Skocz do zawartości
THORGAL

Co o tym myslicie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Czwórka dzieci, pozwanych przez RIAA za ściąganie plików muzycznych, wystąpiła w reklamie batalii prawnej, jaką stowarzyszenie prowadzi przeciwko sieciom p2p. Sponsorami reklamy, oprócz Amerykańskiego Stowarzyszenia Przemysłu Muzycznego, są także Appleoraz Pepsi Cola Inc. RIAA zdecydowanie obstawała, by w spocie wystąpili prawdziwi mali „przestępcy”, którzy musieli zapłacić odszkodowania, a nie zatrudnieni aktorzy. Dzieci pojawiają się w serii krótkich epizodów, opatrzonych podpisami „OBCIĄŻONY ZARZUTAMI”, „OSKARŻONY”, „ZRUJNOWANY”, „SKAZANY”. Przygotowana i umieszczona w najlepszym czasie telewizyjnym kosztem dwóch milionów dolarów reklama, została wyemitowana wczoraj podczas zawodów US Superbowl, które co roku ściągają przed telewizory miliony Amerykanów. Według licznych komentatorów posunięcie to nawiązuje do najgorszych tradycji czynienia widowiska ze społecznego napiętnowania – od średniowiecznych praktyk, poprzez obyczaje opisane w „Szkarłatnej literze” po maoistowskie „kołpaki hańby”. Serwis The Register jest zdania, że tworząc tę „przynoszącą wstyd reklamę” RIAA wspólnie z Apple i Pepsi, nakładem ogromnych kosztów sama ściągnęła na siebie jedną z największych katastrof w dziedzinie public relations.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RIAA zdecydowanie obstawała, by w spocie wystąpili prawdziwi mali „przestępcy”, którzy musieli zapłacić odszkodowania, a nie zatrudnieni aktorzy. Dzieci pojawiają się w serii krótkich epizodów, opatrzonych podpisami „OBCIĄŻONY ZARZUTAMI”, „OSKARŻONY”, „ZRUJNOWANY”, „SKAZANY

to juz pozostawie bez komentarza :x :x :x :x

 

 

 

przegiecie na max :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidlowo, chamstwo, zlodziejstwo i inne tego typu uczynki powinny byc pietnowane, zeby ludzie w koncu zdali sobie sprawe ze sa one naganne.

Znajac jednak podejscie wielu z userow tego forum po kilku (nastu) postach te male zlodziejaszki zostana "niewinnymi ucisnionymi meczennikami" :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidlowo, chamstwo, zlodziejstwo i inne tego typu uczynki powinny byc pietnowane, zeby ludzie w koncu zdali sobie sprawe ze sa one naganne.

Znajac jednak podejscie wielu z userow tego forum po kilku (nastu) postach te male zlodziejaszki zostana "niewinnymi ucisnionymi meczennikami"  :x

ooo nieee - a Ty wogole nie masz zadnego , ani tyci oprogramowania na kompie ktore byloby w jakis sposob nielegalne, zadnej mp3 nie odslu<span style="color:red;">[ciach!]</span>esz , zadnego DivX'a nie ogladales , no bo jak to.... to zlodziejstwo , a trzeba byc porzadnym obywatelem BLA BLA BLA !

 

ROTFL

 

nie bede nawet rozwijal tej wyPowiedzi bo to i tak bez sensu .....jestem tylko ciekaw czy jakby Twoje dziecko sciagnelo sobie ulubiona piosenke fasolek z kazzy i jakby nagle zapukali faceci w czerni do domu - bys pewnie spiewal innym glosem .... :?

 

piszac to , to oszukujesz sam siebie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidlowo, chamstwo, zlodziejstwo i inne tego typu uczynki powinny byc pietnowane, zeby ludzie w koncu zdali sobie sprawe ze sa one naganne.

