Skocz do zawartości
kojak_ct

Wydajność PixelShader 2.0 w kartach nVidia FX!!!

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie uspokujcie sie.

ajdaho jestes zaslepiony ta karta i tyle. mam fx'a i powiem, ze  karta jest nie warta pieniedzy jakie trzeba za nia wylozyc, ale jako, ze dostalem ja za 3ti to nie jecze. co do farcry to mi na tym efiksie tez nie chodzi i co?? i nic....

na kazdej grafie sa jakies problemy i nic sie nie da z tym zrobic

a tak poza tym gdzie sie nie pojawisz na grafach tam robisz burdel, rozrube itp.

 

niech ktos z modow go uciszy na tydzien, zeby sobie przemyslal co-nie-co i nacieszyl sie grafa :lol:

nie wzią bym do ręki nigdy fx5600 miałem mocniejszą grafę > gf4ti

 

update :

nie zapominaj o drużynie fanatyków ati , wkońcu sam z sobą się nie sprzeczam , a szczególnie o jednym , który jak tylko brak mu argumentów bierze się za inwektywy pod adresem przeciwników , w dodatku to jest moder , niby też człowiek , ale prezydent też człowiek a jak walił patelnie stażystce to sie wszyscy obużali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile mam lat, wiem za to, że współczynnik mojej głupoty jest odwrotnie proporcjonalny do mojego wieku czego nie można powiedzieć o coniektórych userach tego forum...

z postu na post coraz bardziej pokazujesz na ile jesteś dorosły i coraz mniej tego :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec nie oceniaj kart Ati skoro sam ich nie widziales na oczy...

umniesz czytać ? to poczytaj to co wcześniej napisałem

spędziłem trochę wieczorków u znajomych tasując sterami od ati aby im ta albo inna gra działała :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajdaho - czytam tą dyskusję i z tego co pamiętam już raz się skompromitowałeś w innej (siakiś modding czy inny topic o grafikach)

Jeżeli tak bardzo utożsamiasz się z grupą posiadaczy Fx-ów to się lepiej już nie wypowiadaj, bo ich po prostu kompromitujesz.

Naprawdę, masz takie sentymenty do tego kawałka krzemu/blachy/plastiku że aż się zastanawiam czy wszystko z Tobą w porządku. Nie błaznuj chłopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec

Widze, że masz tego samego szajsa co ja kiedyś zamówiłem i oddałem! :wink: Ale niestety jestem lepszy od Ciebie bo FarCry mi poszedł! :wink: :wink: :wink:

 

PS. Co do GF4Ti200 to popieram! Ostatnia b.udana konstrukcja nVidii! :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajdaho - czytam tą dyskusję i z tego co pamiętam już raz się skompromitowałeś w innej (siakiś modding czy inny topic o grafikach)

Jeżeli tak bardzo utożsamiasz się z grupą posiadaczy Fx-ów to się lepiej już nie wypowiadaj, bo ich po prostu kompromitujesz.

Naprawdę, masz takie sentymenty do tego kawałka krzemu/blachy/plastiku że aż się zastanawiam czy wszystko z Tobą w porządku. Nie błaznuj chłopie.

nie występuję w niczyim imieniu , piszę z własnego doświadczenia :D

 

update :

jeśli o modding chodzi, to pochwalę się nieskromnie tym że producent obudowy którą posiadam i przerobiłem , POPROSIŁ mnie o zgodę na umieszczenie zdjęć mojej budy u siebie na stornie internetowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świat jest taki jaki jest : jedni wolą pewność , stabilność ,gwarancję bezpieczeństwa , a inni sporty extremalne , ja wolę kupić grafe której będe pewny nawet jak ją wykęcę a inny czuje dreszczyk emocji idąc do sklepu i widząc "gwarantowane 8 potoków " a całą drogę do domu myśli : działa , niedziała ,działa , niedziała  :lol:  :lol:  :lol:

Miałem nic nie pisać na ten temat ale jak widzę takiego debila jak ty AJDAHO to aż mi płakać się chce. Ty to robisz dla przyjemności czy naprawdę jesteś takim skończonym palantem. Przeczytaj twoje wypowiedzi!! I pomyśl co za bzdury piszesz. Nie jestem za nVidią ani za ATi wybieram ta kartę która jest wydajniejsza i wyświetla lepszy obraz a na dzisiejszy dzień zdecydowanie ATi wygrywa wiec sobie daruj takie wypowiedzi że na ATi to wszystko nie działa. W moim przypadku nie miałem żadnych problemów z moją kartą.

Proszę moderatorów o skasowanie wszystkich wypowiedzi nie dotyczących "Wydajność PixelShader 2.0 w kartach nVidia FX!!!"

I jeszcze jedno AJDAHO nie odpisuj więcej bo i tak jesteś kretynem i wszyscy o tym wiedzą seria NV3x jest wielkim nie wypałem sam czekałem na tą kartę prawie pół roku i po zobaczeniu wyników wydajności dałem sobie spokój i kupiłem 9700 i nigdy tego nie żałowałem w przeciwieństwie do tego jak bym wybrał 5800 w tedy bym się chyba powiesił bo z taką karto to bym sobie jedynie wróble odstraszać z tarasu.

 

ps. a co do twojego teksu jesteś idiotą czy co ludzie kupujący kartę z 4 potokami (przerobionymi na 8) chcą tylko zaoszczędzić a nie kitować w kartę 1500zł albo i więcej żyjemy w takim kraju jakim żyjemy nikt nie śpi na pieniądzach no może kilka osób :D Pewność trafne stwierdzenie to ja bym się na twoim miejscu bał jak będziesz sobie grał w gierki na dx9 bo nie wróże ci dobrej przyszłości (zobacz chociaż nową Lare Croft Tomb Raider: The Angel of Darkness i przekonasz się czy masz jak to napisałeś gwarancie bezpieczeństwa).

Po kupieniu nowej gry z dx9 pewnie będziesz sobie myślał: będzie chodzić czy nie będzie, będzie chodzić czy nie będzie :twisted: LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

LLLLLLL :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Jedynym ratunkiem dla nVidii może będzie nowy chip, chcę wręcz wieże w to że tym razem się jej uda ale zobaczymy co nam pokaże nasza kochana nVidia. Nie chce widzieć tej samej sytuacji jaka była z 3dfxem i PaverVR bo stanie się tak jak to NV zniszczyła bardzo dobrze zapowiadającą się kartę jaką była kyro 1 i 2. Wielka szkoda :evil: :cry:

 

Przykro mi że musiałem tak to dosadnie napisać ale łagodniej nie mogłem z góry przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...