Skocz do zawartości
nrl

Resident Evil 4

Rekomendowane odpowiedzi

I co w tym niezwyklego?

 

niby nic ale kiedy przechodziles gre 1 raz to od razu na to wpadles ?

bo chcac w niego wycelowac (mine throwe z optycznym celownkiem jak i red9) koles od razu sie chowa

Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe ..... można grać Weskerem :] w podstawowy scenariusz ..... szkoda, że nie Krauserem :D ( na końcu musiałby walczyć sam ze Sobą .... albo Leon byłby tym złym .... )

 

Pozdrawiam !!!! ---- F51 ....

Moze by sie dalo, ale niestety w przypadku innych postaci gra mi sie wywala. (Weserem tez sie wywala, ale mozna przebiegnac sie kawalek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Froq51 no niezłe z tym dzwonem hehe i w wiosce z Adą,

czekam na więcej takich ciekawostek. Rzucę jedną -> W wiosce i nie tylko jest skarb który wisi nad studnią jeśli zamkniemy studnię usuwajac podpórke to go nie zabrudzimy, a jeśli wpadnie do studni to dostaniemy tylko jakies grosze.

 

P.S

W moje łapy trafiło właśnie Resident Evil 4 Limited Edition w metalowym pudełku ->rewelacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze dwie, trzy strony temu było coś o patchu dla wersji USA ---- zanim jednak wyjdzie, to większość ludzi skończy już Professional ;D Na szczęście gameplay nadrabia .... muszę pomyśleć o Gacku i RE:0 oraz RE:Remake .

Oglądałem filmiki z tych gier i wyglądają smakowicie ..... szkoda, że cała seria jest rozwalona na tylu platformach :(

 

Póki co, jestem tuż przed walką z Salazarem ---- 4 giwerki Exclusive + Kamizelka ---- i jeszcze ani razu nie zginąłem, więc trzecie podejście już na Professional .

 

Pozdrawiam !!!! ---- F51 ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem to na pewnym forum:

 

Ok so a friend of mine who works for a reputable games magazine, has got his hands on a review edition of Resident Evil 4 Europe straight from Ubisoft. Unfortunately it's the same (in graphics) as the hong kong version. The only noticeable differences are as follows:

- the game's cab file (data2.cab) is bigger by 10mb

- on installation it asks to choose a language from 5 selections

- the cdkey is different.

- the autorun and the launcher have resident evil 4 logos and there is new button called "Partner" that links to the ubisoft site on both.

- at startup it asks you to choose a language.

- in game an "ubisoft" logo appears just before the capcom warning.

- the logo and creepy voice changed from biohazard 4 to resident evil 4

- the Extras changed to the normal us version ex: Ada the spy -> Mission Ada and so on.

- there are 3 difficulties and instead of getting only the normal one you now get easy and normal.

 

Other than that the game is exactly the same :(. Fortunately capcom did say that they were going to release a patch a while a ago and hopefully that will change the game. Here are some ingame pictures:

 

http://i67.photobucket.com/albums/h320/Ica..._EURO_UBI_1.jpg

http://i67.photobucket.com/albums/h320/Ica..._EURO_UBI_2.jpg

http://i67.photobucket.com/albums/h320/Ica..._EURO_UBI_3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem cicha nadzieje ze wersja US/EURO bedzie miala tego patcha zintegrowanego ... . no to w takim razie pozostaje nam czekac ... a ja w miedzyczasie moze zakupie sobie jakis pad do pieca, pare gier zostawilem (tak jak RE4 teraz) bo nie moglem pokonac sterowania

Edytowane przez mar_cin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

witam, mam pytanie jakie pronie można upgrade'owac do proffesional?

red9 to wiem ma wtedy fire power na 6.5, obiło mi sie przez uszy, ze ma tez wieksza pojemnsoc w magazynku (100?) ja ma 22..

strikera chyba nie mozna wyzej niz firepower 12?

jak to jest z innymi broniami bo nei wiem co sobie pokupowac :D

 

czy zauwazyliscie, ze podczas przechodzenie drugi raz gry jest jakby trudniej? mniej kasy, itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem 2 raz, moj czas to 8:40:36 :)

jakie sa wasze najkrotsze czasy ?