Znajac jednak podejscie wielu z userow tego forum po kilku (nastu) postach te male zlodziejaszki zostana "niewinnymi ucisnionymi meczennikami"  :x

jasssneee....a moze jednak lepiej byloby napietnowac mordercow, gwalcicieli, handlarzy narkotykow??? nie sadzisz?? przeczytales DOKLADNIE??? 2 MILIONY $ na to RIAA wydala!!!...pewnie im sie oplacalo...no ale sciaganie muzy jest ble, no bo jak mozna dopuscic aby Christina Aguilera(czy jak ona tam sie zwie:)) nie miala cyckow rozmiar D zamiast swoich A (a kaske na operacje skads tzreba miec) , albo Eminem, Dr. Dre itd.(lubie RAP, lubie tych gosci nawet bardzo ale..) nie zrobili kolejnej balangi dla swoich Niggas za 1mln $??? toz to skandal!!! i jak tu taki artysta ma zyc...polecam odcinek South Parku (jeden z ostatnich z 7 sezonu(jesli ktos sie interesuje) "Christian Rock Hard"..) tam jest wszystko ladnie przedstawione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma prawo do swojej wlasnosci . To ze artystow stac na takie ekscesy to ich sprawa bo na to ZAPRACOWALI i ich sprawa na co wydaja kase . Jak nie macie legala to sie chociarz nie chwalcie i nie robcie tutaj drugiego ukrzyrzowania i menczenstwa niewiadomo jakiego. Z drugiej strony samo to prawo autorskie w usa jest lekko mowiac debilne ale to juz temat na inny topik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma prawo do swojej wlasnosci . To ze artystow stac na takie ekscesy to ich sprawa bo na to ZAPRACOWALI

 

ze co przepraszam??? zapracowali??? praca nazywasz zwolanie paru Murzynow, kilka Beemek, lancuchy i wynajete dziwki pokazujace dupska?? to jest zapracowanie?? (ale jak juz mowilem slucham RAPu jednak nie zgadzam sie z organizowaniem balang za miliomy zielonych)...albo Britney?? ktora nie ma glosu a piosenki sa na maxa debilne?? w tych czasach nawet Ty mozesz spiewac (no offence:)

 

zobaczcie ilu "artystow z Bozej laski" nachapalo sie kasy i sie rozpadli...New Kids On the Block(Boze kiedy to bylo), backstreet Boys, N Sync, Take That i tak mozna wymieniac z godzine...rozpadli sie i co??? i nadal trzepia kase (bo ijm za malo) vide: Robbie Williams, Justin timberlake itd. i to jest w porzadku??

 

a po trzecie mnie obchodzi co oni robia z kasa...bo w koncu to jest moja, twoja, tak tak i Twoja tez kolego kasa(jesli kupuje sie tylko oryginaly)...i nie zycze sobie aby jeden z drugim to przecpali, przechlali, albo wydali na kurewki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jest sprzeczne z prawem do ochrony własnego wizerunku, tak więc jeśli wizerunki tych osób zastały wykorzystane bez i wiedzy i zgody to jest to sprzeczne z prawem. I to gdzie w USA - kolebce demokracji. A nawet jeśli prawo zezwalało by na to, to i tak wydaje mi sie to zacofane i przypomina Średniowiecze, a co więcej mało skuteczne i chybione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze co przepraszam??? zapracowali??? praca nazywasz zwolanie paru Murzynow, kilka Beemek, lancuchy i wynajete dziwki pokazujace dupska?? to jest zapracowanie?? (ale jak juz mowilem slucham RAPu jednak nie zgadzam sie z organizowaniem balang za miliomy zielonych)...albo Britney?? ktora nie ma glosu a piosenki sa na maxa debilne?? w tych czasach nawet Ty mozesz spiewac (no offence:)

ale za przeproszeniem pieprzysz bzdury... nawet jesli poziom artystyczny tego co robia jest niski to to wszystko kosztuje mase pieniedzy, kazd klip nagranie pieniedzy, instrumenty, muzycy i za to trzeba placic... jesli znajduje to odbiorcow to ta kasa im sie nalezy bo to ich praca...

 

a po trzecie mnie obchodzi co oni robia z kasa...bo w koncu to jest moja, twoja, tak tak i Twoja tez kolego kasa(jesli kupuje sie tylko oryginaly)...i nie zycze sobie aby jeden z drugim to przecpali, przechlali, albo wydali na 

kurewki

a to juz kretynizm na maksa w momencie kiedy kupujesz ta plyte te pieniadze przestaja byc twoje i naprawde nic ci do tego jak oni ja wydaja... ich prywatna sprawa...

 

a co do akcji pomimo ze potepiam piractwo uwazam ze jest przegieta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidlowo, chamstwo, zlodziejstwo i inne tego typu uczynki powinny byc pietnowane, zeby ludzie w koncu zdali sobie sprawe ze sa one naganne.

