Skocz do zawartości
kucyk

Ati Radeon 9700

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fredus

Po kilku testach wychodzi na to że rdzeń daje największego kopa, i wywnioskowałem również że 10 mhz więcej na rdzeniu daje 100 pkt więcej w 3d marku :D co do v-modów to napewno by sie przydał ale dla mnie to czarna magia, a szkoda :unsure:

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

do 3d marka 01 to jak najstarsze, ale ja miałem całkiem zadoawalający wynik na Omegach 25.97a ale chyba lepsze będą jeszcze starsze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli takie omegi oparte na caty np. 2.5 powinny być dobre. I czy jakbym odpalił 3DMarka01 na Win98SE to czy winnik był by większy??? Bo gdzieś widziałem porównanie systemów to tam na 98 osiągali chyba największe wyniki ze względu na małe wymagania 98.

Edytowane przez daniel89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Eee nie no 2.5 to raczej do 3d marka 00, a do 3d marka 01 to cos z przedziału Caty 3.5-4.12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, są takie czekoladki w pudełku w kształcie serca.

Musisz najpierw zjeść je, potem wykładasz to gąbką,

dajesz Pannie, a jak otworzy to ty krzyczysz:

"Kochanie zobacz wygralismy !!!, wygralismy !!!" :D

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n/c - poszukaj sobie panny a zobaczysz :-) wogole jak mozna kompa ponad znajomych przedkladac :blink:

otóż to ;P sorry za OT ale na serio babka się zabujała i ja też ;P wg. mnie jestem szczęśliwszy niż gdybym miał 9700 :) bo i tak nie gram w jakieś super gry tylko skype ( z nią oczywiście) i CoD2 albo WoW. A co do silencera to niewiem ja bym tego nie robił :)

P.S Jakby co to moja kobieta nie jest zbyt dobra w o/c itp. :P ale przynajmniej wie co to numer i.p :D:D

Edytowane przez -=drake=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Dobra dobra wygraliście wiem.... okazałem sie troche egoistą ale moze rzeczywiscie laska ważniejsza :? ale co jak co komp też ważny :D

 

I co Fredus kupujesz tego ATI Silencera???? Ja chyba jednak kupie pentagrama ze względu na to że będę mógł go założyć na następce mojego 9700.

Zostało tylko 3 godziny do końca aukcji :zonk: i nie wiem co robić bo chyba nie zdobęde kasy a problem w tym że to jedyny ati silencer 1 na allegro :unsure: kurde nie wiem co robić, i do tego wczoraj była cena 12,60 a dzisiaj już 23 :huh: chyba jednak sprzedam kilka gratów i kupie Pentaczka :-P

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to nie. Silencery mają tylko taką zalete że sa ciche, ale do OC się nie nadają...

własnie nie. jesli masz dobry egzemplarz karty to na silencerze mozna uzyskac bradzo dobre wyniki oc (10-15mhz mniej niz na penatagramach) wiec za ten hajs sa dobrym rozwiazaniem :wink: Edytowane przez wallec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Silencer poszedł za 30 zł <_< wole dołorzyć drugie tyle i miec nowego Pentaczka :D Co do tego 9500 to może i okazja, ale czy nie lepiej mieć Radzia 9700/Pro?? :D Może i zmodujesz takiego 9500 na 9700 ale myśl pozostaje ta sama..... :lol: i troche jedno mnie dziwi to w takim razie poco kupować 9700 za 330 zł jak można mieć ,,9700,, za 250?? <_< mowa oczywiscie o 9500 z 256 bit, uważam że takie modele nie powinny mieć 256 bit, wkońcu 9500 i 9700 powinny sie czymś różnic :mur:

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego ati szybko zaprzestało produkcji 9500 256bit...

Po jej premierze prawie wszystkie karty sie modowły i wiara wykupywała je bo to były 9700 za pół ceny :D

ach ten riva tuner :D

 

acha czym sie różnią te aukcje? bo wygląda,zę gość wystawia z 2 kont iludzie biorą o 20zl drozśze zamiast brać te same karty taniej :blink: :

 

 

1953724[/snapback]

Silencer poszedł za 30 zł <_< wole dołorzyć drugie tyle i miec nowego Pentaczka :D Co do tego 9500 to może i okazja, ale czy nie lepiej mieć Radzia 9700/Pro?? :D Może i zmodujesz takiego 9500 na 9700 ale myśl pozostaje ta sama..... :lol: i troche jedno mnie dziwi to w takim razie poco kupować 9700 za 330 zł jak można mieć ,,9700,, za 250?? <_< mowa oczywiscie o 9500 z 256 bit, uważam że takie modele nie powinny mieć 256 bit, wkońcu 9500 i 9700 powinny sie czymś różnic :mur:
Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...