Skocz do zawartości
kucyk

Ati Radeon 9700

Rekomendowane odpowiedzi

ty masz 407 przy pentagramie... to forum jest do wymieniania się doświadczeniami a nie chwaleniem sie bo ja mam 407 a przy 408 mam arty.PS. weź kup silencera po co ci pentagram... silencer ci wydmucha z budy wszystko i bedzie elegancko

Edytowane przez -=drake=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie chwale <_< tylko się troche zdziwiłem :blink: ze za tak małą kase trafiła mi się katra tak podatna na oc czy coś takiego... -=drake=- wyluzuj :wink:

 

P.S podawanie winików w 3DMarkach to nie jest chwalenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest u mnie mod vgpu na moim 9700pro, rdzen bez moda 370 - z modem na 1,8v 405 w atitool, a w ati tray tylko 392,40 takze zalamka , a cooler lekko cieplawy w stresie. Natomiast co mnie dziwi, ramy ida mi wiecej, a moda vdd nie robilem. Przed modem 335, teraz leca na 360mhz (hynix 2,8ns).

Karta dostala ostrego kopa w FEAR, reszta gierek chodzi jak chodzila, czyli miod malina :D.

Takze jak na razie 405/360,

przy ustawieniach domyslnych sterow - smark 01: 13177, smark 03: 5896, smark 05:2930 , na omegach 2683 (5.11)

 

PS. Wiem ze ktorys z testow smarkowych jest podatny na arty przy przekreceniu rdzenia, czy ktos moze mnie oswiecic gdzie patrzec ???

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Wiem ze ktorys z testow smarkowych jest podatny na arty przy przekreceniu rdzenia, czy ktos moze mnie oswiecic gdzie patrzec ???

Zdaje mi się, że jest to test Troll's Lair w 3DMarku03. Artefakty najcześciej są wokół drzwi lub okna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!! Mam problem z radkiem 9700. Otóż gdy go pierwszy raz podłączyłem (pierwszy i jedyny raz) na ekranie monitorka wyświetliły mi się białe kreski i kropki. po zainstalowaniu sterowników - Omegi, owe anomalie znikneły :D 30 min. grania w Call Of Duty 2 kreseczki i kropeczki zaczeły stopniowo sie wyświetlać aż opanowały cały ekran (nawet po 3 krotnym restarcie nie znikneły do końca) w czym może tkwić problem??

 

Parametry mojego kompa to Sempron 2400+, Kingston 512 MB 400 Mhz i radek 9700 128 MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!! Mam problem z radkiem 9700. Otóż gdy go pierwszy raz podłączyłem (pierwszy i jedyny raz) na ekranie monitorka wyświetliły mi się białe kreski i kropki. po zainstalowaniu sterowników - Omegi, owe anomalie znikneły :D 30 min. grania w Call Of Duty 2 kreseczki i kropeczki zaczeły stopniowo sie wyświetlać aż opanowały cały ekran (nawet po 3 krotnym restarcie nie znikneły do końca) w czym może tkwić problem??

 

Parametry mojego kompa to Sempron 2400+, Kingston 512 MB 400 Mhz i radek 9700 128 MB

Zasilacz lub chlodzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam pytanie odnośnie chłodzenia 9700... W R9800 trzeba chłodzić jakieś konwertery napięcia czy coś takiego, są tam montowane radiatory. Kiedys było o tym głośno bo Silencer nie chłodził tego dobrze, radiatorów też nie było, a karty padały jak muchy... Czy w 9700 tez są jakieś takie eelementy ? Wiem że w 9500 też były problemy z "czymś od regulowania napięć" - nie pytajcie z czym bo nie wiem jak to się nazywa, ale znane są takie przypadki ze karta chodziła dobrze, zaczynała sypac artami, trzeba bylo jej troche podniesc napięcia, chodzila znowu ok, a po jakims czasie znowu arty... To właśnie ponoc przez przegrzewanie się tego ustrojstwa. Czy to samo moze się dziać z 9700pro ? Bo to ten sam Rdzeń i to samo PCB... Pytam bo mam zamiar kupić to : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79973711

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam jest blaszka po drugie stronie karty zdejmij ją wyczyść te regulatory z pasty bo będą uwalone przynajmniej u mnie były i przyklej radiattorki lu znajdz jakis wiekszy radaitor na allegro używany i przyklej :] to są mosfety ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Nie no nie róbcie mi smaka na O/C bo sie wnerwie i wkońcu kupie tego Pentagrama bo juz nie moge patrzec jak na rdzeniu macie 370-400 mhz :cry: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialem sie zapytac czy oplaca sie lyknac tego 9700pro:

http://allegro.pl/show_item.php?item=79792528

 

oto screeny 3dm01, aida i everest. niestety z 3dmarka03 nie mam screena :/

http://members.lycos.co.uk/arveli/rozne/aida.jpg

http://members.lycos.co.uk/arveli/rozne/everest.jpg

http://members.lycos.co.uk/arveli/rozne/3d...se_1024x768.jpg

http://members.lycos.co.uk/arveli/rozne/3d...e_1280x1024.jpg

 

a to zestaw testowy.

Asus A7V600

Amd Semrpon 2200 (@1780 mhz) Socket A niestety 32-bitowy

Maxtor 80 GB 8 mb cache

512 DDR (400) - jakiś noname

 

czy przypadkiem nie jest to zmodowany 9500? zastanawia mnie r300.

Edytowane przez flasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ba, a ja nie wiem, czy przypadkiem nie jest to R9500pro z wgranym biosem i zanizonym taktowaniem....

zdarzaly sie i takie przypadki, poza tym na fotce widac, ze karta ma pamieci w linii (cecha wszystkich 9500pro i niektorych 9500) czyli w skrocie 128-bit (karta sie mocniej krztusi przy wyzszych rozdzielczosciach i uzywaniu fsaa i af przy np. 1280x1024 choc i chyba w 1024x768 jest juz roznica...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO krecic najpierw rdzen czy memki ? Bo jak krece osobno to mam wyzsze takty, ale jak juz razem to kepa. Mam na razie moda na GPU, po roszadzie chyba 5 biosow znalazlem ten jedyny na ktorym memy ida na 366 (bios od herca u mnie slabo, hyba dlatego ze mam Hynixy 2,86)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flasy to co pokazales to 128bitowe g***o ;) kup od ruseq1 za 389.90 bodajze i bedziesz zadowolony - ja tak zrobilem. na standart chlodzeniu rdzen poszedl 365 a pamiatki 340 (wiecej nie dawalem - zasilka i chlodzenie :sad: ). w 3dmarku 2003 ok 5400 wynik na moim zlomie;) pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją kupiłem za 335zł od goscia z allegro o nicku Pawel255 jest to ATI 9700 VIVO 128 MB 258bit. Na standarowym chłodzeniu rdzenia leci na 370 dalej się bałem, na pamięciach ma założone radiatory i narazie 350 ale pokombinuje jeszcze z biosami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem za swojego tylko 295zł (kup teraz :blink:) . Używany był tydzień do jakiś tam testów...

Ja swojego 9700pro wylicytowalem za 250zl w uszkodzonych byl, zmienilem chlodzenie, podnioslem agp i lata jak stary :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie do wszytkich posiadaczy Alastor Radeon 9700. Chcialbym sie dowiedziec jak sie sprawuje i czy nie ma z nia zadnych problemow? Jak wypada jesli ja porownamy do takim samych kart tylko firmy sapphire lub gigabyte. Z gory dziekuje za odpowiedzi i pomoc.

Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...