Skocz do zawartości
Kaeres

Colin McRae Rally 4

Rekomendowane odpowiedzi

[...]

słuchaj - oglądnij sobie SWÓJ filmek i powiedz sam czy ta jazda niewygląda podejrzanie. Naprawde nie raz grałem w tę grę ale takiej przyczepności NIGDY niemiałem do podłoża CO TY... zrozum mnie choć trochę... oglądnij na spokojnie filmek - i powiedz czy taki lamer jak ja może sie połapać czy to jest na fakcie czy też jakiś CHEAT... jeżeli to prawda to zwracam szacuneczek - ja jestem lewy w tą grę sądząc po tym że niepotrafię wejść w zakręt który ma 90stopni NA PIACHU 150mil/h na 6 biegu ... dla mnie to wielkie czary mary... a jeżeli ty tak potrafisz - naprawde jesteś master i szacuneczek wielki. może się kiedyś także nauczę jeździć tak jak ty? ale napweno w REALU możliwe to to niejest - dobrze że to tylko gra; )

heh ale ty sobie nawet niewyobrazasz ile on czasu przy tej grze spedzil :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

[...]

słuchaj - oglądnij sobie SWÓJ filmek i powiedz sam czy ta jazda niewygląda podejrzanie. Naprawde nie raz grałem w tę grę ale takiej przyczepności NIGDY niemiałem do podłoża CO TY... zrozum mnie choć trochę... oglądnij na spokojnie filmek - i powiedz czy taki lamer jak ja może sie połapać czy to jest na fakcie czy też jakiś CHEAT... jeżeli to prawda to zwracam szacuneczek - ja jestem lewy w tą grę sądząc po tym że niepotrafię wejść w zakręt który ma 90stopni NA PIACHU 150mil/h na 6 biegu ... dla mnie to wielkie czary mary... a jeżeli ty tak potrafisz - naprawde jesteś master i szacuneczek wielki. może się kiedyś także nauczę jeździć tak jak ty? ale napweno w REALU możliwe to to niejest - dobrze że to tylko gra; )

heh ale ty sobie nawet niewyobrazasz ile on czasu przy tej grze spedzil :D

to niemam bladego pojęcia ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

interakcja fajna, ale ta sceneria w stylu "polska wiocha" średnio mi się podoba...

a tak btw to co to niby ma być za auto ? wygląda jak skrzyżowanie focusa z golfem V....

To jest napewno golf V, a interakcja jest deko przesadzona, żeby auto "kosiło" swobodnie latarnie i to bez zadnego uszkodzenia, hmm :? chyba, że jeszcze nie ukończyli uszkodzeń auta, ale i tak ta latarnia to przsada (leci jak zapałka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh - u mnie na sterach 45.23 wystepowaly takie przychaczenia !

 

zachcialo mi sie dzisiaj pograc w dooma3 i zrobilem system na nowo na sterach 41.09 - zeby sobie pograc!

 

mysle - zobacze jak Colin04 na tym chodzi - i te przychaczenia znikły na tych sterach

(niestety tarcze dalej sie nie grzeją)

 

 

ps stery do nForce to 2.03 - !

 

moze komus to pomoze - pozdro all :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was

 

Mam problem z tym demkiem. otóz podczas grania wywala mnie do windowsa - przejade oes lub dwa i koniec gry . inne gierki chodzą ok

 

mam zainstalowane omegi 2.5.14

dx9b

procek nie kręcony

 

 

 

prosze o rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie... który zakręt tak Cię intryguje? Czy ten, na którym robie słynnego wall race`a i rozwalam skrzynie biegów :P ? :]

WTF :?: Obejrzałem ten filmik i owszem nie ma w nim nie podejrzanego (jak chodzi o cheaty), początek ok wiem jak ciężko jest to przejechać bo jest tam ślisko ale dalej, co to ma być wogóle? :? dla mnie to nie ma nic wspólnego z rajdami i ściganiem się a właśnie bliżej jest cheatowania (aczkolwiek dopuszczanego przez grę). I tu właśnie szkoda, że gry takie jak cmr robione się trochę idiotycznie, tzn "zniszczenia" auta się tylko graficzne, robione wcelu poprawy humoru gracza. Ja bym chciał w końcu aby podobne dzwony (jak na twoim filmiku) oznaczały tylko jedno - game over. Taka jazda ma z rzeczywistością tyle wspólnego co nic. Osobiście nie toleruję i tym bardziej nie stosuję żadnych skrótów ani ślizgania się bo ścianach i barierkach, pewnie dlatego że za bardzo lubię rajdy by je w taki sposób zniekształcać.

Takie wall race`y również mnie specjalnie nie rajcuja. Ale bez nich w Japonii trudno o rekord Polski.

 

Dodam, że tylko w Japonii uszkadzam auto. W innych krajach to co najwyżej kilka razy dotkne przeszkody (najczęsciej niechcący). :D Więc się tym nie przejmuje.

 

Hmm.. dziś troszke pomęczyłem Finlandie w CMR4, mam zaliczone tam jakieś 300 restartów. :) Około 50x dojechałem do mety. ;P

Ale czas w sumie niezły. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo zapomnialem tego dodac ...