Znajac jednak podejscie wielu z userow tego forum po kilku (nastu) postach te male zlodziejaszki zostana "niewinnymi ucisnionymi meczennikami"  :x

Tak to Ciebie też powinni piętnować, buahahaha mówi to człowiek posiadający pirackie oprogramowanie w domu, zanim napiszesz coś o kimś to sam bądź w porządku, a napewno nie jesteś, i nie próbuj mi wcisnąć że nie masz żadnej mp3 na dysku albo divixa, bądź innego nie legalnego programu. Takie <span style="color:red;">[ciach!]</span>lenie :evil: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidlowo, chamstwo, zlodziejstwo i inne tego typu uczynki powinny byc pietnowane, zeby ludzie w koncu zdali sobie sprawe ze sa one naganne.

Znajac jednak podejscie wielu z userow tego forum po kilku (nastu) postach te male zlodziejaszki zostana "niewinnymi ucisnionymi meczennikami"  :x

Zgadzam się z tym, tylko w tym momencie uważam, że nie powinno to być czynione w taki sposób, publicznie na antenie i to jeszcze dzieciaki. W ten sposób powinni morderców piętnować. Dzieciaki powinny otrzymać jakąś karę która da im do myślenia (i nie musi być to wcale coś długotrwałego i męczącego). Wystarczyłoby pewnie kilka dni robót publicznych.

 

Prawidlowo, chamstwo, zlodziejstwo i inne tego typu uczynki powinny byc pietnowane, zeby ludzie w koncu zdali sobie sprawe ze sa one naganne.

Znajac jednak podejscie wielu z userow tego forum po kilku (nastu) postach te male zlodziejaszki zostana "niewinnymi ucisnionymi meczennikami"  :x

Tak to Ciebie też powinni piętnować, buahahaha mówi to człowiek posiadający pirackie oprogramowanie w domu, zanim napiszesz coś o kimś to sam bądź w porządku, a napewno nie jesteś, i nie próbuj mi wcisnąć że nie masz żadnej mp3 na dysku albo divixa, bądź innego nie legalnego programu. Takie <font color="#FF0000">[ciach!]</font> :evil: .

Ale weź się w garść. Sprawdzałeś czy ma? Może powinniśmy zacząć od ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

Tak to Ciebie też powinni piętnować, buahahaha mówi to człowiek posiadający pirackie oprogramowanie w domu, zanim napiszesz coś o kimś to sam bądź w porządku, a napewno nie jesteś, i nie próbuj mi wcisnąć że nie masz żadnej mp3 na dysku albo divixa, bądź innego nie legalnego programu. Takie <font color="#FF0000">[ciach!]</font> :evil: .

Posluchaj czlowieczku, trzymaj twarz na wodzy gdy na kogos plujesz.

Nic o mnie nie wiesz cymbale jeden, wiec nie wyjezdzaj mi tu z takimi tekstami, jasnowidz jestes ??

Najpierw sprawdz cos takiego zanim rzucisz oskarzenie, bo moze sie to zle dla ciebie skonczyc.

Czy myslisz ze jak ty jedziesz na sofcie w calosci spiraconym to inni tez tak musza ??

Nie pomyslales ze niektorych stac na legale ?

Ze musza je miec nie tylko ze wzgledu na poglady ale tez dlatego ze wymusza to na nich wykonywana praca ??

Walnij wiec sobie baranka nastepnym razem zanim chlapniesz takim goownem.

Dla jasnosci: nie uzywam i nie uzywalem zadnych p2p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma prawo do swojej wlasnosci . To ze artystow stac na takie ekscesy to ich sprawa bo na to ZAPRACOWALI

 

ze co przepraszam??? zapracowali??? praca nazywasz zwolanie paru Murzynow, kilka Beemek, lancuchy i wynajete dziwki pokazujace dupska?? to jest zapracowanie?? (ale jak juz mowilem slucham RAPu jednak nie zgadzam sie z organizowaniem balang za miliomy zielonych)...albo Britney?? ktora nie ma glosu a piosenki sa na maxa debilne?? w tych czasach nawet Ty mozesz spiewac (no offence:)

 

zobaczcie ilu "artystow z Bozej laski" nachapalo sie kasy i sie rozpadli...New Kids On the Block(Boze kiedy to bylo), backstreet Boys, N Sync, Take That i tak mozna wymieniac z godzine...rozpadli sie i co??? i nadal trzepia kase (bo ijm za malo) vide: Robbie Williams, Justin timberlake itd. i to jest w porzadku??

