Skocz do zawartości
spavatch

Jesli bawi Cie afrotechmods.com ;]

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec tak. Na poczatku zrobilem wersje z prawdziwymi wynikami ale wydala mi sie ona zbyt malo zabawna. Jednak fakt faktem ze udalo mi sie osiagami wyprzedzic Voodoo2 8O - a to juz cos znaczy! Testy robilem na jakiejs parszywej podrobce wiec duzo wyciagnac sie nie dalo, chyba ledwo 62 MHz (wina koszmarnych pamieci). A Diamonda szkoda mi nadwyrezac, ponadto musialbym zapodac kilka miedzianych coldplate'ow bo na calej karcie rozsiane sa kondensatorki ktore powoduja ze radiator wisi milimetr nad chipami :|. Tak w ogole to chcialem sie zabawic ekstremalnie i zapodac peltierki - mysle ze z nimi i z taaakim radiatem daloby sie wycisnac jakies 70-75 MHz :). Wiem ze takie za bawy to purnonsens ale przeciez ja to robie dla sportu i rekreacji :D.

 

fajne  tylko mogłwś bardziej prawdziwe wyniki zapodać ciekaweij by było bym cie zamiescił w rekordach w rubryce gpu x

Spokojnie, moze kupie drugiego Diamonda albo Canopusa, pod peltierkami powinien sie niezle wykrecic :). Chetnie bym sie zobaczyl w tej rubryce hehe :D. Jakby co to ekstremalne eksperymenty nad chipsetem Voodoo Graphics to moja domena, tak jak freon jest Berkuta :twisted:.

 

Aha, wszystkich milosnikow Krola 3D (czyli 3Dfx; sam tez nim jestem ;)) zapewniam ze podczas przygotowywania tego materialu nie ucierpial zaden Monsterek :lol:.

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam dosyc ambitne plany odnosnie testowania mozliwosci kart :). I co najwazniejsze - jak widac na zalaczonych obrazkach (ktore tylko pozornie wygladaja bekowo - dzieki podpisom ;)) - na ambicjach sie nie konczy. Po wytestowaniu Monstera3D pod lupe idzie MegaMonster3D II czyli SLI Voodoo2 :D. Kazda otrzyma po jednym takim zestawie jak widzieliscie. Zastanawiam sie tylko jak ja to pomieszcze, chyba beda w skrajnych slotach siedzialy hehehhe :twisted:.

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...