Skocz do zawartości
Milo

Painkiller

Rekomendowane odpowiedzi

Guzik prawda z ta pamiecia.

Ja mialem jeszcze 2 dni temu 256 i wsio chulalo chociaz na poczatku jak sie laduje i i dzie ten pasek to trza sie uzbroic w cierpliwosc :D.

 

A teraz to nawet nie zdaze sie podrapac w d..sko a juz mam zaladowane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze masz caly ram zapchany czym innym.

Powylaczaj wszystkie programy ktore ci sa nie potrzebne, zinstaluj jakis soft do zwalnania ram i dopiero jak bedziesz mial duzo ramu wolnego (u mnie zwalnialem przed pk ok 200mb ramu) to odpal gierke. Mi gierka chodzi tak w miara - fps duzo, ale tnie czasem przez ramy ;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sieci pojawilo sie nowe demo (painkiller pczone demo)

I teraz pare cytatow:

 

"That's definitely NOT legal. It will be public domain after April 4th."

 

"Everyone please remember that the press demo was made BEFORE the internet demo, so it's a little less stable (meaning lesser hardware compatibility) and some things - like the Demon Morph crosshair - are not implemented in this build..."

 

"This is the "Print Exclusive" demo, folks.

 

It's a one-level demo that contains the latest look at the City on the Water level (from last E3) and will appear in selected PC magazines around the world.

 

This demo will be embargoed from the web until April 6, so look for it on the CD covermount in your country's biggest PC mag!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe . wreszcie sie zassalo i zagralem. gra jest EXTRA!! havoc2 rulezz ;)

ogolnie gra fajna , troche siekanka ale przynajmniej ma zajebisty klimat nie to co serious sam [sorry za szczerosc ;))))]. wrogowie sa nawet nieglupie [daydream] ale zdarza im sie zablokowac:/

a co mi sie bardzo spodobalo... jak jest duzo typa , to automatycznie zmniejsza sie jakosc obrazu , nie wiem czy zauwazyliscie. demko jest przewypasiste , przeszedlem 2 misje i musze przyznac ze momentami mialem pelne spodnie ;)))

aha , kolkownica ROXX!! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe . wreszcie sie zassalo i zagralem. gra jest EXTRA!! havoc2 rulezz ;)

ogolnie gra fajna , troche siekanka ale przynajmniej ma zapupisty klimat nie to co serious sam [sorry za szczerosc ;))))]. wrogowie sa nawet nieglupie [daydream] ale zdarza im sie zablokowac:/

a co mi sie bardzo spodobalo... jak jest duzo typa , to automatycznie zmniejsza sie jakosc obrazu , nie wiem czy zauwazyliscie. demko jest przewypasiste , przeszedlem 2 misje i musze przyznac ze momentami mialem pelne spodnie ;))) 

aha , kolkownica ROXX!! :twisted:

A grałeś na tej karcie z podpisu? :wink:

Nieważne, bo znowu będzie dym :D Demko jest ekstra, a zdobyłeś karty i znalezłeś wszystkie sekrety? Szczerze mówiąc druga plansza była średnia - najbedziej durnowate potwory to były te "pso-kościotrupy" (sorry ale nie wiedziałem jak nazwać :lol: ) reszta była ok. Już nie mogę się doczekać premiery. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak , na niej:/ srednio jak byl spokoj bylo 50-60fps ale jak wiecej chlopa to ~40 . jak duuzo to do 20 nawet dochodzilo. ale to pewnie czesciowo dlatego ze mam ponad polowe ramu zajetego :lol:

gralem narazie na daydream , przeszedlem 2 plansze. rozwalka niezla.

mozna zmieniac plansze ? tzn od razu z bossem? bo qmpel mowi ze tak gral a ja nie moge:/

popieram - nienawidze tych koscieji. jeszcze ciezkie sa te 'brzuchacze' , nieraz nie moglem w nie trafic ;)) najbardziej podobaja mi sie te pseudo rycerze. potrafia sie zaslaniac tarcza , to jest to ;) ta plansza jest imo extra bo mi TTT przypomina , a konkretnie Minas Tirith :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta giera far cry to dno nie ma klimatu cetrala grafa jest do bani najlepsza bedzie grafa to w grze w ktora gralem ale wersje alfe 'STALKER' tam jest grafa zaje......... malo slow sami zobaczycie juz nie dlugo albo juz ktos to widzial to potega ta gra i 'DOOM3' ehhh grafa tez jest zaje........ ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz , grafa to nie wszystko. dobra gra bez grafy to slaba gra ale gra z zajebista grafa bez reszty to gowno nie gra :)

 

btw wie ktos kiedy ma wyjsc demko i premiera s.t.a.l.k.e.r a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otóz na mapie nr1 jest 4 secret place's .. znalazłem 3 brakuje jednego .. kto obczai gdzie jest?:)

nie moge sie tam dostac :oops: - jak to zrobic?