 

a po trzecie mnie obchodzi co oni robia z kasa...bo w koncu to jest moja, twoja, tak tak i Twoja tez kolego kasa(jesli kupuje sie tylko oryginaly)...i nie zycze sobie aby jeden z drugim to przecpali, przechlali, albo wydali na kurewki

 

Stary ... ty jakieś kompleksy masz ...

Jesteś przejawem typowo komuchowskiego myślenia

 

Co ci do tego że wynajęte dziwki pokazują dupska ? Jak im zazdrościsz to zrób to samo - a jak im nie zazdrościsz to ... morda w kubeł !

 

Co z tego że artyści z bożej łaski zarabiają krocie i im mało ? Co ciebie to obchodzi ... jak ci się nie podoba to sam zarób w ten sposób !

 

I przestań ujadać jak zazdrosny o cudze komuch !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sie kolejna nawalanka powoli robi ;]

 

Co do reeda, to jakos nie bardzo mi sie chce wierzyc, ze ma wsio 100% legal na kompie i ma wszystkie plytki legal, bo to jest praktycznie niemozliwe (musi cos byc, nie wiem mp3, filmy, ascii arty bez podpisu ;) )ale jesli tak jest, to naprawde podziw i szacunek dla tego pana.

Co do tych dzieciakow, to zgadzam sie w 100% z Crazy Ivanem. Twarzy mordercy ne pokaza, bo ten biedny czlowiek, moglby zostac skrzywdzony gdyby byl na ulicy, byloby to sprzeczne z prawami czlowieka i w ogole blee. Twarzy pedofila/gwalciciela tez nie pokaza, bo ktos moglby mu zrobic z tylka ladowisko dla helikopterow. Ale niewinne (wiem ze to zle slowo, ale jakos nie mam zastepstwa - wiem, wiem, ograniczony jestem 8) ) dzieciaki, to juz czemu nie ? Nie obronia sie, nikt sie ich nie doczepi, jeszcze dostana pare groszy za reklame. Moim zdaniem jest to nieetyczne - choc pomysl dobry, to jednak lepsze zastosowanie mialby w stosunku do mordercow etc. Choc z drugiej strony, nie ma w ludziach swiadomosci, ze piractwo to jest zlodziejstwo - moze taki spot otworzy im oczy - przypadki z zycia wziete sa najbardziej obrazowe. Ech... sam juz nie wiem ;) Zamotalem sie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sie kolejna nawalanka powoli robi ;]

 

Co do reeda, to jakos nie bardzo mi sie chce wierzyc, ze ma wsio 100% legal na kompie i ma wszystkie plytki legal, bo to jest praktycznie niemozliwe (musi cos byc, nie wiem mp3, filmy, ascii arty bez podpisu ;) )ale jesli tak jest, to naprawde podziw i szacunek dla tego pana.

[...]Zamotalem sie :D

No wiec nie mozesz miec szacunku i podziwu dla mnie, mam pare divixow i mp3 :oops: :?

Nie zmienia to jednak wogole faktu ze sciaganie i posiadanie jest naganne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec nie mozesz miec szacunku i podziwu dla mnie, mam pare divixow i mp3  :oops:  :? 

Nie zmienia to jednak wogole faktu ze sciaganie i posiadanie jest naganne.

Ale nie zawsze posiadanie nielicencjonowanych programów jest nielegalne - czasem może być legalne (wg prawa).

 

Nielegalne jest udostępnianie, crackowanie, zarabianie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidlowo, chamstwo, zlodziejstwo i inne tego typu uczynki powinny byc pietnowane, zeby ludzie w koncu zdali sobie sprawe ze sa one naganne.

Znajac jednak podejscie wielu z userow tego forum po kilku (nastu) postach te male zlodziejaszki zostana "niewinnymi ucisnionymi meczennikami"  :x

No nie będe za bardzo komentował tej śmiesznej wypowiedzi a śmiesznej dla mnie tym bardziej że akurat tak się składa że osobiście znam muzyka z pewnego polskiego zespołu /Naprawdę Znany Zespół - z oczywistych względów nie podaję nazwy/

i cóż się takiego dowiedziałem ....

ano tego że mój ''znany znajomy'' jedną ze swoich płyt nagrał wykorzystując do tego piracką wersję programu muzycznego /ale w wytwórni nie pytali go o to czy pracował na oryginale więc płyta poszła w świat :)/ do tego ma w domu kilka kompów z czego wszystkie są na pirackich programach i z tego co wiem światek muzyczny w większości przypadków działa właśnie w taki sposób więc może darujmy sobie wzniosłe brednie o tym jakim to należy być uczciwym bo uczciwość została zachwiana już na samym początku i pomyśleć że tacy ludzie biorą udział w reklamach i programach na temat Walki z Piractwem !!!!

