Skocz do zawartości
Gość MATRIX5000

Dysk twardy 80 GB

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie mam słów...

 

Przejrzyj ten dział, oraz dział 'inne komponenty', to znajdziesz kilka identycznych tematów. Jeszcze nie zdarzyło się tak, żeby jakieś sensowne wnioski można było wyciągnąć na ich podstawie, ale co tam. Nie zamykam, bo napewno znajdzie się kilka osób, które chętnie powtórzą to, co już 20 razy mówiły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MATRIX5000

Dokładnie to mi chodzi o awaryjność segate 80 GB bo czytalem opinie ze sa za nie ciekawe, po kilku dniach siadaja.

I jeszcze jedno pytanko czym sie różni taki dysk 80Gb UDMA 133 od 80Gb ata 100 8 MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 mega to dobra sprawa :-)

bedzie szybciej i o to chodzi, nie jet tojednak zadna wyrocznia wydajnosci -> dysk z linku ktory ci podalem jest dysk z 2mb kejszu i jest najszybszy, szybszy od 8megowych 80 ktore wchodza w rozwazanie..

 

ata 133 nie przyda ci sie raczej nic nie wnosi poza teoretyczna przepustowoscia przy 2ch dyskach na jednej szmacie...

 

sorki za moj zaspany lenguicz ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to mi chodzi o awaryjność segate 80 GB bo czytalem opinie ze sa za nie ciekawe, po kilku dniach siadaja.  

I jeszcze jedno pytanko  czym sie różni taki dysk 80Gb UDMA 133 od 80Gb ata 100 8 MB

Nie ma czegoś takiego jak UDMA 133; ata 133 = udma 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam caviary z serii JB(8MB cache i 7200obr). Mam model 120 gigowy i jak do tej pory (tydzień) nie mam do niego zastrzeżeń. Dużym atutem tych modeli jest 3letnia gwarancja, szybkość i "cisza" dysku też jest (dla mnie) super. Nie kumam ludzi którzy twierdzą że są to głośne dyski - głuchy jestem czy co? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lublinie na przykład w wielu sklepach mozna kupić GeForce 4 FX.

a dzisiaj siedze sobie u kumpla w komputerowym i przychodzi dwoch dresiarzy i sie pytaja:

-ma pan te NOWE GeForce'y?

-(kumpel ze zdziwieniem)jakie nowe?

-no te FX 5200

heheheh

 

sorry za offtopic ;]

a co do tematu to powiem ze jak dla mnie seagate'y rządzą :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez Maxtor :!: Kilka dni temu kupilem 80GB SATA i jestem z niego bardzo zadowolony - szybki, cichutki (ewentualnie slyszalny przy szybkim ruchu glowic <seek> ) i nie da sie wyczuc, ze sie grzeje - polecam Maxtora :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...