Skocz do zawartości
kojak_ct

Wydajność PixelShader 2.0 w kartach nVidia FX!!!

Rekomendowane odpowiedzi

AJDAHO weź skończ te swoje gadki bo aż ręce opadają. Gościu ty jesteś zaślepiony tą nvidią. Pewnie jak idziesz spać to bierzesz karte do łóżka bo taki napalony na nią jesteś. Uważaj że by mama nie zobaczyła. LLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL

 

Prosze moderatorów dajcie mu bana lub skasujcie mu te durne posty to się nauczy. Gdzie nie widze coś o nvidii i Ati to on te swoje bzdury wypisuje. Rozumiem raz napisać, dwa razy ale nie ciągle truć i truć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AJDAHO weź skończ te swoje gadki bo aż ręce opadają. Gościu ty jesteś zaślepiony tą nvidią. Pewnie jak idziesz spać to bierzesz karte do łóżka bo taki napalony na nią jesteś. Uważaj że by mama nie zobaczyła. LLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL

 

Prosze moderatorów dajcie mu bana lub skasujcie mu te durne posty to się nauczy. Gdzie nie widze coś o nvidii i Ati to on te swoje bzdury wypisuje. Rozumiem raz napisać, dwa razy  ale nie ciągle truć i truć.

POPIERAM CALKOWICIE :wink:

jak mozna wypowiadac (a raczej "osadzac") sie "profesionalnie" na temat ATI skoro takiej karty sie na oczy nie widzialo :lol:

Ciekawe co sie stanie jak ati bedzie mniala "kolorowe pudelka" :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę samotnego samuraja! Buahahahahahahahahahaha

 

Kolorowe pudełka w ATI też są! Trzeba poszukać na komputroniku!

Mają :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :idea: tyle jednostek mocy więcej od zwykłego OEMa! :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę samotnego samuraja! Buahahahahahahahahahaha

 

Kolorowe pudełka w ATI też są! Trzeba poszukać na komputroniku!

Mają  :arrow:  :arrow:  :arrow:  :arrow:  :arrow:  :arrow:  :arrow:  :arrow:  :arrow:  :arrow:  :arrow:  :arrow:  :arrow:  :idea:  tyle jednostek mocy więcej od zwykłego OEMa!  :D  :D  :D

I jakie ładne radiatory na kartach, zwłaszcza jak się ma okno w budzie i płytę zamontowaną do góry nogami :lol: :lol: :lol:

A ksywa samotnego samuraja się przyjmie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mnie bawi jak jedni urzytkownicy ati zaprzeczają temu co piszą inni urzytkownicy ati , ciekawe ze z nv tego sie nie spotyka , nie ma : mi sie to jeb... albo to ,a ja nie musze nikomu odpisywać "a u mnie wszystko jest ok i nie widzialem zadnych problemów ", i wolę żeby tak zostało bo brak kłopotów z grami jest o wiele przyjemniejszy od problemów i brakujących elementów , nawet za cenę kilku klatek mniej przy ładniejszym anizo i pełnych efektach oświetlenia i dymu

 

pa koledzy życzę jak najmniej problemów z waszymi kartami :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na fx nie ma problemow, bo wszycy "bardziej zaawansowani uzytkownicy" maja ATI... A dla ludzi ktorych najwiekszym osiagnieciem jest zmiana z 800x600 na 1024x768... fx wystarcza :) A ze u kogos na ATI rekin znikl bo mnial zle stery to juz tylko jego wina...

ups... zapomnialem o ludziach ktorzy kupuja kolorowe pudelko a karta to tylko dodatek - eee... to tez polecam fx'y...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na fx nie ma problemow,  bo wszycy "bardziej zaawansowani uzytkownicy" maja ATI... A dla ludzi ktorych najwiekszym osiagnieciem jest zmiana z 800x600 na 1024x768... fx wystarcza :) A ze u kogos na ATI rekin znikl bo mnial zle stery to juz tylko jego wina...

ups... zapomnialem o ludziach ktorzy kupuja kolorowe pudelko a karta to tylko dodatek - eee... to tez polecam fx'y...

