Skocz do zawartości
lebioda

KTÓRE DDR 500

Rekomendowane odpowiedzi

oczki są bezproblemowe, ale najpierw napisz do jakiej płyty...

No chyba że na BH-5, które to miewają problemy na NForce ...

Że przepraszam jak???!!!! A widziałeś kolego w akcji OCZ PC3500 Platinium Limited Edition. O jakich problemach więc mówisz?

Hmm, z tego co wiem to BH-5 to jedne z niewielu kosci ktore wlasnie nie maja zadnych problemow z zadna plyta na n-force2 :D czego jestem jednym z przykladow, wiec przylaczam sie do pytania Hanu?? 8O :lol:

Tak się składa, że Yo ma całkowitą rację a Wy chłopaki jesteście niedoinformowani ;-)

Miałem właśnie OCZ 3500 EL Limited Edition (BH-5) (moge wam ich foty real wysłać :D)

i na na płytach z nForce2 są do bani !!

Nie osiągały u mnie nawet zadeklarowanych prędkości 217 (2-2-3-7) na dowolnym napięciu.

Problem jest w necie ogólnie znany ( Amdmb forum )

 

@d_3vil jak Ty możesz mówić że je wykorzystujesz jak Ty je puszczasz na 200 (patrząc podpis).

Może na 200 działają ale co to za działanie jak nie robią nawet tego co powinny :(

 

Mam inne kości na BH5 i tez mają podobny objaw ale robią chociaż te 222 (niedługo mod zasiłki na lini 3,3 to jeszcze powalczę).

Tylko stare BH5 z poprzednich serii są bezproblemowe !!

 

Podobno w nowym biosie do DFI coś poprawiono ale to zdaje się jedyne mobo gdzie te OCZ lepiej działają :(

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczki są bezproblemowe, ale najpierw napisz do jakiej płyty...

No chyba że na BH-5, które to miewają problemy na NForce ...

Że przepraszam jak???!!!! A widziałeś kolego w akcji OCZ PC3500 Platinium Limited Edition. O jakich problemach więc mówisz?

Właśnie widziałem je w akcji KOLEGO 8)

Z Duncanem testowaliśmy je na dwóch NF7-S 2.0 i qpa :(

Na mojej nawet z napięciami > 3,20V i nic :evil:

Tak jak napisał Duncan - nawet nominał był problematyczny

Aha dodam, że testowaliśmy na różnych biosach (u mnie d10, u D jakiś inny - ma raida 0 :wink: )

Nie należę do LAM wypowiadających sądy o sprzęcie na podstawie zasłyszanych opinii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczki są bezproblemowe, ale najpierw napisz do jakiej płyty...

No chyba że na BH-5, które to miewają problemy na NForce ...

Że przepraszam jak???!!!! A widziałeś kolego w akcji OCZ PC3500 Platinium Limited Edition. O jakich problemach więc mówisz?

Hmm, z tego co wiem to BH-5 to jedne z niewielu kosci ktore wlasnie nie maja zadnych problemow z zadna plyta na n-force2 :D czego jestem jednym z przykladow, wiec przylaczam sie do pytania Hanu?? 8O :lol:

Tak się składa, że Yo ma całkowitą rację a Wy chłopaki jesteście niedoinformowani ;-)

Miałem właśnie OCZ 3500 EL Limited Edition (BH-5) (moge wam ich foty real wysłać :D)

i na na płytach z nForce2 są do bani !!

Nie osiągały u mnie nawet zadeklarowanych prędkości 217 (2-2-3-7) na dowolnym napięciu.

Problem jest w necie ogólnie znany ( Amdmb forum )

 

@d_3vil jak Ty możesz mówić że je wykorzystujesz jak Ty je puszczasz na 200 (patrząc podpis).