 

Coś koło 9 h ..... nie pamiętam dokładnie, bo grę już odinstalowałem ----- teraz przejdę Ją na Gacku :)

Ale wpierw zmęczę RE:0 :D ..... ta gra wciąga jak bagno i w przeciwieństwie do RE4 ma klimat starego dobrego Rezidenta .... do tego dochodzi bardzo fajny patent z kierowaniem dwoma postaciami :]

 

A mam takie pytanie, wie ktos czym napedzany jest mine thower? Czy Tylko mozna sobie postrzelac tym czym jest?

Do niego są osobne magazynki, których jest całkiem sporo ..... przydaje się na dużych i silnych przeciwników, więc warto go rozbudować na maxa .

 

 

Pozdrawiam !!!! ---- F51 ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem 2 raz, moj czas to 8:40:36 :)

jakie sa wasze najkrotsze czasy ?

mój czas rozgrywki jest trochę dłuższy, gdyż wynosi ~21godz :blink: :D gra jest dora, ale nieudolna konwersja niszczy bardzo skutecznie gameplay :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w jakieś 17 godzin. No ale ja sporo łaziłem i też czasem wracałem by znaleźć jakąś amunicje jak mi zabrakło. Mogę teraz napisać ,że gra jest klimatycznie na wysokim poziomie. Jest znacznie dynamiczna i nie walczymy już z zombiakami wolniejszymi od ślimaka jak poprzednich częściach. Tu jest znacznie więcej zręcznościowej roboty. Dalej zbieramy roślinki itp. Został rozbudowany tuning broni. Już nie znajdujemy jakiś dodatkowych bajerów np. do shotguna jak choćby w 2 części ,tylko możemy upgrade'ować co jakiś czas wybraną splówę. Imo to bardzo dobry pomysł i urozmaicenie od pewnej monotonności jaka czasem się zdarza. Jednak to wszystko nie umywa się do 1 i zwłaszcza 2 części ,która dla mnie jest najlepsza z całej serii. Te godziny spędzone z PSX i słuchawkami na uszach przy RE2 do dziś pamiętam. Zwłaszcza jak zachwycałem się muzyką i filmikami. To było coś ! Jak dla mnie RE4 8/10 za klimat ,grywalność i ciekawe pomysły jak z tuningiem broni. Grafika 2/10. Jest fatalna.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, co to jest attache costam Large ( 96x12 ) bo kurde mysle ze to sa naboje do handguna, a kurde wogle to nie sa naboje, przez to gowno staracilem godznine męczącej gry bo nie zasejwowalem a musialem sie cofnac. KURRRRRRR !!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, co to jest attache costam Large ( 96x12 ) bo kurde mysle ze to sa naboje do handguna, a kurde wogle to nie sa naboje, przez to gowno staracilem godznine męczącej gry bo nie zasejwowalem a musialem sie cofnac. KURRRRRRR !!!!!!!!!

eeee.... to jest walizka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa juz wiem ze to byl wiekszy plecak, skapnolem sie jak czytalem gdzies tutaj o tym ze mozna powiekszyc plecak ( walizke ) i sie skapnalem. A bylem pewien ze CASE to znaczy magazynek, pojemnik na naboje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Pomyliło Ci się ze słowem CLIP bo tak nazywał się magazynek w poprzednich częściach serii (nie pamiętam jak w RE4).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domyslnie to pewnie: C:\Program Files\CAPCOM\biohazard 4\SaveData

nie, nie juz znalalzem gdzie :)

C:\Program Files\CAPCOM\biohazard 4\SaveData.dat

nie zwrocilem na to uwagi bo nie bylo folderem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojawil sie patch 1.1.0 - 70MB, a w nim

General adustments and improvements made to graphics, lighting, and effects.

Rare issue causing the game to freeze when skipping cut scenes addressed.

The above fixes are fully compatible with save data from version 1.0.0

i w koncu gra wyglada "normalnie"

przed http://www.supload.us/free/11.1.jpg/view/

po http://www.supload.us/free/11.0.jpg/view/

 

http://www.worthplaying.com/article.php?si...ead&order=0

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...