A muzyków i to naprawdę znanych działających w ten sposób w naszym kraju naprawdę nie brakuje :):):)

Przypuszczam że jeśli ceny programów, wymagania producentów itp. będą dalej aż tak wygórowane a sytuacja się nie zmieni to niedługo wszyscy muzycy zaczną pracować i tworzyć na pirackich wersjach programów muzycznych a walka z piractwem stanie się bezsensowna- /jeśli już nie jest :)

Więc osobiście z powodu powyższej sytuacji na polskim rynku muzycznym nie mam NIC PRZECIWKO PIRATOM :):):)

No chyba że sytuacja się w jakiś sposób zmieni i to diametralnie :):):)

No i piractwo przestanie się wszystkim opłacać ale to już problem do rozwiązania przez firmy fonograficzne i wszelakie firmy ''softwarowe'' od Microsoftu począwszy :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nie jest bajka że reed czy inna osoba ma wszystko oryginalne, sam znam kilka takich osób i oni nie używają piratów, coprawda nie jadą na wszystkim co najnowsze ale np.win 2k im starcza, do codziennej pracy nie potrzeba corela czy office'a tylko to jest wybryk, a jak ktoś go naprawdę potrzebuje to kupuje, jeśli chodzi o gry i mp3, to przecież raz na miesiąc grę można sobie kupić, a we wszystkie tytuły co wychodzą się nie gra (choćby z braku czasu) a jeśli chce się zobaczyć jak dana gra wygląa to są a darmo demka, muza i filmy to jeśli się lubi jakiegoś wykonawcę to można sobie kupić jego płytę raz na jakiś czas a nie ciągnąć wszystko co się da, przecież jak się podoba kilku wykonawców to można kupić składankę :) Ja nie mówię że mam wszystko oryginalne i piratami się brzydzę ale nie chwale się tym na prawo i lewo. Masz pirata :?: To zamknij dupe i siedź cicho, bo możesz się na tym przejechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle, wystarczy sie odezwac inaczej niz wiekszosc i zaraz dostajemy sie expresowo pod pregierz :lol:

Pitbull82 dosc konkretnie odpowiedzial, moze wreszcie ktos zauwazy ze nie wszyscy maja nascie lat, 3/4 czasu spedzaja na graniu w kazda wychodzaca gre, ogladaniu kazdego divixa jakiego da sie zassac czy sluchac kazdej dostepnej w sieci mp3.

Niektorzy maja rodzine, prace i wiele innych obowiazkow o wiele wazniejszych o tych dziecinnych zajec.

Nie potrzebuja oni wiele softu zeby zyc i pracowac (niektorym firma pomaga go nabyc), graja sporadycznie (stac ich wiec na kupno gry co 3 - 5 miesiecy) kupowali od XX-nastu lat oryginalne plytki z muza (wymiana z kolegami mp3 zrobionymi z nich chyba nie jest nielegalne ?)

Ale niestety, nie kazdy tak potrafi i nie kazdy do tego juz dorosl :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupowali od XX-nastu lat oryginalne plytki z muza (wymiana z kolegami mp3 zrobionymi z nich chyba nie jest nielegalne ?)

Ale niestety, nie kazdy tak potrafi i nie kazdy do tego juz dorosl  :?

Jest tak samo legalne jak mp3 z P2P ;)

 

ładnie tak krytykować? sam robisz prawie dokładnie to co inni - twój wizerunek powinien się znaleźć obok tych maltrerowanych dzieciaczków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupowali od XX-nastu lat oryginalne plytki z muza (wymiana z kolegami mp3 zrobionymi z nich chyba nie jest nielegalne ?)

Ale niestety, nie kazdy tak potrafi i nie kazdy do tego juz dorosl  :?

Jest tak samo legalne jak mp3 z P2P ;)

 

ładnie tak krytykować? sam robisz prawie dokładnie to co inni - twój wizerunek powinien się znaleźć obok tych maltrerowanych dzieciaczków :D

I ty sie kolego z lekka mylisz.

Prawo dopuszcza cos takiego pomiedzy osobami bliskimi.

