Skocz do zawartości
Milo

Halo

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie!

Wiecie może jak ulepszyć działanie tej gry. Na moim sprzęcie z podpisu w wielu momentach nie daje się grać. Prędkość spada nawet do 5FPS. Próbowałem z różnymi sterami, instalowałem patche i nadal jest tak samo. Co gorsza zmniejszenie detali prawie nic nie daje. Nawet jak ustawie w 640x480 i detale na min to tnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!  

Wiecie może jak ulepszyć działanie tej gry. Na moim sprzęcie z podpisu w wielu momentach nie daje się grać. Prędkość spada nawet do 5FPS. Próbowałem z różnymi sterami, instalowałem patche i nadal jest tak samo. Co gorsza zmniejszenie detali prawie nic nie daje. Nawet jak ustawie w 640x480 i detale na min to tnie.

i u mnie tnie... i to w wyjatkowo dziwnych momentach :/ (ale jezeli nawet w 640x480 i minimalne detale to moze sprobuj zainstalowac patch albo inne stery)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gra jest niedorobiona pod wzgledem wydajności. Twórcy bardziej nastawili sie na efekty wizualne (cienie, gra świateł itp.) Pod tym wzgledem gra jest zrobiona ciekawie.

AA w tej grze nie działa, a przycina także na moim sprzęcie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Gra ktoś w Halo na takiej grafie??

I jak wam to chodzi, bo u mnie nie za ciekawie to wygląda niestety :(

Na moim konfigu chodzi w 800X600 w pelnych detalach srednio 20-25 klatek i wyglada normalnie w przeciwienstwie do wersji beta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie też za ładnie nie chodzi. Trzeba 800X600 i detale też lekko obniżyć. Choroba, może mam jakąś bete. :?

 

 

A ja mam pytanie jak to pujdzie u mnie?? mam nadzieje że na full:(  bo słyszałem ze halo wymaga niezłego kompa żeby na full poszedł:) a

Weź tu nie dołuj ludzi :) Jak bym miał takeigo kompa to by mi wszystko śmigało na full...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo to taka gra ze nawet na super kompach sie bedzie czesem 20fps.

Ja gralem w 1024 i wszystko na high (bo czy dalem na low cvzy na high to gra chodzila tak samo, czylo na ogol 30fps, czasem spadalo do 20, w extramalnych przypadkach nizej) grac sie dalo - gierke ukonczylem w coslosci na takich ustawieniach.

 

Multiplayer juz dzialal duzo plynniej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą takie działanie gry to chyba wina kiepskiej konwersji z konsoli. Przecież Halo nie ma jakiejś niesamowitej grafy, a u wielu ludzi na mocnych sprzętach skacze. Np. Unreal 2 ma grafę o wiele lepszą i ładniejszą i chodzi u mnie płynniutko w 1024x768x32 w max. detalach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramzes:P ja poprostu mam radoche :P i sie pytam czy mi sie nie będzie to cieło bo przez 2 lata jechałem na Ge forcie 2 pro z herca:D karta byla wporzo 6 k a z podkreceniem 6 i pol w 3dmarku 2001:)A teras:P to miodzio nic sie nie tnie:P aż niekiedy jak mam 50-60 fps to se wmawiam że się tnie:D bo nie umie w to uwierzyć że tak płynnie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Swoją drogą takie działanie gry to chyba wina kiepskiej konwersji z konsoli. Przecież Halo nie ma jakiejś niesamowitej grafy, a u wielu ludzi na mocnych sprzętach skacze. Np. Unreal 2 ma grafę o wiele lepszą i ładniejszą i chodzi u mnie płynniutko w 1024x768x32 w max. detalach.

Dokladnie,tylko filmik na 1 mapie lekko skacze a tak to cala gra wymiata i jest zdecydowanie lepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto!!!!!!

 

giera naprawdę spoko, grafa też niczego sobie. ogólnie gier miła dla oka i można sie przy niej rozerwać szczególnie w misjach z "samochodem" (bardzo dobrze, a nawet genialnie rozwiązane sterowanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...