________

kiedy sie ukazuje i za ile juz wszyscy wiedza, a gdzie bedzie ja mozna nabyc, w kiosku ruchu, empiku...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy az dostarczą tłoki do sklepów "internetowych"  :wink:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

To już by było przegięcie jak byś z nich "skorzystał", przecież gra ma wyjść w cenie 19,90....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znam Polskie realia to znajdzie sie liczne grono "debili" ktorzy sciagna atlumaczyc sie beda ze 19.90 to oni miesiecznie za net placa, albo ze jak pogram i sie spodoba to kupie. Pffffffff olac "debili" Panowie. Grunt ze wielu kupi oryginal.

Tak jak ostatnio w serii Classic wyszedl MoH:AA i Battlefield:1942

I mimo ze gierki juz swoje latka maja to poswiecilismy z kumplem po 39 zeta na kazda pozycje i kupilismy sobie po 2 pozycje. Takie akcje trzeba popierac. Poczekal czlowiek rok czasu. Pogral w piracika, ale terac docenil tworco i zakupil oryginal. Jak CoD spadnie do ~50 to tez kupie, bo na taka cene moge sobie raz na 2 miechy spokojnie pozwolic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa ANalfabeta. Ja przyznam, że również praktykuję kupowanie oryginalnych hitów w dobrej cenie powiedzmy po roku czasu. MoH:AA i Battlefield zasługują na to. To samo jak stanieje CoD, Max Payne2, Mafia.

19,90 za Painkillera to przepiękna sprawa. Żeby tak tylko inni to podchwycili. Choć przyznam, że mam jeden oryginał za darmo - Chrome, dodawany do kart Gainwarda za free :D

Ciekaw jestem czy Painkiller osiągnie taki sukces jak czeska Mafia czy H&D. Jest w tej gierce olbrzymi potencjał i klimat. I co najciekawsze jak wspaniale chodzi na słabszych konfigach. Niby to dopiero demo, ale nie sądzę by pełna wersja była bardziej wymagająca. Tylko czekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można to zrobić jeszcze innaczej, jak ja to zrobiłem. odkłądałem sobie jakeiś drobne na konto po 20, 30 zł, i w sumei uzbierało mi się 200zł które bez jakiś problemów przeznaczam na Doom'a 3 jak tylko wyjdzie (fan w końcu :P ), na PK też bez problemu znajdą się pieniąszki. A odnośnie innych gier, to nie kupie, bo poprostu nie gram :roll: .

 

Potempiam piractwo z góry, denerwuje mnie to od faktu jak Microsoft postanowił niesprzedawać swoich konsol w naszym pięknym kraju, z powodu zbyt dużej bezmyślności ludzi (a w szczególności dzieciaków w przedziale 10-17 lat). Nieoglądam filmów na jakże popularnym Divix'e, czekam na wersje DVD, albo chodze do kina, a i już od 2 lat neiwidziałem pirackiej płyty z muzyką. :oops:

 

Niechce się tu chwalić, że mam, poprostu chce pokazać, że są tacy ludzie, nie mam dużo pieniąszków, na wszystko sam zapracowałem (cięszką pracą, na budowie :? )....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze ta gra niewarta kupowania ani sciagania ... po FC to zeby gra byla tego warta trzeba sie bardziej postarac

Tłumacz sobie tak dalej :wink: Czy samą grafą gierki żyją? Chyba nie. A Painkiller nie ma czego się wstydzić. Zobacz jak chodzi FC. Jordi23 pisał o tym jak w serwisie złożyli kompa na A64FX+1GB RAM+R9800XT i też był problemy. A PAinkiller chodzi jak złoto na całkiem przeciętnym sprzęcie - o demie mówię. Nawet jeśli demo nie miało zaimplementowanych pewnych funkcji i było wariantem na 70%. Bo tak na prawdę to FC poza powalającą grafiką jest gierką tylko barzdo dobrą a nie wybitną. Masz tak jakieś ciekawe pomysły których wcześniej nie było jeśli chodzi o fabułę lub wykorzystanie silnika gry? Owszem fizyka jest świetna, ale to nie wszystko. A w Painkillerze stworzono zupełnie odjechany, nietypowy świat. Bronie również niebanalne, aż radośc bierze jak mozna napi....ać z kołkownicy. Grafa równiez na bardzo wysokim poziomie ( a co będzie jak zoptymalizują shadery!!!), kapitalne zachowanie potworków i zombiaków. Normalnie ku.... jestem całkowicie ZA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe filmy z mp:

 

http://media.pc.ign.com/media/566/566342/vids_1.html

 

fakt ze ci co to nakrecili graja bardzo slabo, i nie potrafia sie poruszac, ale jesli nie zmienili nic w sposobie poruszania sie w stosunku do testu mp to nie wroze dobrze trybowi mp :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...