 

RESTART jest tragiczny - w cmr2 byl to esc + 2x w gore i enter - nic sie nie dogrywalo - szybko sprawnie i zajmowalo to 1sek a w cmr4 ... moze zdenerwowac przy czestym wychodzeniu ten ceremonial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy jak mam 1024x758x32 i detale na high , bez fsaa to czy powinno mi chodzic plynnie na

stery 43.45

9.5x210

narazie tylo 256ddr 2-2-2-6

gf4ti 300/600 ???

 

Bo jak jade japonie to spoko ale juz na usa obraz skacze :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey ściągnołem sobe flash getem demko (sciagneło się cale na 100%)

Gdy próbuje rozpakować wyskakuje mi komunikat że archiwum jest uszkodzone , naprawa w win rarze tez nic mi nie daje .

Co to może być??

Z góry dzięki !!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey ściągnołem sobe flash getem demko (sciagneło się cale na 100%)

Gdy próbuje rozpakować wyskakuje mi komunikat że archiwum jest uszkodzone , naprawa w win rarze tez nic mi nie daje .

Co to może być??

Z góry dzięki !!!!!!!!!!

plóm

Próbuj skąd indziej, ten plik do wyrzucenia.

A jeszcze spytam - jakie ma rozszerzenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

typ pliku to rar 

PRÓBOWAŁEM Z DWOĆH ŹRÓDEŁ

PIERWSZE TO CODEMASTER , DRUGIE FILE PLANET.

HELPPPPPPP

NIE KRZYCZ <span style="color:red;">[ciach!]</span>A

Przekręcona pamięć/proc może być tego powodem...

Co do fileplanet to czasem jak ściągam od nich coś za pomocą download acceleratorów to później właśnie wali mi błędy plik rar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm

przeczytalem teraz w newsach na www.benchmark.pl

 

Posiadacze kart z obsługą DX9 będa zadowoleni z Colina4

Tak wynika z pierwszych testów i doniesień osób, które porównywały wydajność i jakość obrazu w najnowszym demku Colin McRae Rally 04. Silniki graficzne obsługujące DirectX 9, a także same biblioteki rzecz jasna, odegrają bardzo dużą rolę w najnowszym wydaniu tej znakomitej gry. Z pomocą najnowszych metod cieniowania wierzchołków i pikseli, samochody - a wraz z nimi wszelkie uszkodzenia, wgięcia na karoserii - nabiorą wręcz realistycznego wyglądu.

 

Dołączona grafika

 

Do komfortowej gry w rozdzielczości 1024x768 wymagana będzie karta graficzna od GeForce FX 5600/Radeon 9600 wzwyż. Oczywiście im wyżej tym lepiej. Jeśli ktoś chciałby cieszyć się już najwyższą jakością obrazu z włączonym wygładzaniem krawędzi w trybie 4X i filtrowaniem anizotropowym w trybie 8X, zmuszony będzie do wyposażenia swojego komputera w kartę z ośmioma potokami, czyli coś z rodziny GeForce FX 5900, Radeon 9700/9800 i wyżej.

Z pierwszych benchmarków wynika również, że z czwartym Colinem znacznie lepiej poradzą sobie karty z silnikiem ATI. Pojedynek pomiędzy FX 5900 a Radeon 9800 Pro wypadł na korzyść tego drugiego. ATi osiągał średnio o 30% wyższe FPS.

 

czyli jezeli dobze rozumiem to colin04 będzie wykozystywał efekty DX9??

hmm - colin04 to tylko podrasowany cmr3 - jest to mozliwe ze wykozystuje dx9?

albo moze w cmr04 karty z DX9 lepiej renderują shadery niz karty DX8.1?

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy premiera fula, bo juz nie moge sie doczekac??

byłoo juz - 04.04.04

Polska premiera wiem kiedy, ale chodzilo mi czy angielska pojwawie sie wczesniej, bo jakos polski colin mi nie pasuje :(

04.04.04 - światowa premiera:

http://www.codemasters.co.uk/colinmcraeral...lly04/uk/pc.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zabijcie mnie....prosze

ale ja na demo CMR4 grałem dosłownie 5 minut....i prócz modelu samochodu..i tego ze full detalach mi fajnie chodzi to zadnego postepu panowie nie zrobili ...!!!!!!!!

 

 

LIPA!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli komus wyskoczy blad pliku (czyli tak jak mi) sciagnietego dema, uzyjcie ZipMagic i po sprawie, ucial mi okolo 1 mega, a to akurat byl jakis update do Windows Media Player ktory mozecie sobie sciagnac skad kolwiek w ciagu 5 minut.

 

ze macie tyle cierpliwosci sciagac po wiele razy ten sam plik...a wystarczy pokombinowac;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa, bo wg. ciebie nic nie zmienili?

 

Troche fizyka jazdy się różni, no i ghosty są. Nie wpsomne o nowych trybach gry w fulla, a pozatym jest tryb heavy (w demie również).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...