Skocz do zawartości
@pollo 7

STERYD CENTER

Rekomendowane odpowiedzi

A może znacie jakąś dietę co by dobrze wspomagała ćwiczenia?? Najlepiej dla 17latka ;) :P

...aha: dobrze by było jakbyście oprócz wagi, wzrostu i osiągnięć podali też wiek (swój oczywiście :wink: ) albo zdjęcia byków, trikoli i innych takich - mile widziane

@pollo 7 zapraszam www.sfd.pl

Oj panowie co wy z tym wzrostem i podnoszeniem na klatke :evil:

czy dla was jedyna partia miesni jest klatka :?

A ja dla odmiany nie napisze rekordzikow bo sie cwiczy dla siebie a nie dla kogos lub na pokaz :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj rekord to 190 na klate przy wadze 118 kg i 50.5 cm w bicepsie i bylo to 3 lata temu teraz nie chce mi sie cwiczyc bo ile mozna cwiczylem przez 8 lat teraz czasem tylko rekreacyjnie pojde na silke teraz mam 45 cm w reku i waze okolo 100-105 kg nawet dokladnie nie wiem :P i wyciskam okolo 160 kg ale teraz znowu troche ostrzej pocwicze takze znowu pod 190 bedzie za jakies 3 miechy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie znacie może jakiejś diety, co trza jeść żeby po 10 sekundach biegu od razu się nie męczyć ( :P )? Nie chodzi mi o jakieś linki stron tylko odpowiedź na tym forum (jeśli łaska) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj "wyczyn" jest troche niestandardowy :).

 

Wstałem na proste nogi z przysiadu, z kolega siedzacym mi na plecach "na barana" on wazyl 108 kg. Mialem 19 lat 67 kg wagi 185 cm wzrostu, trening - kolarstwo gorskie.

Na nogi moge sie mierzyc z ochotnikami do 70 kg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh to mi idzie przy was idzie zle, bo sila idzie na wytrzymalosc 100 kg x 20 ( ale ogolnie zawsze ponad 15 ) :wink: ,a 120 to roznie od 6-8,nieraz 9 :twisted: ,a waze sobie 89 i 173 wzrostu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory że tak późno i nie dawałem znaków życia, ale miałem poważną kontuzję, bynajmniej nie palców :P Podnosiłem sztangę o wadze zbliżonej do granic moich wytrzymałości i naciągnąłem sobie mięsień. Lepiej wy napiszcie co w tym czasie zdążyliście "podrasować" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...