Skocz do zawartości
Milo

Painkiller

Rekomendowane odpowiedzi

ktos mi pomoze??? rozwalilem te 2 maszty po 2 koncach mostu i co dalej nic nie moge zrobic :(((

jeśli dobrze zrozumiałem to jeszcze się nie ślizgałeś po moście...?

 

jeśli tak i ta klapa, o której mówisz jest zamknięta - a masz pod sobą most to zrób poprostu jump in the ice...

 

daj znać jak Ci poszło lub jeśli to nie to podaj więcej szczegułów.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierw wlazlem na gore pozniej po linach zjechalem na dol slizgalem sie wysieklem wsio co bylo - i nie wiem co dalej!!!!

co miales na mysli mowiac - jesli masz pod soba most poprostu jump in the ice???

 

EDIT:

no co jest ludzie!!!!!!!! :help: :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co zara załaduję i sam sprawdzę i dam Ci znać jeszcze dziś.

 

a tak apropos pokonał juz ktoś ostatniego bossa (nie piszę o kogo chodzi by nie psuc zabawy pozostałym, a Ci którzy przeszli wiedzą o kim mowa), bo ja po pierwszym spotkaniu pochłonięty zostałem przez ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy jednym z koncow sa po prostu schody :) - jak zabijesz wyszystkich na tym lodowisku to pokaze ci droge taka czerwona strzaleczka [na gorze ekranu]

 

to ja mam pytanie - GDZIE DO CIEZKIEJ @#$^%$ sa swiete przedmioty na mapie e4m1 [zamek]?

 

znalazlem 4

jeden na wiezy przy moscie zwodzonym

drugi i trzeci na wewnetrznym murze

czwarty w sali pomiedzy murem a glownym budynkiem zamku

 

jak sie tam dostac nie powiem - ale zaznacze ze to jest dla hardcorowcow, nie wiem jak ma zrobc takie cos niedzielny gracz - po prostu sobie nie wyobrazam

 

te 4 widzialem - mialem tylko klopot z dostaniem sie

ale gdzie do diabla sa jeszcze 3?

jedyne miejsce ktore mi podpada to ta najwyzsza wieza - ma w polowie zamurowane drzwi [u podnoza tez] - naturalnie obmacalem te drzwi - ale nie idzie przez nie przejsc - wogole cala ta najwyzza wieza wyglada jakby byla dostepna inna droga - ale za chiny nie wiem jak - moze jakos z piwnic?

 

HELP! bo to jest 3 karta [poza wszystkimi sekretami na moscie [giiiigantyczna mapa!] oraz zabiciem pierwszego bosa w >2.00 min ktorej nie mam i szlag mnie trafia - do tego bosa do zreszta sie przejde - z tymi kartami jakie mam teraz moze da rade mu zrobic tak szybko krzywde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Mam radka 9100PRO i na ORGINALNYM painkillerze wyskakują mi jakieś kaszany. tzn tekstury na podłodze sie pie*****. co mam zrobić w tym przypadku?? na radku 9000 giera działa normalnie bez żadnych kaszan :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh - ja tez mam - metoda stopniowania szoku doszedlem do momentu kiedy mam wszystko na high poza architektura [nie do przeskoczenia niestety] a w zaawansowanych...

TEZ WSZYSTKO NA MAKS - cienie i multisampling [6x] tez! :) i dziala i sie nie wiesze

do tego anizo 4x w sterownikach...

 

dobra taka karta

 

ale do tematu - jesli kaszania sie tekstury - to odkrec grafike, to moga byc artefakty - u sibie juz widzialem artefakty w postaci znikajace podlogi.. wiec warto sprawdzic

 

ps. byla taka karta jak 9100 'PRO'?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki jesli powtarzam pytanie ale strzelilem w gore i nic.

otoz chodzi o bossa z katakumb. nawalam w gnojka i nic , domyslam sie ze trzeba go jakos podejsc , wlazlem na srodek , poczekalem az pojdzie za mna i przeskoczylem na druga strone ale ten kutafon poszedl za mna!!!! help!

 

btw giera jest wysmienita , btw2 co to jest ta zielona poswiata , takie szkieletki w szlafrokach co maja kosy ze szmaragdami. ta zasrana poswiata spowalnia mnie , co mam zrobic zeby to ominac?:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rout było juz o tym jak pokonać tego z katakumb (strzelasz w sufit gdzie jest drewniany symbol pentagramu, przez powstałą dziurę wpada słup światła, w który należy podprowadzić naszego milusińskiego i to wszystko bez ani jednego strzału w jego kierunku)

 

btw - no comments

 

btw2 - biegać szybko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem nie zapuszczałem żadnego licznika (Frapsa mam dość - btw jak ktoś ma linka do czegoś co fajnie liczy fps-y to poprosze - z góry thx:) )

 

system mam ustawiony na wydajnność, a fsaa i aa wyłączyłem bo ostatnio bawiłem się markiem03

 

no a mój znajomski na 4mx440se twierdzi że na full utawieniach i przy 800x600 nic mu nie przycina - troche mi tu łgarstwem zalatuje :evil: :lol:

:wink:

 

rout

a jak masz oc tego FX-a bo na moim słabo sie pamiatki kręcą, mimo tego iż asus :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje leca do 660 na def. cooling [msi vtdr128].