jak ktoś ma syrenke i musi w niej ciągle grzebać to rzeczywiście zrobi się z niego zaawansowany urzytkownik , a ten co ma merca i nie ma z nim problemów to laik a nie mechanik , z tym się zgodzę to prawda w 10000%

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa na FarCry się wyjaśniła i nie było to winą sterów tylko dopisania jednej komendy! I kolega z ATI cieszy się ful DX9! Nie wiem jak FXy hehe. :) Napewno im nie do śmiechu widząc PS2.0 i VS2.0! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajdaho jestes zalosny.. przyczepiles sie do jedynego rekina w far cry ( ktorego ja mam na r 8500... ) i do swiatel w NFS : U.... innych argumentow nie masz? i Tutaj raczej gefa swojego porownaj do merca.. prawda... spoko fajnie jedzie... a Ati do stuningowanego golfa ktory jedzie temu twojemu marcowi jak chce... :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa na FarCry się wyjaśniła i nie było to winą sterów tylko dopisania jednej komendy! I kolega z ATI cieszy się ful DX9! Nie wiem jak FXy hehe. :) Napewno im nie do śmiechu widząc PS2.0 i VS2.0!  :wink:

tylko czemu miał problem znowu akurat na ati :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajdaho jestes zalosny.. przyczepiles sie do jedynego rekina w far cry ( ktorego ja mam na r 8500... ) i do swiatel w NFS : U.... innych argumentow nie masz? i Tutaj raczej gefa swojego porownaj do merca.. prawda... spoko fajnie jedzie... a Ati do stuningowanego golfa ktory jedzie temu twojemu marcowi jak chce... :>

i tu trafiłeś w sedno >wolę jeździć spokojnie mercem w spokoju bez żadnych problemów , niż szaleć jak te buraczki na ulicach w golfach z dorobionymi w garażu spojlerami , a jak przyjadą do domku to sie męczyć bo troche szaleństw i coś znowu klekocze w super maszynce

brawa dla tego kolegi

już nawet w reklamach to wykorzystali ( szalejący buraczek i poważny klijent z rodziną > łapiesz o jaką reklamę chodzi ?)

 

ps. przyczepiłem się też do kilu wypowiedzi urzytkowników ati którzy sami przyznają że na gf 4ti mieli mniej problemów niż na nowych super grafach :lol: :lol:

tylko nie piszcie że oni się też uwzieli na swoje karty :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Świat jest taki jaki jest : jedni wolą pewność , stabilność ,gwarancję bezpieczeństwa , a inni sporty extremalne , ja wolę kupić grafe której będe pewny nawet jak ją wykęcę a inny czuje dreszczyk emocji idąc do sklepu i widząc "gwarantowane 8 potoków " a całą drogę do domu myśli : działa , niedziała ,działa , niedziała :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i Tutaj raczej gefa swojego porownaj do merca.. prawda... spoko fajnie jedzie... a Ati do stuningowanego golfa ktory jedzie temu twojemu marcowi jak chce... :>

To bylo akurat niezbyt trafne porownanie :D :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak buraczq a ty najlepiej wez w reke slownik :-] bo twoja pisownia "urzytkownik" rozwala :]

bo sa uzytkownicy Radkow i "urzytkownicy" fxoof

:lol: ( w ten sposob podkreslaja swoja odmienna orientacje :lol: :D )

 

PZDR4ALL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak buraczq a ty najlepiej wez w reke slownik :-] bo twoja pisownia "urzytkownik" rozwala :]

bo sa uzytkownicy Radkow i "urzytkownicy" fxoof

:lol: ( w ten sposob podkreslaja swoja odmienna orientacje :lol: :D )

 

PZDR4ALL

tak tak orientację na spokój i pewność :D za to wśród posiadaczy ati jako argumenty używane są obelgi i tym podobne zachowania , ale cóż tak to jest ze smarkaczami, obserwując wasze zachowanie wiem jak działają dresiaże bez wychodzenia z domu :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obserwując wasze zachowanie wiem jak działają dresiaże bez wychodzenia z domu  :?

