Skocz do zawartości
nrl

Resident Evil 4

Rekomendowane odpowiedzi

Cenega Poland, partner firmy Ubisoft w Polsce, ma przyjemność poinformować, że czwarta odsłona bestsellerowej serii Resident Evil i konsolowa gra roku już w kwietniu trafi do sprzedaży w wersji na komputery PC! Najbardziej przerażająca gra wideo wszech czasów, stworzona przez kultowe studio Capcom, wydana zostanie w polskiej wersji językowej z napisami.

 

Resident Evil 4 to między innymi:

 

Niesamowita grafika - zadziwiające efekty i trójwymiarowe modele. Widok zza pleców bohatera - intuicyjnie poruszająca się kamera śledzi ruchy gracza. Zupełnie nowi przeciwnicy - stworzenia, które przeczą prawom natury. Zaawansowana SI - wrogowie są inteligentniejsi, niż kiedykolwiek. Ciekawsza fabuła - konwersacje i monologi odtwarzane w czasie rzeczywistym. Usprawniona interakcja - bohater wykonuje różne czynności, w zależności od sytuacji, w jakiej się znajduje. Nowy arsenał broni - do dyspozycji masz ogromny wybór uzbrojenia od noża do wyrzutni rakietowej. Ekstra zawartość: historia „Ada Wong: Separate ways” –ponad 6 godzin dodatkowej rozgrywki

 

W grze Resident Evil 4 gracze ponownie spotykają się z Leonem S. Kennedym, początkującym gliną z posterunku policji w Racoon City. Od tamtych wydarzeń minęło już sześć lat, a rząd Stanów Zjednoczonych zniszczył słynną korporację Umbrella. Teraz Leon jest agentem amerykańskich służb specjalnych, który wysłany zostaje na ściśle tajną misję. Jego zadaniem jest odnalezienie porwanej córki prezydenta USA, której ślad prowadzi do odległej wioski w Europie. Czekają tam na Leona niewyobrażalne zagrożenia - szybsze, inteligentniejsze i bardziej przerażające, niż jakiekolwiek zombie, z którymi miał on do tej pory do czynienia. Resident Evil 4 to powrót kultowej serii - teraz jeszcze straszniejszej, niż kiedykolwiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad od ps2 przez przejsciówę + TV i grasz jak człowiek na PC jeśli o to chodziło ;). Jednakrze by się wstydzili poprostu wydawać na pc grę z grafiką z 2000 roku. Lepiej niech oni już nic na pc nie wydają.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech może ja po prostu jestem zbyt zaślepionym fanem albo dokładnie wiedziałem czego sie spodziewac po konwersji ale ta grafa na pc mnie ani ziębi ani grzeje. Jedynie z czym sie zgodze to to ze na klawie nie ma co grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bartek prawda jest po środku. Popadacie ze skrajności w skrajność. To że grafika jest do d...py (za mało powiedziane, każdego g.ówno obchodzi że to jest konwersja z ps2, tym należy to usprawiedliwiać ? :|) jest prawdą i nikt tego nie zaprzeczy. Klimat/Grywalność jest wypaśny też jest prawdą i nikt tego nie zaprzeczy.

 

Szkoda że tej amunicji jest tak mało :(... Jestem w oblężeniu domka i nie mam z czego strzelać :)

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

ja nei mowie, grafika jest do [gluteus maximus], ale grywalnopsc boska, osatnio na pc grąłem chyba pre miechów temu, po pare minut, maks godzina, w to pykam jak moge

teraz jestem na wyspie, w szpitalu niezle, przypominami sie laboratorium z re 2, a te nowe niby mumuie są nie ciekawe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien czy nie 'odkrywam ameryki' ale znalazlem cos takiego na forum capcomu

 

"At the risk of inciting perhaps more riots, a little bird has told me that updated shaders and lighting models will be added via a patch somewhere down the line in time for certain territory releases (I'm not sure if the US release is the territory in question... I'm still trying to get solid information). We don't even had a build of this in our office yet.

 

Again, I have no idea what the end visual quality will be, only that at some point it should be better than the screens you currently see.

I know a lot of people here are disappointed. I think the only thing I can possibly suggest is wait and see."

 

 

Wynika z tego ze prawdopodobnie wyjdzie patch w okolicach daty wydania RE4 w US... zobaczymy.

 

tutaj link do tego forum posta.

( http://www.capcom.com/BBS/showpost.php?p=2...mp;postcount=37 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Wynika z tego ze prawdopodobnie wyjdzie patch w okolicach daty wydania RE4 w US... zobaczymy.

Pożyjemy zobaczymy. Wielce prawdopodobne jest, że tak właśnie będzie gdyż presja fanów na Capcom może być BARRRRDZO duża :P

 

Czekam na patcha z równie wielkim oczekiwaniem jak na samą grę :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

chyba sie powtarzam, ale klimat gry wypas, jestem juz przy koncu ( chyba? walka z komandosem w ruinach, przypomina mi tego z re 3)

a gra mi sie w ogóel nei rudzi, troche sie czasami po błądziła, ale naprawde grywalnosc spora

p.s.

tp jest chyba nieliczna gra od bardzo dawna, któej sie nie komanetuje, ze ma wysokie wymagania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

p.s.

tp jest chyba nieliczna gra od bardzo dawna, któej sie nie komanetuje, ze ma wysokie wymagania

Hehehe, to fakt :lol2:

 

Rzeczywiście, jesteś już przy końcu ale czeka Cię jeszcze niezła jatka zanim dojdziesz do lorda :]

Poza tym jest jeszcze Ada ----- tutaj miła niespodzianka, bo oprócz wspólnych ( z Leonem) lokacji, są jeszcze takie w których była tylko Ada ..... no i sieczka jest konkretniejsza, kusza bez wątpienia pomaga poradzić Sobie z watahami żołnierzy ......