Poza tym te plytki przeciez kupilem i kumpel tez, wiec nie sciemniaj ze to to samo co zasysanie z kazy czy innego zlodzieja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ty sie kolego z lekka mylisz.

Prawo dopuszcza cos takiego pomiedzy osobami bliskimi.

Poza tym te plytki przeciez kupilem i kumpel tez, wiec nie sciemniaj ze to to samo co zasysanie z kazy czy innego zlodzieja.

Reed mój drogi - jesteście takimi samymi złodziejami jak goście udostępniający na P2P

 

Jakbyś miał pojęcie o prawie - to wiedziałbyś co oznacza "między bliskimi" - w żadnym wypadku nie są to koledzy. Osoby bliskie wg prawa cywilnego to takie z którymi ludzie pozostają w związku małżeńskim albo w stosunku pokrewieństwa, lub powinowactwa w linii prostej, pokrewieństwa, lub powinowactwa w linii bocznej do drugiego stopnia, albo są związani z tytułu przysposobienia, opieki bądź kurateli. I na nic nie zda się tłumaczenie że przecież myślałeś że koledzy to też bliscy. Doszlifuj wiedzę prawniczą kolego a potem dyskutuj

 

Ktoś kto udostępnia na kazza też mógł kupić - i zapewne kupił (bo skąd je ma ? może od kolegi który też kupił)

 

twoje tłumaczenie jest po prostu śmieszne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posluchaj czlowieczku, trzymaj twarz na wodzy gdy na kogos plujesz.

Nic o mnie nie wiesz cymbale jeden, wiec nie wyjezdzaj mi tu z takimi tekstami, jasnowidz jestes ??

Najpierw sprawdz cos takiego zanim rzucisz oskarzenie, bo moze sie to zle dla ciebie skonczyc.

Czy myslisz ze jak ty jedziesz na sofcie w calosci spiraconym to inni tez tak musza ??

Nie pomyslales ze niektorych stac na legale ?

Ze musza je miec nie tylko ze wzgledu na poglady ale tez dlatego ze wymusza to na nich wykonywana praca ??

Walnij wiec sobie baranka nastepnym razem zanim chlapniesz takim goownem.

Dla jasnosci: nie uzywam i nie uzywalem zadnych p2p.

Jasne, już Ci wierze naprawde, w życiu nie miałeś kontaktu z nielegalnym softem czy to winda czy inny progs, no bo jak to tak przecież jesteś xx lat starszy i pracujesz wiec to automatycznie oczyszcza Cie z zarzutów o nielegale. Wiesz mnie to nie obchodzi co Ty robisz, co masz czego nie masz, ale poprostu w to nie WIERZE, że nigdy nic nie miałeś, a jeżeli sam nie ściągałeś to brałeś od kumpli itp, a to też jest łamanie prawa. Ja akurat może i wstyd się przyznać, ale legalnych programów, gier mam bardzo mało dlatego że mnie na to nie stac(nie zarabiam jeszcze, więc nie moge sobie na to pozwolić). Dla jasności powtórze jeszcze raz, nie wierze i tyle, myśle że zbyt pochopnie wyraziłeś swoje zdanie na temat tych dzieciaków, są ważniejsze rzeczy niż łapanie 10latków na ściąganiu kubusia puchatka z kazzy. To tyle ode mnie. Zauważyłem, że moderzy jak jeden mąż bronią swego, ale nie ważne.

PS: reed skoro taki hop jesteś, to dziwią mnie te wyzwiska, troszke kultury, jak ma byc tu wysoki poziom skoro moderzy tak się odzywają? Spore odejście od teamtu, ale nie życzę sobie tego, bo ja Ciebie nie obraziłem.

 

Narazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"kolego" Biały

Naprawde wisi mi w co wierzysz a w co nie, twoja sprawa, mnie to dynda, szkoda tylko ze twoje postepowanie rzutuje na postrzeganie innych i automatyczne szufladkowanie ich w jednej kategorii z soba.

Uwazasz wiec ze obrazilem cie nieslusznie ? 8O

A czym jest twoj text w stosunku do mnie ??

Poczulem sie obrazony i odplacilem ci tym samym, tyle ze w lagodniejszej formie, i nie mieszaj w to prosze moderatorstwa bo nie ma nic wspolnego z tym.

Nie odwracaj tez kota ogonem wplatujac w to zanizanie poziomu.

Zreszta nie chce mi sie z toba gadac, szkoda klawiszy.

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...