Skocz do zawartości
postal1

Jak dla mnie zajedwabista myszka !!! oceńcie

Rekomendowane odpowiedzi

nie macie gustu... :) prawdopodobnie połowa z was ma takie same myszki lub co najmniej podobne... zero indywidualizmu.... nie to forum... nie ci ludzie... :(

UPDATE: "ty" Carno (co to za mania pisania "ty" ??? rozumiem, że sie tak mówi bo kumple tak mówią i nawyk sam wbija w czache ale żeby pisać to troche niegit jest bo na "ty" to nie jestesmy ze soba koleś!!!), a co do tematów 3 to juz wyslalem PW do ParanoiK` z prośbą o skasowanie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie macie gustu... :) prawdopodobnie połowa z was ma takie same myszki lub co najmniej podobne... zero indywidualizmu.... nie to forum... nie ci ludzie... :(

mysz do uzywania na sile by byla... ale po co ? co zrobie z 2 przyciskami i jedna rolka ? :D ZA MALO, o wiele za malo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi sie podoba ! może nie jest zbyt wygodna lub praktyczna ale jest niesamowita wręcz ! sorx jeśli już ją ktoś pozkazał!

pozdro

...hahahha... czyli to, czy myszka jest wygodna i funkcjonalna, czy nie, nie jest aż tak ważne, tak? Wygląd najważniejszy, tak? Popracuj sobie z taką myszką przez godzine, a twoja łapa będzie wtedy przypominała raczej dinozaura z plasteliny ulepionego przez dzieci specjalnej troski, a pozniej przezutego przez psa, niz ludzka reke... A tak poza tym to chce jeszcze zobaczyć tematy typu "O JAKA ZAJEFAJNA OBUDOWA/JOY/PAD/GLOSNIKI/MONITOR etc." Jak już ktoś mówił, ten temat nie powinien się tu znajdować...

 

UPDATE: "ty" Carno (co to za mania pisania "ty" ??? rozumiem, że sie tak mówi bo kumple tak mówią i nawyk sam wbija w czache ale żeby pisać to troche niegit jest bo na "ty" to nie jestesmy ze soba koleś!!!)

Tjaa... twoja duma ucierpiała... Koleś, walnąłeś 3 razy ten sam temat, z głupią nazwą, wiesz jak to wyglądało?! Wcale sie nie dziwie, że tak napisał... BTW jest możliwość kasowania postów... warto z niej kozystac...

 

A wracając do tematu :D , to myszka mnie się średnio podoba, oryginalna, ale mimo wszystko niezbyt ładna, no i ten ultrafajnyzniekształcający dłoń kształt... Nie zamieniłbym mojego a4techa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPDATE: "ty" Carno (co to za mania pisania "ty" ??? rozumiem, że sie tak mówi bo kumple tak mówią i nawyk sam wbija w czache ale żeby pisać to troche niegit jest bo na "ty" to nie jestesmy ze soba koleś!!!)

Tjaa... twoja duma ucierpiała... Koleś, walnąłeś 3 razy ten sam temat, z głupią nazwą, wiesz jak to wyglądało?! Wcale sie nie dziwie, że tak napisał... BTW jest możliwość kasowania postów... warto z niej kozystac...

 

oj nie skumałeś treści tematu ! skoro napisałem oceńcie i powiedziałem, że nie jest ważna funkcjonalność to chyba jasne o jaką ocenę mi chodziło 8O A co do kasowania.... prosze - skasuj sam na własną rekę temat - prosze... ojojoj.... Duma... phi ! Nie pochlebiaj sobie - "za cienki w uszach jesteś"

ps. miope - thx ! właśnie nie wiedziałem gdzie to wsadzić a jakoś mi tak po prostu sama Ośla nie pasowała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten scroll jest jak opona? Ruszasz myszką a scroll razem z nią? :>

 

A w CS można pograć. To był by hardcore, dać tą myszke na CGL ;] Tylko jeszcze dyktafon i do przyjaciółki jak to nieletni ucinają sobie rozmowy przy brutalnej grze.

 

Napisałęś

 

może nie jest zbyt wygodna lub praktyczna

No to jakie ma plusy? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ale sobie panowie gawędzicie :lol:

 

myszka jaka jest każdy widzi

 

Postal1 - nie stawiaj się tak, najpierw prosisz ludzi o opinię, a jak ta jest inna, niż oczekiwana przez ciebie to się stawiasz.

To bardzo nieładne zachowanie - któremu zdecydowanie na forum mówimy NIE !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się ta mycha podoba. Czy jest wygodna to inna sprawa. Dopóki jej nie pomacam to się nie wypowiem. Ale wygląda inaczej. Każdy teraz modduje kompa w celu indywidualizacji swego sprzętu. I taka mycha pozwoli dopełnić zmian w wyglądzie zestawu.

A co do reszty wątku:

wojwar: Czemu kręcisz dym? Co Ty masz do autora tematu? I od kiedy to Ty decydujesz kto tu może pisać i co ma pisać? Twoje ostatnie zdanie jest żałosne. Napisałeś, że My mówimy nie. My to znaczy kto? Ty i Twój brzuch? Kogo ty reprezentujesz, bo napewno nie kulturę wypowiedzi. To nie jest Twoje prywatne forum. Jest tak samo moje, jak i Twoje, jak również Postal1. Facet po takich komentarzach może mieć gdzieś stawianie nowych tematów. A ja chcę oglądać nowe wzory myszek, padów i obudów. Ponadto po czym poznałeś, że on jest dresem? Po avatarze, czy po czcionce? Obrażasz gościa w imieniu forum. Nie jest to Twoja funkcja, co?

Na koniec stwierdzę, iż Hipokrytom na tym forum Ja (we własnym imieniu) mówię absolutne nie ! I pozdrawiam wszystkich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...