Skocz do zawartości
obi oba

Znowu napięcią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

napięcie +12V u mnie wynosi +13.5:13.2V(odczyt z BIOSU), raczej jest za wysokie,jak na razie nic sie ze sprzetem nie dzieje(chyba), chcę reklamować zasilacz ale gosciu w sklepie ściemnia mnie ,że tak może być, czytałem już o napieciach na forum ale jakich argumentów użyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta płyta strzasznie przekłamuje ,sprawdz Sandrą napięcia albo przejdz się z zasiłką do kumpla i sprawdz czy u niego bedzie tak samo pokazywać

a co to za roznica jak sprawdzi sandra? przeciez czujniki te same na płycie.

 

sprawdz miernikiem i sie dowiesz prawdy.

a co to za zasilacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może podepne się do tematu. Mam zasilke deera 350w i jak juz ktos pisal na forum fatalnie trzyma napiecia. Na 12v mam 12.5-7 (w stresie 12.2, bez przerwy tyrac!! :P ), to jeszcze ujdzie, ale na 5v mam normalnie 4.6, a w stresie wali 4.3-2!!! (nagrywanie z dysku i kopiowanie filmu dvd na dysk) Czy takie coś może roznieść głowicę dysku? Pzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeprowadziłem pomiary  ponownie, tym razem bateria jest ok, napiecie wyszło 12.95V, mimo wszystko to chyba dalej za dużo

no niestety ciagle za duzo ale nie 16.5v haha , sprawdz jeszcze 5v i zobaczymy czy tylko 12stka jest poza normą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dalczego ludzie tak oszczedzaja na zasilkach jak juz za 85 PLN mozna kupic fortrona ...

wiekszosc jest chyba nieswiadoma ze zasilacz to serducho naszego komputera...ale tok myslenia typu 300zł na myszke , 1000 na grafike i buda z zasilaczem 130zł to przegięcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może podepne się do tematu. Mam zasilke deera 350w i jak juz ktos pisal na forum fatalnie trzyma napiecia. Na 12v mam 12.5-7 (w stresie 12.2, bez przerwy tyrac!! :P ), to jeszcze ujdzie, ale na 5v mam normalnie 4.6, a w stresie wali 4.3-2!!! (nagrywanie z dysku i kopiowanie filmu dvd na dysk) Czy takie coś może roznieść głowicę dysku? Pzdro

A miernikiem sprawdzałeś? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...