Skocz do zawartości
Grinch

Mój Kraj - POLSKA

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytajcie jakie bzdury wypisuja Polaczki mieszkajacy w Stanach. Zero szacunku dla swojego Kraju, Dla Godła dla FLagi. Jedne kwestia mnie cieszy, a mianowicie to ze tacy debile ktorzy tam sie wypowiadaja wyjechali jzu z naszego kraju... ehhh

 

http://www.nakazdytemat.com/showthread.php...52&page=1&pp=15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety musze sie z wami zgodzic. Wiekszosc Polakow, szczegolnie mlodych, ktorzy przylatuja do USA, zmieniaja sie i to bardzo radykalnie. Wszyscy chca sie prawie upodobnic do amerykanow, no bo w koncu "to taki wspanialy kraj". Czasami jak popatrze w szkole na tych Polskich-Amerykanow, ktorzy sa w USA 4 miesiace i juz tylko po angielksu mowia to mi sie niedobrze robi.

No ale coz. "Glupich nie sieja, sami sie rodza."

O i prosze o niegeneralizowanie tego problemu bo nie wszyscy maja tak naprane pod czaszką.

 

Pozdro

 

-el' Presidente-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogole to forum jest niezle zjechane; pomijajac merytoryke to ono jest niezle spolszczone:

 

NZP - nawet na polskich forach mamy FAQ'i bo wszyscy wiedza o so chosi;

Posortuj Order - ktos mi wyjasni?

 

a teraz kategorie tematyczne:

 

Pod-Działy: NaKazdyTemat Najpopularniejsze Forums

 

Do [gluteus maximus] Do Kitu !!!

Tutaj mozesz pisac o wszystkim co Cie denerwuje. Firmy, polityka, ktos ciebie w konia zrobil?

 

Wiadomosci ze Swiata

W tej sekcji uzytkownicy pisza wlasne wiadomosci ktore wydazaja sie po swiecie.

 

NaKazdyTemat Flirt

Poznaj i wyruchaj !!!! (hehehehehe to mnie rozwalilo)

 

 

a jesli chodzi o poziom topikow i wypowiedzi: czytam i sie smieje; polecam na przepone;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem to z bliska w USA i musze dodac ze jestem zniesmaczony tym co wyrabia "polonia" .. sa jeszcze niektorzy co nie stracili glowy reszta to tak zawiewa buractwem "w mercach i bmkach" ze az strach - to tak wyglada jak np mexyk zrobiony na blond - tandetna podroba jakiegos tam niby stylu amerykanckiego ;) - autentycznosc polega na tym zeby zachowac swoje "ja" ale dla nich to za trudne bo to glownie banda niewyksztalconych "emigrantow zarobkowych"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pier.... nazisci, 

 

ale co sie dziwic, coponiektorzy na forum, Polacy, nie przyznaja sie do nardowosci POLSKIEJ  :!:  :!:  :!:  :evil:

I co z tego ? Jesli bede mial mozliwosc do zmienie sobie obywatelstwo na germanskie :) Coz ... 2500Euro a 1000 zl jest roznica .... a zyc trzeba

 

Wazne zeby nie stracic tego kim sie jest i pozostac soba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, fajne forum... szkoda ze nie mam wizy. Ciekawe jak te siedmiolatki by sie zachowaly po namierzeniu ich :lol:

Cholera przeciez to sa biali rasisci nie lubiacy bialych. Fajny paradoks, ale zarazem smutny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ich admin ma logo ktore swiadczy o wszystkim ...

 

jade do stanow teraz na wakacje do roboty - uciesze sie jak spotkam tam jakiegos kompana mowiacego po polsku ale jezeli wyjedzie do mnie z takim tekstem to szybko przestaniemy sie lubiec ...

 

w sumie teraz po przeczytaniu tamtego az sam bede polskich amerykanow podpuszczal i pytal o 66 mln $$

 

powyrywam chwasty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otym forum świadczy jeden link ........... 

http://www.nakazdytemat.com/showthread.php...=&threadid=6968

ten jakub to nazista je...., skoro jest taki pewny e holocaust to bajka to niech sk... przyjedzie do oswiecimia i zobaczy, najlepiej niech go do komory gazowej wrzuca !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pier.... nazisci, 

 

ale co sie dziwic, coponiektorzy na forum, Polacy, nie przyznaja sie do nardowosci POLSKIEJ  :!:  :!:  :!:  :evil:

I co z tego ? Jesli bede mial mozliwosc do zmienie sobie obywatelstwo na germanskie :) Coz ... 2500Euro a 1000 zl jest roznica .... a zyc trzeba

 

Wazne zeby nie stracic tego kim sie jest i pozostac soba

Obywatelstwo mozesz sobie zmienic, narodowosci nie, tam gdzie sie urodziles taka masz narodowosc (to tak gwoli wyjasnienia roznicy narodowosc, obywatelstwo)

Ja nie jestem patriota, a symbole takie jak flaga, godlo, hymn nie maja dla mnie wiekszego znaczenia, nie obchodzi mnie za bardzo co o Polsce wypisuja.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z wszystkimi odpowiedziami, ale jak napisalem wczesniej, nie wszystkim odwalilo. Wiadomo ze Ci "nie wszyscy" to bedzie mniejszosc Polakow w USA, no ale coz. Jak ktos nie ma rozumu i jego poziom intelektu jest mniejszy niz rozmiar buta to wlasnie takie rzeczy sie dzieja z takimi ludzmi.

 

Pozdro

 

-el' P.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie marwicie idioci i tyle. Rozbawil mnie jeden gosc ktory powiedzial ze my POLACY nigdy nie bedziemy amerykanami. A kto by chcial byc takim KUNDLEM - mieszanka zyda,wlocha,hiszpana,irlanczyka,afrykancow itd itp :) Jak powszechnie wiadomo rdzennymi amerykanami uwaza sie INDIANCOW wiec o czym ten typ pitoli????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pier.... nazisci, 

 

ale co sie dziwic, coponiektorzy na forum, Polacy, nie przyznaja sie do nardowosci POLSKIEJ  :!:  :!:  :!:  :evil:

I co z tego ? Jesli bede mial mozliwosc do zmienie sobie obywatelstwo na germanskie :) Coz ... 2500Euro a 1000 zl jest roznica .... a zyc trzeba

 

Wazne zeby nie stracic tego kim sie jest i pozostac soba

Obywatelstwo mozesz sobie zmienic, narodowosci nie, tam gdzie sie urodziles taka masz narodowosc (to tak gwoli wyjasnienia roznicy narodowosc, obywatelstwo)

Ja nie jestem patriota, a symbole takie jak flaga, godlo, hymn nie maja dla mnie wiekszego znaczenia, nie obchodzi mnie za bardzo co o Polsce wypisuja.

Pozdro

Po co to mowisz ?

Ludziom cisnienie podnosisz :evil:

Dziwni ludzie blakaja sie po tym swiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...