Skocz do zawartości
NiemacieK

KTORY DISCMAN? HELP

Rekomendowane odpowiedzi

Problemik jak w temacie. Chce kupic discmana do 400zl i nie zalezy mi na takich bajerach jak mp3 i radio (to ma byc najzwyklejszy w swiecie discman). Zalezy mi natomiast na gabarytach, przede wszystkim na jakosci dzwieku i na trwalosci sprzetu. Znajomi polecali mi PHILIPSA AX5203 i szczerze mowiac wizualnie jest spoczko (nie jest duzy) tylko nie wiem jak wypada pod wzgledem jakosciowym. Z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wypada Philips pod wzgledem jakosci dzwieku w porownaniu z innymi producentami np:SONY, PANASONIC czy AIWA?

Miałem okazje porównania z SONY nie wiem jaki to było model, ale dość dobry. I Philips dużo lepiej. SONY emitował jakieś dziwne zakłucenia na niższych tonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Sony - baaardzo długo chodzi na bateriach, ma bardzo dobry laser - przeczyta każdą płytę. Natomiast jak kolega wyżej napisał słaba regulacja tonów. Albo direct, albo podbity bass albo jeszcze bardziej podbity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam SONY MZ-R70 i jestem bardzo zadowolony-wszystko zalezy od sluchawek(czym lepsze tym wspomniane "sztuczne" basy sie nie pojawiaja).Apropo mam go na sprzedaz z calym zestawem plytek i etc-jakby co to na priv...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...