dokładnie) i nawed z moim prockiem co mam w podpisie chodziła jak by chciała a nie mogła i przestancie wygłaszać swoje insynuacje że czegoś nie umiem zrobić albo coś innego  :evil:

i co z tego ?? moja tez ma 3lata albo i wiecej i smiga jak glupia ;] 0 problemow i wydajnosc dobra

dobra koniec ot
ehhhh plyta stara to zwalnia - hahaha wiekszej glupoty nie slyszalem

a pozatym zmien avatara bo caly sprzet na forum przez to zwalnia chyba ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Misiu15go, jak mniemam twój wiek oznacza ta magiczn liczba w środku nicka. Co więcej wiem, że po reformie szkolnictwa ciezko zdobyc wyksztalcenie, ale... mam do Ciebie prosbe o nastepujacej tresci:

 

PRZED ZAPOSTOWANIEM UŻYWAJ WORDA W CELU SPRAWDZENIA BŁĘDÓW, BO AŻ NIEDOBRZE SIĘ ROBI JAK WIDZĘ CO TY PISZESZ

 

 

Krótki słownik w wykonaniu Michała P. also know as godlike MeHow ;] ;]

 

1. modeRator - od moderowania, a nie modelowania... MODELOWAC mozna np. wlosy, ew. MODELOWANIEM nazywamy sklejanie np. samolotów, tacy ludzie nazywają się MODELARZAMI, a nie MODELATORAMI. No cóż...

2. naweT , nie nawed... nie kompromituj się

3. wĄtku, a nie wontku... :/ :/ :/ jest WĄTEK, a nie wontek... na moich ustach usmiech wielki już zawitał :D :D :D

 

nie chce mi się dalej czytać twoich postów... ;] pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...