Może powinieneś wyjść z domu i zobaczyć jak działają dresiarze na własnej głowie :twisted: :wink:

Może by ci to na dobre wyszło :twisted: :wink:

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm czy ty nie nazwales przed chwila takze burakiem? to byla moja kontra :] i ten twoj sarkazm i sklonnosc do uogolniania

nie nazwałem buraczkami gości w dobitych golfach którzy piszczą oponami spod każdych świateł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obserwując wasze zachowanie wiem jak działają dresiaże bez wychodzenia z domu  :?

Może powinieneś wyjść z domu i zobaczyć jak działają dresiarze na własnej głowie :twisted: :wink:

Może by ci to na dobre wyszło :twisted: :wink:

:wink:

ile masz lat skoro piszesz takie posty ? :oops: :oops:

podobno studiujesz tylko co > przemoc stosowaną ?

 

BOŻE CO SIĘ Z TYM ŚWIATEM DZIEJE :oops: :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na twoje - odpowiedzialem. po prostu mnie wqrza ze wytykasz jeden blad przez caly 7 stronnicowy watek tylko atakujac karty ati oO prawda jest pewnie taka ze nigdy nie miales radeona od 8500 wzwyz w reku... ja mialem nvidie i ati... i jedynym dla mnie dobrym i atrakcyjnym cenowo prdokutem nvidi sa 3 ti i 4ti imho bardzo dobre karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile mam lat, wiem za to, że współczynnik mojej głupoty jest odwrotnie proporcjonalny do mojego wieku czego nie można powiedzieć o coniektórych userach tego forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie uspokujcie sie.

ajdaho jestes zaslepiony ta karta i tyle. mam fx'a i powiem, ze karta jest nie warta pieniedzy jakie trzeba za nia wylozyc, ale jako, ze dostalem ja za 3ti to nie jecze. co do farcry to mi na tym efiksie tez nie chodzi i co?? i nic....

na kazdej grafie sa jakies problemy i nic sie nie da z tym zrobic

a tak poza tym gdzie sie nie pojawisz na grafach tam robisz burdel, rozrube itp.

 

niech ktos z modow go uciszy na tydzien, zeby sobie przemyslal co-nie-co i nacieszyl sie grafa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ktos z modow go uciszy na tydzien, zeby sobie przemyslal co-nie-co i nacieszyl sie grafa :lol:

To niestety nie pomaga :twisted:

Było szukaj :twisted:

 

Pozdrawiam Łukasz :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na twoje - odpowiedzialem. po prostu mnie wqrza ze wytykasz jeden blad przez caly 7 stronnicowy watek tylko atakujac karty ati oO prawda jest pewnie taka ze nigdy nie miales radeona od 8500 wzwyz w reku... ja mialem nvidie i ati... i jedynym dla mnie dobrym i atrakcyjnym cenowo prdokutem nvidi sa 3 ti i 4ti imho bardzo dobre karty

1.rekin

2. światła w nfs

3. dym na ati

4.problemy kilku zebranych w ciągu 10 min urzytkowników ati

5.lepsze wyposażenie fx5900xt przy tej samej cenie i podobnej wydajności co r9700

to "troszkę " więcej niż 1 błąd

radeona nie miałem bo czytam wypowiedzi urzytkowników tego forum którzy są niezadowoleni z POSIADANYCH kart ATI , oraz znam problemy moich znajomych z tymi kartami

ja miałem ti4200 od msi który kęcił się pięknie i zmieniłem go na kartę z której jestem jeszcze bardziej zadowolony , mi to wystarczy

i nie muszę się już zniżać do obrażania inwektywami innych , jak się wam nie podoba moje zdanie to jest powód żeby jakiś dzieciak nazywał mnie pedałem ? bo inaczej takiego typa nazwać nie można ,

jak w przedszkolu , tata Janka ma szklane oko więc Janek jest inny > jest pedałem , masonem,zboczeńcem itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...