Patch, poprawiający stronę wizualną gry, bardzo przysłużyłby się sprzedaży, bo jednak większość graczy to wzrokowcy :) ......

 

Pozdrawiam !!!! ---- F51 ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No doszedłem do zamku :) Ta gra jest przecudowna, normalnie gra się tak zacięcie jak kiedyś w re1 a na pokładzie było voodoo :). Później cudowne RE2 i słaba konwersja Nemesis :]. Najlepiej grać w nocy i na monitorze z dużym kontrastem :) (gram na samsungu 720T (1000:1) o niebo lepiej się prezentuje niż na słabym kontraście w matrycy lapa :)) Przemiodny, przecudowny tytuł. Nic mnie od dawien dawna tak nie wciągnęło.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

no i po ostatnim bosie, powiem szczerze, że aż taki trudny nie był, ale dojscie do niego przez tych zołnierzy... chodziłem wsumie z 2-3 pociskami i nozem , ale jakos dało sie przejsc,

pograłem troche ada , widac, jak juz tu ktos wspomniał, ze te wiesniaki bardziej jej "nie lubią", moze ta czerwona suknia? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie samo zdanie jak ojejku, nie pamiętam jaką grę na pc ostatnio przeszedłem do konca, wszystkie mnie masakrycznie nudziły, ale Residenta skończyłem parę razy na różnych poziomach - dla piatej części warto kupi next gena , mimo wszytko playa3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

kiedy w ogóle ma wyjsc V re?

gdzies mi sie obiło o uszy, ze chyba pod koniec 2007, wiec na pc (jezeli już by wyszedł ) to pewnie pod koniec 2008, jak nei 2009, dlatego u mnie next genik chyba sie szykuje jakis, szkoda, ze na kloca pewnie nei wyjdzie,

p.s

fajnie by to wyglądąło na nintendo wii , na tym padzie, mogło by byc przyjemne giercowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz wiem skad w filmie wzieli motyw z laserami ;) (lub na odwrot)

 

edit:

jaki mieliscie Hit ratio ? (81%) - poziom normal

Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracajac do kwesti poprawnia konwersji / patcha czy tez daty premiery to

 

http://www.ubi.com/UK/Games/Screenshots.as...3&sId=28256

 

wychodzi na to ze poczekamy do 2 marca , z tego co wyczytalem ponoc to screeny z wersji na pc

(sugeruje to nawet data update`u tej strony)

 

pozyjemy , zobaczymy .... mam nadzieje ze niezbyt dlugo...

Edytowane przez mar_cin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhhh, jest może jakiś patch, który zamienia 'grafikę' przycisków podczas cut-scenek? Chodzi mi konkretnie o to żeby [1] [2] [3] itd, zamienić na konsolowe kółko, kwadrat, trójkąt..

 

Ciężko jest, trzymając w ręku pad od PS2, nacisnąć nagle [5] + [6] patrząc jak leci na mnie wielki kamień ;)

Edytowane przez pasztecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma :) Przecież to znajdziesz na pierwszej lepszej stronie a pewnie i w grze... jest dokładnie takie samo odwzorowanie jak trójkąt, kwadrat etc... 5 i 6 to L1 i R1, 7-8 to L2 i R2... trójkąt,kwadrat etc.. oznaczane są w przeciwne strony zegarka zaczynając od 1 na godzinie 9 :) czyli jak dobrze pamiętam to kółko ;d później x - 2, kwadrat - 3 i trójkąt 4..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, spoko, widziałem w grze wyjaśnienie tych przycisków. Chodzi mi po prostu o wygodę gry.. Gdy leci na mnie kamień i mam nacisnąć krzyżyk to doskonale wiem gdzie on jest... i nie muszę się zastanawiać pod którym przyciskiem mam [3] :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem :P Ja na pada nie patrze :))) Ty w tym czasie patrzysz na pada ? lol ;]]]]. Przecież to kwestia 5 minut nawet nie, na spamiętania tego... :P

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lubię zbytnio quick time events pamiętam jak grajac pierwszy raz do szewskiej pasji doprowadzała mnie walka z Krauserem na nożę. Właśnie zaczynam grę na proffesional na pc. Jest potem fajna broń w nagrodę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, co dostajemy w Extras -> Mercenaries gdy odkryjemy wszystkie 4 postacie i zdobędziemy skilla 5 gwiazdek ?

Bo na razie tylko Krauserem zdobyłem ponad 50K, ale to wystarczy tylko na 4 gwiazdki :) ..... to najbardziej wciągający bajer w tej grze ;D rozwalanie na czas wieśniaków, mnichów itd ...... jak Sobie człowiek za dobrze radzi, to wypuszczają babiszony z piłami łańcuchowymi, ślepych Wolverinów :D, itd .... normalnie sieczka na maxa :D

Tak czy owak, Krauser rządzi, przy jego pomocy urządzam prawdziwą rzeźnię :D

 

Pozdrawiam!!!! ---- F51 ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...