Może na 200 działają ale co to za działanie jak nie robią nawet tego co powinny :(

 

Mam inne kości na BH5 i tez mają podobny objaw ale robią chociaż te 222 (niedługo mod zasiłki na lini 3,3 to jeszcze powalczę).

Tylko stare BH5 z poprzednich serii są bezproblemowe !!

 

Podobno w nowym biosie do DFI coś poprawiono ale to zdaje się jedyne mobo gdzie te OCZ lepiej działają :(

Pozdrawiam,

mi na moim mobo poszly 221fsb na 2,8v - w podpisie mam to co uzywam na codzien (zaraz updatne troszke siga :wink: ), a wiecej nie probowalem na razie (brak czasu i szczerze mowiac lekkie zniechecenie).

 

aha, a w ogole to moze wszystko poszloby wiecej i stabilniej przy nizszych napieciach, tylko chyba cos mi chief 420 szwankuje (wahania vcore ( np. bios 1.75, real powinno byc 1.79, a mbm pokazuje po 5 godzinach high 1,88 a low 1.65), napiecie 12v czasem 12,6v, 3,3 i 5v niby w granicach tolerancji ale tez skacza). Szukam jakiegos anteca czy enermaxa do testow :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze BH-5 chaczy sie z nForcem 2, ale wystarczy poczytac zachodnie fora i widac ze niektorzy narzekaja. A tak przy okazji BH-5 to naprawde za...jefajne kostki widzieliscie wyniki Macciego ?

 

http://www.solidhardware.com/macci/

 

na dole stronki macie screena z zameczanie przez tego pana Hyperow 3000 :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi na moim mobo poszly 221fsb na 2,8v - w podpisie mam to co uzywam na codzien (zaraz updatne troszke siga  :wink: ), a wiecej nie probowalem na razie (brak czasu i szczerze mowiac lekkie zniechecenie).

 

aha, a w ogole to moze wszystko poszloby wiecej i stabilniej przy nizszych napieciach, tylko chyba cos mi chief 420 szwankuje (wahania vcore ( np. bios 1.75, real powinno byc 1.79, a mbm pokazuje po 5 godzinach high 1,88 a low 1.65), napiecie 12v czasem 12,6v, 3,3 i 5v niby w granicach tolerancji ale tez skacza). Szukam jakiegos anteca czy enermaxa do testow :wink:

oczywiście mówimy o ostrych timingach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yotomeczek - 11-2-2-2, dual.

Jak w koncu przejdzie mi deprecha (maly OT - tekst lindy z krolla o kobietach) to sie moze wiecej pobawie (wieksze fsb, moze luzniejsze timingi) bo na razie nie mam sil ani ochoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że Yo ma całkowitą rację a Wy chłopaki jesteście niedoinformowani ;-)

Miałem właśnie OCZ 3500 EL Limited Edition (BH-5) (moge wam ich foty real wysłać :D)

i na na płytach z nForce2 są do bani !!

Nie osiągały u mnie nawet zadeklarowanych prędkości 217 (2-2-3-7) na dowolnym napięciu.

Problem jest w necie ogólnie znany ( Amdmb forum )

 

@d_3vil jak Ty możesz mówić że je wykorzystujesz jak Ty je puszczasz na 200 (patrząc podpis).

Może na 200 działają ale co to za działanie jak nie robią nawet tego co powinny :(

 

Mam inne kości na BH5 i tez mają podobny objaw ale robią chociaż te 222 (niedługo mod zasiłki na lini 3,3 to jeszcze powalczę).

Tylko stare BH5 z poprzednich serii są bezproblemowe !!

 

Podobno w nowym biosie do DFI coś poprawiono ale to zdaje się jedyne mobo gdzie te OCZ lepiej działają :(

Pozdrawiam,

Taaa. U mnie na Asusach (P4P800 i P4C800) memki smigaja 230MHz 2-2-2-6-8 na 2,85V (memtest 0 bledow), a u Zgreda na ichnim NF7 mial miliony bledow juz przy 220MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...