zeby nie byl do konca ot to jak zrobic zeby tego gnoja zmusic do wejsca na srodek , pod ten promien?przeskoczyc na druga strone raczej ciezko , lekko zbocze w bok to pacan juz skreca:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dalej mam problem - bo jakos przy kazdym z koncow bylem po pare razy i schodow nie ma tam - zagrodzone wszystko a strzakla wskazuje mi ze mam isc na srodek mostu do jednego z filarow- cholera nie wiem o co chodzi :(

kur**** mac mam juz dosc - sa schody tak z boku ale sa zamkniete - nie da sie nic ku**** zrobic :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: nawet nie da sie wyleciec za te <span style="color:red;">[ciach!]</span>e barierki

rozjebalem wszystkich i wszystko na tym durnym moscie i co jeszcze mam zrobic - jak zejsc na dol????

aha i co jeszcze z tymi masztami na 2 koncach - trzeba bylo je rozwalic czy jak????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie za 5 puntow - a czy jak byles tam na szczycie to zabiles 4 kolesi ktorzy tam byli? po dwoch na kazdy filar - wyglada na to ze nie - pozozstaje ci cofac sie z save'ami az do czasu kiedy bedziesz wiedzial ze pozaliczales wszystkie punkty kontrolne - bo gra czasem pozwala je ominac - a potem sa takie zaonka juz u ciebie

 

ps. gra znowu zaczela sie walic u mnie :( poziom 'palac' e4m2 - zwiecha juz po kilku sekundach - bede trenowal ze scinaniem grafy - na mapie e4m1 wszsytko gralo ok :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie malutkie pytanie:

 

Jak do jasnes @%^&^# zabić tego 2 BOSA ???

 

Plz pomocy help itd., już chyba wszystkie metody sprawdzałem, i nadal nic :( :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie malutkie pytanie:

 

Jak do jasnes @%^&^# zabić tego 2 BOSA ???

 

Plz pomocy help itd., już chyba wszystkie metody sprawdzałem, i nadal nic   :(  :x

Nie wiem czy dobrze pamiętam czy to jest ten "wodny" (btw przepiękna ta woda :wink: ). Koło jego stóp pojawiają się takie "bąble", jeżeli strzelasz w takowy - wybucha, a jeżeli dzieje się to koło stóp bossa to obrywa. Miłego grania (mam nadzieję że to o to chodziło).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam problem. Zainstalowałem omegi4.4 no i pomogło, nie mam już kaszan na podłodze ale dalej mi sie wiesza. dałem architekture na medium i dalej sie wiesza. wyskakuje mi jakis błąd że niby coś z pamęcią i że nie może "read".POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje leca do 660 na def. cooling [msi vtdr128].

zeby nie byl do konca ot to jak zrobic zeby tego gnoja zmusic do wejsca na srodek , pod ten promien?przeskoczyc na druga strone raczej ciezko , lekko zbocze w bok to pacan juz skreca:/

moze mi ktos powiedziec jak go skutecznie nakierowac na ta wysepke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dalej mam problem - bo jakos przy kazdym z koncow bylem po pare razy i schodow nie ma tam - zagrodzone wszystko a strzakla wskazuje mi ze mam isc na srodek mostu do jednego z filarow- cholera nie wiem o co chodzi :(

kur**** mac mam juz dosc - sa schody tak z boku ale sa zamkniete - nie da sie nic ku**** zrobic :evil:  :evil:  :evil:  :twisted:  :twisted:  :twisted: nawet nie da sie wyleciec za te <font color="#FF0000">[ciach!]</font> barierki

rozjebalem wszystkich i wszystko na tym durnym moscie i co jeszcze mam zrobic - jak zejsc na dol????

aha i co jeszcze z tymi masztami na 2 koncach - trzeba bylo je rozwalic czy jak????

 

Dobra, zacznijmy od poczatku. Zjechales po linach na most. Rozwaliles wszystko co zywe lub pol zywe. Rozwaliles po dwie antenty na dwoch koncach mostu. Na jednym z koncow jest po lewej stronie jest wejscie, tam sie pali pentagram. Schodzisz tym przejsciem na dol. Na srodku drogi znajdziesz platforme na ktora wejdziesz i ona ruszy. A pozniej to juz tylko szykuj bron bo bedzie goraco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje leca do 660 na def. cooling [msi vtdr128].

zeby nie byl do konca ot to jak zrobic zeby tego gnoja zmusic do wejsca na srodek , pod ten promien?przeskoczyc na druga strone raczej ciezko , lekko zbocze w bok to pacan juz skreca:/

moze mi ktos powiedziec jak go skutecznie nakierowac na ta wysepke?

Musisz wejsc tam gdzie to swiatło i czekac aż on tam wejdzie i będzie na odległosc udeżeia wtedy robisz skok na półke skalną i gotowe.

PS

Jesli sie chłopak wruci i nie wejdzie w światło to oznacza ze za wcześnie skoczyłes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oblecialem dzisiaj z rana 4 kioski i zero "Dobrej Gry" :?

W piatym (stoisko w markecie) siedza dwie panie :

ja - "czy jest "Dobra Gra" ??"

pani1 - "hmm, chyba tak" szuka ...

pani2 - (odrywajac sie od przegladania "Faktu") "nie, nie ma, nie szukaj" i zwracajac sie do mnie z usmiechem :twisted: mowi "ja wiem o co chodzi"

8O

czyzby fanka PainKillera :?: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...